מי אני? מה אני? איזה אנשים אתם

dafgol

New member
מי אני? מה אני? איזה אנשים אתם ../images/Emo6.gif

אני אדם: חברותי אכפתי רגיש סלחן מתפשר בקלות מותר בקלות רגזן עומד על עקרונותיי קליל ספונטני "כבד" מופנם קשקשן רברבן אוהב את עצמי

dafgol

New member
עונה לעצמי

חברותי - אני חושבת שכן
אכפתי - מאוד רגיש - מאודדדדדדדד סלחן - כן מתפשר בקלות - לא תמיד מותר בקלות - ממש לא רגזן - בהתאם לנסיבות עומד על עקרונותיי - משתדלת קליל - תלוי במצב הרוח ספונטני - היום פחות, פעם הייתי מאוד ספונטנית כשהייתי נטולת אחריות ודאגות.... "כבד" - מאוד מקווה שלא כבדה באופי, במשקל כן אבל זה במגמת ירידה .... מופנם - לא קשקשן - לפעמים, כיף לקשקש לפעמים.... רברבן - לא אוהב את עצמי - כן אבל כנראה לא מספיק. יאללה עכשיו אתם....

S r 35

New member
אני הכל מהכל - לא אוהבת הגדרות

חוץ מזה אני עמוסה בעבודה, מאמרים, ילדודס ושאר ירקות
בגלל זה אני לא נמצאת כאן הרבה. מקווה שכולם כאן בסדר

טוב נו,,גם אני הענה,,בקשת כל כך יפה,,,../images/Emo9.gif

חברותית - כן,ומאד,אבל,,לא נותנת מעצמי לכל אחד/חשדנית אכפתית - מאדדדד רגיש - מאדדדדדדדדדדדדד סלחן - כן מתפשר בקלות - לא תמיד,תלוי בנסיבות מוותר בקלות - תלוי בנסיבות/יש נטייה לויתור,,חחחחח לא רגזנית - תלוי מי מולי ועד כמה מותחים את החבל שלי,,,בסך הכול דיי שלווה ספונטנית - מאד,למרות שבתקופה האחרונה כבדה(כן,גם בגלל המשקל כמו דפנושש) כבד - לפעמים,במיוחד אחרי האוכל,, מופנם - קצת,,, קשקשן - לעיתים רברבן - ממש לא אוהב את עצמי - כן ,,אבל לא מספיק,,,אוהבת לתת ולא יודעת לקבל,, מספיק נכון,, הולכת לליאם קצת,, ביי אילנה,

frige

New member
גם אני עונה

חברותי - מאוד אכפתי - מאוד רגיש - יתר על המידה סלחן - יתר על המידה מתפשר בקלות - יתר על המידה מותר בקלות - יתר על המידה רגזן - לפעמים עומד על עקרונותיי - לפעמים קליל - מאוד ספונטני - לרב "כבד" - עכשיו עם ההריון הוספתי כמה ק"ג
. אבל ברצינות - ממש לא. מופנם - מעט קשקשן - הרבה רברבן - ממש לא אוהב את עצמי - לעיתים רחוקות

לספר על עצמי ידעתי....

אני אדם : (כך לפחות אני חושבת ) חברותי- הייתי אומרת שכן, במיוחד עם הילדים
אכפתי- כן , שוב השובבים שלי בכיתה מקבלים את ככככל היחס הדרוש ! רגיש- כן , מאאאד, יותר מדי! סלחן- בדר"כ כן, אך תלוי במעשה ובמי שעשה אותו. מתפשר בקלות- בדר"כ לא, אך שוב תלוי במקרה. מותר בקלות- לא ממש.( מזל שור, לא כן?! חחח ) רגזן- ללאאאא. עומד על עקרונותיי-כן. קליל- שוב זה תלוי!!!! ספונטני- כן. "כבד"- חצי חצי. מופנם- מספרת אך לא לכווול האנשים. קשקשן- אני אוהבת לדבר . רברבן-לא אוהב את עצמי- יש ימים שכן ויש שלא, לפי מצב הרוח ....

למעלה