מי בא קצת לפארק החדש?

לולי72

New member
מי בא קצת לפארק החדש?

יובל ואני נהיה שם בעוד חצי שעה בערך עד 19:00. יאללה, אתם מוזמנים להצטרף.

לולי72

New member
חזרנו עכשיו מהפארק

כשהגעתי אליו חשבתי שהגעתי בטעות לנצרת או ליפיע, חבל לכם על הזמן, 90% שם היו ערבים. לפחות היו גובים תשלום, שהיה יוצא לנו משהו מזה. יובל פגשה שם חברה מהגן שהיא שיחקה איתה גם אתמול אחרי הגן וגם היום בצהריים ונהנתה מאוד, חזרנו עייפים, מלוכלכים אך מרוצים. יאללה ביי לכם, נדבר מחר.

שלום לכן,,רוצה לשאול ולהתייעץ...../images/Emo140.gif

שלום לכולן, אתן הריי יודעות שעברנו מחולון לכאן בניי ואנוכי לפני כחודשיים ומתאקלמים בקצב שלנו, בני לומד בבה"ס גיורא וגם התאקלם יפה מבחינה חברית ומקבל דיי עזרה גם לימודית,ומקווה שבאמת נתאקלם כאן, הסביבה בה אני חיה היא חצי דיי ממוצעת ומטה.....ויש גם חומר אכותי שקשה למצוא,,, אני לא התחברתי כאן לשום כלום מבחינת השכנים חוץ מהבניין שלי שבו יש מבוגרים מאד נחמדים,הבניין תמיד נקי ומסודר(כמובן שגם אני לוקחת חלק בו) ואנחנו מסתדרים, הבעיה שלי היא בני,יש פה חלק מהילדים שהם בסדר,ויש ילד אחד כבן 10+ שמשחק עם ניתאי ולאחרונה עולה אלינו הביתה וגם בני הולך אליו, אימו מאד מנסה להתחבר אליי ובאמת פגשתי בה פעם אחת ומיד ראיתי שזה ממש לא בשבילי מכל הבחינות,, ובמיוחד,,,בגלל שהיא חיה עם אבי ילדיה (יש לה גם תינוק בגיל של ליאם) שהוא למעשה לא עובד,,נרקומן ועוד,,,, כמובן שנחרדתי ברגע הראשון וחשבתי לעצמי שהבן שלה לא צריך לסבול ולמה שאמנע מבני לשחק איתו,, במחשבה שנייה הוא יכול לשחק איתו אבל אני לא רוצה שבני יעלה אליהם הביתה,אני חוששת מהתנהגות כזו או אחרת/התפרצות כזו או אחרת,לא יודעת כשמדובר בנרקומן, והבנתי שגם האימא מממנת לו מכספה,(גם כך היא בקושי חיה),,,, בשבילי זה ממש מחריד ובכלל,למרות שיש לי ראש פתוח וכו' אני לא מתערבבת עם אוכלוסיה שלא מתאימה לי ולא לבני,, בני מאד כעס שאמרתי לו שהוא לא עולה לשם כי יש בעיה מסויימת וחמורה ולא ידעתי אייך לומר את הדברים בכדי שישמעו רציניים ובלי להכנס לזה,,בני גם אמר לי ששום ילד לא עולה אליו וזה מה שגם אני ראיתי,, האם לומר לילד את האמת שמתעקש מאד לדעת למה אסור לו לעלות...??? או לחילופין לתת לו להמשיך לעלות,,אני יודעת את שעליי לעשות והחלטתי כבר אך אשמח לשמוע מכם/ן,,, תודה אילנה של שניים מקסימים

LANIT1

New member
אלן לדעתי היית צריכה לשאול בהודעה נפרדת

אני מציעה לא לספר לילד אבל להרחיק ולהתרחק בכל מידת האפשר. לדעתי במצב זה אין צורך בקירבה כזו.. רק מקלקלת.. בהצלחה אלן..

dafgol

New member
אני עם בחילה נוראית משום מה....

ולא אני לא בהריון.....סתם תחושת בחילה וחלושס... כנראה איזה וירוס או שאני מתחרפנת כבר .....

../images/Emo3.gifדפנה יקרה,,מתחרפנת את..וממה ..???

תודה על העיצה ונכון לעשות מה שחשבתי ומה שאתן חיזקתן בעצם אצלי,,נכון שהילד לא אשם, אבל אני משקיעה את הנשמה בחינוך הילדים ובאיכותם ,ונכון שהוא צריך להיחשף לכל מיני ילדים אבל,,,,, הוא לא חייב לעלות לביתו,וכבר מצאתי פעילות נוספת עבורו,ונכון שנכון שנכון שהוא צריך חברים ואנחנו חדשים כאן,,,,אבל,,,, לא בכל מחיר והוא עוד יפגוש חברים אחרים,אם זה בחוג שנה הבאה ובכלל,,,, ואגב,,בנושא הבחילות,,כבר התכוונתי לומר מזל טוב,,,,חחחחחח אנחנו נפגשות השבוע? אילנה

dafgol

New member
בהחלט ניפגש השבוע נראה לי

למה לא? אולי איזה אחה"צ אאסוף את הבנים מהגן ואקפוץ לסבתא שלי ואח"כ ניפגש....נראה כבר... ו.....אל תדאגי אני לא בהריון
ואל תדאגי גם בגלל הסיבה השניה שאת חושבת עליה
לבנים ולך.

האמת...

זאת בעיה, כי מצד אחד אני מבינה אותך כאמא! גם אני לא רוצה שילדה שלי תיהיה ליד נורקומנים! ונכון שזה מסוכן מאד ועוד 1000 סיבות מוצדקות , שבאמת מצדיקות למה לא להיות שם !!!! וכן יש את הצד השני (כמחנכת) שאותו אני רואה יום - יום !!! שאותם ילדים מסכנים נישארים לבד ללא חברים!!! האמת, קשה להחליט! אבל, אם כל הקושי, אני אישית לא היתי נותנת לבתי לעלות לבית כזה! כן הייתי מסבירה (ברמתה, לפי גילה) למה לא !!! כי סוף (מניסיון שלי בבית הספר) הוא לא טוב של משפחות כאלה! אך , עלייך להחליט לבד!

תודה לכן,,והתברר לי שהוא קצת מודע לבעיה...

כי ילדים מדברים ביניהם,והוא נבהל אחרי השיחה איתי, הוא ילד מאד חכם ונבון לכפי גילו,,והבין ושתק, אני מחנכת אותם ומשקיעה מכל הבחינות בילדים שלי,ווהם ילדים שראויים לגאווה נכון שכואב לי על הילד כי הוא נחמד אבל גם מאד רדוד,אבל אם הבן שלי מסתדר איתו אז זה בסדר,!!!!!!! מה שהעשה פשוט אזמין אותו מידי פעם אלינו וזהו, אמצא זמן למלא לבני אחרה"צ פעילות,מה גם שהוא לומד יום לימודים ארוך אז זה לא נורא. תודה שוב אילנה

למעלה