מי הבא שבא?

מי הבא שבא?

טוב, הרבה גדולים היו בארץ השנה החל מי יו-רוי וגוניור מרווין(השנה?) מקס רומאו, סטיל פולס, גראונדיישן וכל הגדולים האחרים... נכון, חלק מההופעות בבארבי היו דחוסות, אבל בכל זאת יש שם וייב מדהים בכל הופעה...ואני מחכה להופעה הבאה שם.. עכשיו אני שואל -מי הבא שיגיע??? מי הבא שירים לנו ת'תחת??? מי הייתם רוצים שיגיע לארץ? אני אישית הייתי רוצה לראות את dezarie, מלכה של רגאיי מבחינתי.. השמיעו את קולכם, אולי מישהו מreggae.co.il ישמע משהו ויעשה לנו עוד משהו מטורף...

vigiman

New member
ממש בא לי על

dub incorporation הצרפתים המלכים (דרך אגב יצא להם אלבום חדש בשם afrikya מומלץ לבדוק) alborosie demarco ובעצם כל מי שאמרו מעלי גם יהיה מבורך

Carcass

New member
אממ קשה..

ביוגל,סיזלה,דמרקו,ביזי סיגנל,קארטל,פאנטן מוג`ה,טאורוס ריילי,ווריור קינג...

השניים שאני הכי הייתי רוצה לראות

אם מדברים על אגדות, אמנים עדכניים אפשר לראות בפסטיבלים באירופה וכאלה, כי הם כל הזמן מופיעים. גם אמנים קלאסיים עדיין מופיעים, אבל גם בתדירות נמוכה יותר וגם מי יודע כמה זמן עוד יהיה לנו לראות אותם? אז השניים שהכי הייתי רוצה לראות בארץ הם ללא ספק בארינגטון ליווי וג'וני אוסבורן. ואם היינו מדברים תאורטית? ג'ייקוב מילר, דניס בראון, ארלי בי.......... אבל הם כבר לא איתנו :\

DuBsYs

New member
לא כ"כ חשוב מי יבוא

העיקר שתגיע איתו להקה טובה, לא אכפת לי לראות את הסול סינדיקייט עם סנטה, פולי פולווד, ארל צ'ינה סמית' וטוני צ'ין לא אכפת לי לראות שוב את הרוטס ראדיקס שנתנו את הופעת הרגאיי הטובה ביותר שראיתי בחיים לא אכפת לי לראות את Lloyd Parks Band העיקר להביא להקה שמורכבת ממייטב המוזיקאים הג'מייקנים שחיים היום. עם להקה כזאת כל זמר ישמע טוב!!!

Carcass

New member
במקרה שכזה יש רק שניים..

באני ויילר וברנינג ספיר,האלוהים וסגנו.

קצת קשה לסחוב את ספיר

עם הקטטר והכל
אבל באמת פספוס שבאני וויילר לא בא להופעה של קפלטון בסוף....

היית בהופעה של הבנאדם ביארד??

אני יכולתי ללכת, הוא מופיע בנגריל כל שבוע (לפחות בזמן שאני הייתי שם...). לא מומלץ בכלל, האמת שדי פחדתי ללכת כי ידעתי מה מצבו של גרגורי, ועוד הייתי בג'ט לג כי זה היה רק היום שני באי. אז הלכתי לישון והחבר'ה הספרדים שהיו איתי בהוסטל של ג'וזף אמרו לי שעשיתי בשכל שלא הלכתי. גרגורי בקושי מצליח לסיים שיר בימינו. הוא יורד כמעט אחרי כל שיר להסניף איזה שורה, בהופעות הוא בקושי זז והקול שלו זה לא מה שהיה. סיפור עצוב מאוד. אבל אם עסקינן בתקופה הזו הנה שתי אופציות טובות: ג'ון הולט וגלן וושינגטון.

את הויילר'ס! שמעתי שיש להם הופעה פצצות..

אח שלי היה בהופעה שלהם לפני שנתיים בערך בסן פרנסיסקו ו...עכשיו כשהוא ראה את הפלאייר של גראונדיישן הוא נזכר שהוא ראה אותם מחממים את הwailers (של בוב)... האמת היא שהם הופיעו פה, אבל עדיין אמא ואבא לא חשבו עליי....בפלאייר כתבו: ''המקוננים'' להקתו של בוב מארלי!, אני צריך להעלות את ההפלאייר בהזדמנות...

כל הופעה תהייה מבורכת ../images/Emo45.gif

וייבז קארטל, פאנטן מוג'ה
וואריור קינג, טורבלנס, ג'ה קיור, מייקל רוסי, ג'נטלמן, ראס שיילו עם הקול המדהים שלו
סיזלה, בוג'ו!! נטורל בלאק, ביני מאן, קוטי ראנקס, וואייס מייל, טי.או.קיי, שאגי, מיליון סטייל, בואנטי, קוקו טי.. והכי אני רוצה שאלפנט יבוא.. לא רק בשביל ההופעה- אלא לראות לאיזו בחורה יש ת'ביצים לרקוד על הבמה עם החיה הזו

xXx Shiraz xXx

New member
((לי))

אם זה מה שצריךלהקריב על מנת לראות אותו מופיע פה בישראל- ILL DWEET

למעלה