מי הולכים היום לרינת בארץ השירים?

dafgol

New member
מי הולכים היום לרינת בארץ השירים?

מחכה לפעם הבאה שההצגה תגיע שוב ואז אלך עם הבנים. רזי שלי מכור לרינת (אינת) מימי ויויו
הכי מצחיק שהחברה הכי טובה שלי,קוראים לה רינת...וכל פעם שאנחנו בטלפון הוא מדבר איתה שיחת חולין ובטוח שהוא מדבר עם רינת מארץ המילים השירים האנגלית ושות'

frige

New member
אנחנו,

עדיין לא הוחלט סופית, אם אלי או אני לוקחים את שלושת המוסקטרים, אבל בהחלט הם יראו את ההצגה.

frige

New member
היה ממש יפה וכיף

כך דווח לי. אלי הלך איתם להצגה והם היו מרותקים כל ההצגה. איתי לקח פתק של ההצגה ולא עזב אותו כל הערב. לא האמין, כל ההצגה הסתכל על הפתק והסתכל על הבמה.

frige

New member
ומשוויצה גם קצת בילדים שלי

הראל השתעל ואמרתי לו: "הראל, שים יד על הפה כשאתה משתעל" הראל: "אמא, תאמרי לי לבריאות כשאני משתעל". וגם, עכשיו כשאלעד ואיתי בשלבי גמילה, כל פעם אנחנו אומרים להם: "תחזיקו את הבולבול" כשהם בשירותים. הראל: "אמא, אומרים פין, בולבול זה שם של ציפור". קרועה עליו ועל האחים שלו. כל הזמן אומרת לעצמי שכנראה עשיתי משהו טוב בגלגול הקודם, שבגלגול הזה קיבלתי כאלה אוצרות מדהימים. (למרות התלאות שעברתי בדרך, היה שווה ביותר).

dafgol

New member
../images/Emo6.gif כל כך מזכיר לי את החוכמות של ברי.

יש לך אכן אוצרות מדהימים
< תודה על המסר,אתייחס יותר מאוחר כשיהיו לי יותר משתי דקות מחשב
>

לולי72

New member
לירון קנה ליובלי את הדיסק "רינת בארץ האנגלית"

וזה דיסק ממש חמוד, גם יובל נהנתה מאוד עם לירון בהצגה

dafgol

New member
חודש הבא הם פה שוב.

במאי ההצגה הוא מכר שלי מימי תאטרון חיפה העליזים

לולי72

New member
מי יהיה פה שוב, רינת?

מה לכבוד פורים? אני יודעת שיש הצגה של פינוקיו.

S r 35

New member
לא סובלת את רינת

וגם הילדים שלי לא מראים סימני התלהבות מאז שהעפתי את ה DVD של הפיציקט מהבית, הילדים שכחו ממנה, לשמחתי. ההצגה של פינוקיו חביבה - צפינו בה. אפילו רון: זו הייתה ההצגה הראשונה האמיתית שהוא צפה בה ונרשמה הצלחה. הוא נהנה מאוד.

עדן יקירתי מה העלות של ההצגה, 60ש"ח??../images/Emo24.gif

חייבת לקחת את ליאם ולקנות לו דיסק שלה אבל צרוב,, חברה קנתה 3 דסקים ב 50ש"ח צרובים ולא פחות טובים, שבת שלום

לולי72

New member
אכן, כן, הצגה עולה 60 ש"ח

אבל ליובל יש מנוי להצגות השנה, אז לילד זה עולה בין 55-60 ש"ח ולהורה פחות מחצי מחיר, 120 ש"ח לכל ההצגות.

../images/Emo45.gifתודה והאם ההצגה הייתה טובה באמת??

זכור לי שבגיל של ליאם הייתי עם ניתאי בכמה הצגות,,אוףף איזה חיים עשינו,,, טיף וטף לטף,,דפנה ודודידו,,,כבר לא זוכרת,,כל ההצגות הטובות באמת,,,, אני נהנתי וישבתי מרותקת כמו ילדה קטנה,,,

לולי72

New member
לרוב ההצגות לירון הלך איתה

והם מאוד נהנו, אני הייתי איתה באחת ההצגות, לא זוכרת איזה וגם נהנתי מאוד

למעלה