מי הרופא/ה שלכם?

מי הרופא/ה שלכם? ../images/Emo122.gif

(לא מצאתי אייקון מתאים) היום ביקרתי בפעם ה15 אולי אצל הרופא שלי (היו לי הרבה רופאים אחרים,אבל הם התחלפו) ואני רוצה להגיד לכם שהוא הבנאדם הכי אבל הכי מתוק בעולם. הדיבור שלו,התנועה שלו,אופן החשיבה שלו,דקות האבחנה והכבוד שלו למטופל,זה פשוט משהו לא מהעולם הזה. הוא כל כך חביב,שפשוט אחרי כל ביקור אני מודה על שהוא הרופא שלי, ולא אף אחד אחר. אז,מי הרופא/ה שלכם? ובאיזו קופת חולים אתם נמצאים? מנהלים,מקווה שמותר לפתוח הודעה כזאת..אם לא,אתם מוזמנים למחוק.

badboy3919

New member
תגידו מה שאתם רוצים אבל...

זה נראה לי נושא קצת רגיש (לאו דווקא מבחינתי אלא מבחינה כללית) לדבר על כל הנושא של הרפואה אישית של כל אחד מאיתנו כי בכל מקרה זאת טיפה חדירה לפרטיות.

ד"ר פרנקו- הכי מדהים בעולם

הוא היה הרופא שלי 19 שנים. עד שהוא רמז לי בעדינות שאני כבר לא ילדה. הרופא הכי טוב בעולם. אני במכבי.

כל החברות שלי אצל ד"ר פרנקו.

וואו,אני שמחה לגלות שכל מי שענה כאן,חושב שהרופא שלו הוא הכי טוב בעולם. זה מעיד משהו על הרופאים בכפר סבא,לא?

mishmash2

New member
../images/Emo175.gif גמני אצלו../images/Emo70.gif

אני מגיל שנה בערך כבר אצלו... הוא מדהים הוא מקסים והוא יודע איך להתיחס למטופל בצורה הכי יפה ואכפתית שיש

Super Chuly

New member
ד"ר לבנון

יש לו מרפאה בתשלו"ז (כבר הזכרתי שאנחנו אוטונומיה קטנה בתוך כפ"ס?). הוא די נחמד, מאוד מרגיע אצלו... לא זוכרת באיזה קופ"ח אני... ליהי :)

Super Chuly

New member
כן...

יש פה הכל- רופא, מכולת, ירקן, מוניות וכו' וכו'... עיר קטנה בתוך כפ"ס ליהי :)

Double U

New member
ובכן,

ב12 שנים הראשונות של חיי היה לי רופא מצוין שהחליט לפרוש מהרפואה בסופו של דבר והעביר את לקוחותיו אל שני רופאים אחרים מעולים. כיום אני מגיע אליהם לעיתים רחוקות. כל פעם נמצא רופא אחר. אחד מהם אפילו הוא סגן מנהל ביה"ח שניידר. ולמרות שזה שובר רצף של מעקב, אני עדיין מרוצה משניהם

למעלה