מי זאת סטפני?!!?

• פותח הנושא gloom
  • פורסם בתאריך

gloom

New member
מי זאת סטפני?!!?

מי זאת לעזאזל סטפני שכולם מתלהבים ממנה? עדיך כבר להתלהב מווספיה!! וספיה.!! כמה דברים קטנים- 1- מאיפה אפשר לראות את עונות 5-6 ו10-12? אם חל איסור על גבי הפורום אז אפשר בבקשה בפרטי. תודה. 2- חשבתי על זה עכשיו- אוזי שבר את השיא של כל הזמנים בלקחת חסינות, והוא גם לקח את החסינות האחרונה שעומדים על הרציף הקטן הזה, אז למה הוא לא העיף את יול והייה נשאר מול בקי 1 מול אחד בגמר?? 3- זה מתקשר לשאלה הזאת- ג'וני פייר-פלי, שהזקנה המטומטמת העיפה אותו ובגלל זה הפסידה את המיליון דולר לסונדרה, הייה בעונה ה-7 או ה-9? 4- מי בכלל זכה בעונה ה-9 או ה-7? אני זוכר שבעונה אחת הייתה את ליזה, או משהו כזה, ובעונה אחרת הייה את רופרט, או שאני מבלבל? 5- בריאן, הזכוה של העונה החמישית, הייה באולסטאר? ולמה הביאו את שי-אן אם היא עפה כל כך מוקדם?!?!

תשובות

סטפני זו אלילה. היא פשוט אלוהים והשאר הנתינים שלה... היא נחשבת להיות השחקנית הכי חכמה ששיחקה את המשחק הזה אי פעם, כי היא שיחקה פעמיים והצליחה לההגיע הכי רחוק שאפשר.. אני יכולה לעזור לך לראות את העונות המדוברות. אשלח לך מסר בפרטי... אוז לא העיף את יול כי הוא לא רצה להסתכן בלעוף בעצמו. אם היה מוטל קול אחד לעבר יול הוא היה יודע שזה בא מאוז ואז זה היה חוזר אליו כריקושט.. ג'וני פייר פליי שיחק בעונה 7. ולא הוצע לו לחזור לעונה 8. הוא היחידי שלא הוצע לו למרות שהיה אחד מהכוכבים הכי גדולים.. סנדרה ניצחה בעונה 7 , העונה הנ"ל רופרט גם כן היה בעונה 7 ואני לא זוכרת מי זו ליזה.. סורי על זה לא. הוא הגדיר את העונה שלו בתאילנד כמסע עיסקי והוא לא חזר לאולסטאר , למרות שאני חושבת שהוא היה מנצח גם שם אם הוא היה משתתף . הוא פשוט גאון מהלך שיאן נחשבה למעוררת תככים (ראה ערך נטע מימי בפורום הישרדות חחחח) ולכן כל מי שהיה דמות "צבעונית" חזר להזדמנות שניה...

NamelessGirl

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

אוי את פשוט מגוחכת חחח תסלחי לי

NamelessGirl

New member
אויש נו תעשי לי טובה

מה את בת 3? את צריכה שמהנהלים יגנו עליך? אם את מתנהגת כמו שאת מתנהגת את צריכה להיות מוכנה לתגובות של אנשים. וכן, אם אני חושבת שאת כותבת דברים מגוחכים "סטפני זו אלילה. היא פשוט אלוהים והשאר הנתינים שלה... היא נחשבת להיות השחקנית הכי חכמה ששיחקה את המשחק הזה אי פעם, כי היא שיחקה פעמיים והצליחה לההגיע הכי רחוק שאפשר.."- אז אני גם אגיד לך את זה.

Fairywitch

New member
סטפני היא אחת השורדות הכי מפורסמות-

והכי אהובה עליי אישית. יש לה אלבום כאן בפורום, ושרשור מיוחד של תמונות, שנדמה לי שנכנס לטגאליינס.
לעונות 10-11: היא השתתפה בעונות 10+11, ולטעמי הייתה מדהימה. בעונה 10 היא נשארה אחרונה משבט שלם, ושרדה לבד על האי, הרבה לפני עידן "אי הגלות". היא דאגה לעצמה לאוכל לבד, ובתחרויות שבהן השבט שלה הפסיד- היא דווקא כיכבה והצליחה. אבל כל השאר- לא ממש. בעונה 11 היא הגיעה למקום השני בתחרות, ואת המקום הראשון לקחה בחורה אנמית, דחלילית, רוח רפאים- שלא ברור איך הגיעה לשם ומי העזו להצביע לה ולא לסטף
חשוב לציין לגבי ספטפני- יש כאלה שממש לא סובלים אותה, ויש כאלה שמתים עליה. אני לא מכירה אנשים שנמצאים באמצע בין שני הקצוות האלה...

NamelessGirl

New member
לא ברור???

אולי כי סטפני דקרה הרבה אנשים בגב בשביל להגיע לאן שהיא הגיעה, ודני לא? לא שאני מאשימה את סטפני...זאת דרך. אבל לא דרך בשביל לזכות במליון בסופו של דבר (ע"ע רוב מריאנו, אולסטאר)

Fairywitch

New member
נכון, אבל...

ויש אבל גדול- היא פשוט שחקנית יותר טובה. דני היא אנמית חסרת נוכחות שהגיעה לשם בטעות. אם מישהו אחר היה מנצח ולא היא- הייתי מבינה וסולחת

NamelessGirl

New member
זה כבר עניין של דיעה

לדעתך היא שחקנית יותר טובה. לדעתי לא. לדעתי בשביל להיות שחקן טוב צריך לדעת להעיף אנשים אבל בלי שהם ידעו שאתה אחראי לזה שהם עפו. או לחילופין- לתת לאנשים אחרים לדאוג לכל ההעפה ולהשאר בצד בשקט בזמן שאנשים רוכשים לעצמם אוייבים. זאת הדרך הכי טובה והכי טובה לנצח. אבל שוב- זאת רק דעתי... דני נשארה במשחק עם עוד ברית של שישה מולה ועדיין הצליחה להשאר עד הסוף ועוד לנצח (כשרוב המושבעים כמובן היו מהברית של סטפני..). אם היא לא הייתה שחקנית טובה היא לא הייתה מצליחה לעשות את זה.

Fairywitch

New member
מסכימה שזה עניין של דעה../images/Emo45.gif

דני פשוט שיעממה אותי. אפילו במפגש הסיכום ג'ף בקושי דיבר איתה- הרבה פחות מאשר עם זוכים אחרים, למשל. היא מעין טיפוס לא מעניין ואנמי. היא הגיעה לשם במקרה בגלל הנצחון הלא צפוי באתגר האחרון...

NamelessGirl

New member
חחחחחחח את חייבת

להפסיק להשתמש במילה אנמית. מאיפה הוצאת שהיא אנמית? אם כבר היא אנורקסית. וגם זה לא, היא פשוט מאוד מאוד רזה, זה המבנה גוף שלה. וזה לא היה לא צפוי, היא פשוט הייתה טובה. הרבה יותר מסטפני. דני אף פעם לא הייתה גרועה באתגרים...היא בנאדם די אתלטי. והיא גם לא טיפשה

Fairywitch

New member
תפוז../images/Emo46.gifנשלח בלי התוכן-

התכוונתי אנמית מבחינת נוכחות וכריזמה

NamelessGirl

New member
אהההה..

אמממ..אוקיי. אני אישית לא חושבת שלמנצח של הישרדות צריך בהכרח להיות כריזמה אבל אוקיי

למעלה