מי יותר ?

ZeusMan

New member
מי יותר ?

ביחרו אחד מתוך השניים : I Wayne Vs. Fantan Mojah Israel Vibration Vs. Burning Spear Capleton Vs. Turbulence Buju Banton Vs. Sizzla Junior Kelly Vs. Richie Spice

reality i

New member
קצת נטחן העיניין לא ? , בכל זאת

Wayne Vs. Fantan Mojah שני אמנים שפרצו לתודעה לאחרונה , שניהם זמרי רוטס מעולים ! Israel Vibration Vs. Burning Spear כבר לא מעניינים אף אחד ! Capleton Vs. Turbulence מצד אחד שנגו אמן וותיק ביותר שמצליח להמציא את עצמו מחדש כל כמה שנים והוא ללא ספק אמן שכבר נכנס להיסטוריה בתור סופרסטאר ג'מייקני , מצד שני אמן צעיר עם כישרון מדהים בינתיים הוא בונה את עצמו יפה יפה ! Buju Banton Vs. Sizzla מה שיש בסיזלה אין באף אחד אחר ! מה שהיה לבוג'ו לפני עשור וקצת כבר לא יחזור ! Junior Kelly Vs. Richie Spice ספייס זמר אולפנים מדהים (פרפומר בינוני ומטה על במות) יש לו את המלודיות הנכונות והליריקס הפשוטים והקולעים ! ג'וניור קלי היה סביבו איזשהוא הייפ לפני כמה שנים...כולם חשבו שהנה הגיע עוד אמן ברמה של סיזלה וקפלטון או אנתוני בי.....אני מהר מאוד הבנתי שהוא נמצא רמה אחת מתחת לשמות שהיזכרתי...אין מספיק להיטים....יש יותר מידיי טיונים משעממים. בכל אופן מה אני בא להגיד....כולם טובים כולם מוכשרים חלקם רלוונטים יותר וחלקם פחות....את הבחירות אני משאיר לחברים כאן. בוקר טוב !

Ras Arbel

New member
ריאליטי....

דבר אחד לא הבנתי. בלי לעשות השוואה לאומנים האחרים - אתה באמת חושב שג'וניור קלי בינוני??!?! בשבילי הוא אחד מזמרי הבובו היותר אהובים. שמעת את creation שלו? פשוט אלבום מדהים מהטיון הראשון ועד סופו. את כל הסינגלים מהשנה וחצי האחרונות שניכנסו לאלבום tough life? אני יודע שזה טעם וריח וכל זה אבל בכל זאת נראה ל מוזר... corraption על ה-doctor darling היתה היציאה הכי טובה על הרידם. על ה-truth and rights הוא יושה עם ה-more i see you -לא שיר טוב? ויש עוד ועוד ועוד... שבת שלום ראס ארבל

ZeusMan

New member
מסכים עם ריאלטי לגבי ג'וניור

מהבחינה של רווח בין טיון לטיון משעמם מול מעניין. אבל הדבר היפה בו זה שהטיונים המעניינים שהוא מוציא הם פאר היצירה, ודוגמא לכך, הם שני הסינגלים האחרונים המשמעותיים שיצאו לו שאני פשוט מאוהב בהם קשות : Junior Kelly - Wonderful Junior Kelly - Jah Jahs People ובוא לא נישכח בדרך את : Junior Kelly - Rasta Should Be Deeper

טובא

New member
שלי

יש כמה שאלות שהן ממש קשות כאן אבל בכול זאת... לא נברח מאחריות... אז ככה: I WAYNE burning spear capleton Buju Banton Vs. Sizzla ???(אולי השאלה הכי קשה פה...) הבחירה שלי היא כמובן BUJU BANTON ולו רק בזכות ימי הזוהר המטורפים והטיונים ועוד יותר שורפים שלו שאי אפשר לשכוח אף פעם(כן אני יודע שגם לסיזלה יש כאלה ובכול זאת) richie spice (יותר מידיי שירים שלו שאני אוהב...) אחלה שאלון זוסמן... שבת שלום

SaBaGMaN

New member
קשה קשה..

כמו שריאליטי אמר כולם טובים ומוכשרים! I Wayne Vs. Fantan Mojah פאנטון בגדול! Israel Vibration Vs. Burning Spear לא קל..כי על שנייהם אני גדלתי אבל אם צריך לעשות בחירה אז Israel Vibration אוליי ביגלל שהרגע שמעתי את The Same Song לא יודע.. Capleton Vs. Turbulence איש האש. Buju Banton Vs. Sizzla אחת השאלות הקשות..כמו שריאליטי אמר לסיזלה יש משהו שכרגע אין לאף אמן רגאיי בעולם אם זה ליריקס הגשה וכו'..ואין מה לעשות כרגע הוא המוביל אבל לטעמי בוג'ו!!! אחד הראשונים ששמעתי עוד מגיל צעיר ואין עוד אומן שאני כולכך אוהב לישמוע בזמנו הייתי מסוגל לישמוע אותו כל היום בלי להשתעמם ואני לא יהיה מופתע אם אני זוכר יותר טוב ממנו את הליריקס של האלבום Til Shiloh
למדתי המון מהמוזיקה שלו ומאוד הושפעתי ממנה אז עם כל הכבוד לקלונג'י הבחירה שלי היא בוג'ו! Junior Kelly Vs. Richie Spice לדעתי הם דיי באותה רמה אבל אם צריך ליבחור אז Junior שבת שלום לכולם!

ZeusMan

New member
Mine/

I Wayne Vs. Fantan Mojah עם כל הכבוד לפאנטן, ויש כבוד, ווין עושה לי את זה יותר... עם שירים כמו Mama And Papa, Ready Fe Live Up, Lava Ground,Rasta Tell Dem All The While, וכמובן Cant Satisfy Her מאלבום הבכורה Lava Ground לא יכולתי להישאר אדיש. לפאנטן יש קול והגשה מעניינת ושונה, אבל משום מה היא לא מתעלה לזאת של ווין מבחינתי. Israel Vibration Vs. Burning Spear הבחירה שלי היא איזראל וייבז, הרבה בגלל שירים כמוBall Of Fire כמו New Wave ו-On The Rock שהם שירים מתקופות שונות ולמרות זאת נשמרת בשלושתם רמת הגשה וסאונד שלדעתי מיתעלה על זו של הברנינג ספיר. Capleton Vs. Turbulence בגלל שאני מתחבר יותר לקפלטון זמר הקונשס יותר מזמר הדאנסהול, הבחירה פה קשה, כי מבחינת קונשס יש פה שוויון איכויות. בכל זאת אני נאלץ לבחור בקפלטון כי אני מאמין שלטורביולנס יש עוד מה ללמוד, הוא עדיין לא הראה את כל מה שיש לו להראות, אבל אולי אני טועה... מקווה שפילוני והוא יעזור אחד לשני לתפס עוד ועוד... Buju Banton Vs. Sizzla סיזלה. Junior Kelly Vs. Richie Spice מבחינתי ההשוואה הכי קשה. ריצ'י מעולה, מכונת סינגלים, מלל חריף, בחירת רידמים נכונה וכישרוני ביותר. מצד שני יש את ג'וניור, שועל מלחמות וותיק, שכמו שריאלטי אמר, יש לו יותר מידי שירים בינוניים. אבל בהחלט קשה לשכוח את כל הטיונים המעולים שהוא ייצא לעולם החופשי. לכן פה, אני אאלץ לבחור לפי אהבה נטו לאמן. ואהבתי מופנת לריצ'י יותר מכל אמן קונשס על אדמות העולם. אז אני בוחר ריצ'י.

rudeboy sound

New member
מעניין... אז ככה :

I Wayne Vs. Fantan Mojah שניהם זמרים טובים, מעולים אפילו.. ווין פרץ בגדול עם הסטייל המיוחד שלו - אבל דיי דעך עם הזמן, ולא שינה יותר מידי או חידש משהו.. אולי זה יקרה בעתיד אבל ביינתים - פאנטן מפציץ עם כל דבר חדש שהוא מוציא, אז פאנטן.. Israel Vibration Vs. Burning Spear ספיר, השאיר את חותמו על הרגאיי הרבה יותר.. Capleton Vs. Turbulence עדיין קינג שאנגו, טורבלאנס צריך עוד לגדול ולעשות המון כדי להגיע לרמה של קפלטון, והוא בדרך הנכונה - משתפר מטיון לטיון.. Buju Banton Vs. Sizzla מאוד קשה, לא ממש אפשר להשוות - סטיילים שונים.. ועדין - סיזלה ענק בכל קנה מידה, עשה, עושה ויעשה דברים גדולים במוזיקה, אבל... אין מה לעשות - בוג'ו זה אייקון של המוסיקה הזאת. הוא - בגילו הצעיר למדיי - כבר הפך לאגדה, ומושווה לבוב מארלי מבחינת המורשת שהוא משאיר אחריו, ואני כמובן מתכוון לכל מה שהוא עשה, שזה משהו שאף אומן לא עשה . הפריצה שלו בתחילת התשעים הביאה למהפכה בדאנסהול ןלחשיפה בינלאומית למוזיקה אבל לא רק... הוא מראה לנו היום - ממש בימים אלה - שכשהוא רוצה - אין אחד שיכול לעשות את זה כמוהו!! ופה אני חולק על ידידי ריאליטי ובגדול,,, הטיונים שה"גרגמל" מותיא כיום מבחינתי שווים ברמתם למה שהוא עשה בתחילת שנות התשעים... הבן אדם כאילו חזר אחורה בזמן ומראה לכולם - גם לזמרים הצעירים - שמוקדם (מאוד מוקדם..) להספיד אותו!!! SO STILL DE GARGAMEL TAKEEEEEE ITTTTT Junior Kelly Vs. Richie Spice גדולים ללא ספק, אוהב את שניהם,,, ספייס מעולה - אבל גם דיי ממחזר את עצמו שזה מתחיל לעייף ראסססטטטההה.... קלי - כמו פאנטן - מוציא הפתעות וקולות שלא חשבנו שיש לו בכלל... מעולה בכל קנה מידה.. אז פה אני בוחר בג'וניור (לא בכלב שלי, בזמר.... :) ) BLESS

למעלה