מי מגיע בשישי לסינמטק?

dj MosheL

New member
מה שיש ביום שישי בסינמטק רדיוהד נגד קולדפליי

סינמטק תל אביב גאה להציג: ביום שישי ה 13.8.10 שעה 22:00 RADIOHEAD vs COLDPLAY *********************************************************** חמש שעות של הקרנת הופעות ...ראש בראש של הלהקות RADIOHEAD & COLDPLAY לתוך הלילה. *********************************************************** המרתון יחולק לשני חלקים. החלק הראשון יפתח עם הקרנת המופע COLDPLAY STORYTELLERS במופע מספרים חברי הלהקה אנקדוטות ואת הסיפורים שמאחרי השירים וכמובן מבצעים אותם בהופעה חיה ומול ההופעה הזו נקרין את המופע של להקת RADIOHEAD FROM THE BASEMENT *********************************************************** בחלקו השני של הערב לאחר ההפסקה נקרין שתי הופעות מלאות של הלהקות את הופעה של להקת COLDPLAYמפסטיבל GLASTONBURY משנת 2005 ומול ההופעה הזו נקרין את ההופעה של להקת RADIOHEAD משנת 2003 מאותו הפסטיבל. במידה וישאר לנו יותר זמן אני נקרין במקום ההופעה הזו את ההופעה מבואנוס איירס משנת 2009 הכל תלוי בזמנים כי יש לנו רק חמש שעות *********************************************************** עקב הביקוש הענק אנו ממליצים לשריין כרטיסים מראש ! כרטיסים בהזמנה מוקדמת במחיר של 47 שקלים באתר http://www.progrock.co.il בטלפון 0544705992 ובקופת הסינמטק בטלפון 036060800 שלוחה 0 מפיק עורך ומגיש את הערב משה לביא ( d.j MosheL )

ipolad

New member
אני בא - יש מצב להפוך את הסדר?

דווקא ההופעה מארגנטינה מדהימה בסטליסט שלה. יש מצב להתחיל איתה??

dj MosheL

New member
אי אפשר לשנות את הסדר

יש מחשבה ותיכנון מדוע אנו משדרים זאת בסדר הזה... אבל בהחלט יש מצב שנקרין את ההופעה מארגנטינה פחות ארבעה או חמישה שירים שיתנו לנו בדיוק את הזמן המתאים אני בודק את זה ממש עכשיו אילו שירים נצטרך להוציא החוצה בחירה קשה כך שהכל אפשרי אבל גם לא בטוח שיקרה... אבל אל תצטער אם בסופו של דבר בגלל אילוצים טכניים נקרין את ההופעה משנת 2003

dj MosheL

New member
אז ככה

יש לנו בעיה לחתוך את השירים מהמופע של ארגנטינה אז הפיתרון להקרנה של ההופעה מארגנטינה הוא לא לשדר את המופע FROM THE BASEMENT או לשדר רק חלק ממנו ולהקרין את כל המופע של ארגנטינה בשלמותו... אני אעשה החלטה סופית בערב המופע אני פשוט אשאל את האנשים באולם מה הם מעדפים ולפי זה אפעל..... מה אתם מעדיפים??

dj MosheL

New member
לאחר בדיקה מעמיקה

של לוח הזמנים ושל הקונספט של הערב שהוא רדיוהד נגד קולד פליי אנו נשארים עם התוכנית המקורית : המרתון יחולק לשני חלקים. החלק הראשון יפתח עם הקרנת המופע COLDPLAY STORYTELLERS במופע מספרים חברי הלהקה אנקדוטות ואת הסיפורים שמאחרי השירים וכמובן מבצעים אותם בהופעה חיה ומול ההופעה הזו נקרין את המופע של להקת RADIOHEAD FROM THE BASEMENT *********************************************************** בחלקו השני של הערב לאחר ההפסקה נקרין שתי הופעות מלאות של הלהקות את הופעה של להקת COLDPLAYמפסטיבל GLASTONBURY משנת 2005 ומול ההופעה הזו נקרין את ההופעה של להקת RADIOHEAD משנת 2003 מאותו הפסטיבל. ********************************************************** את המופע מארגנטינה נקרין בשלמותו בערב הבא שיתקיים בשנה הבאה אני מקווה שתגיעו ותהנו גם מהתוכנית הזו.... ומי שהיה בערב הקודם שהפקנו רק על רדיוהד ב 1.1.2010 יודע שהיה ערב מדהים אולם הסינמטק היה מלא עד אפס מקום... וכך יהיה גם הערב הזה להתראות ביום שישי באירוע משה לביא מפיק הערב

למעלה