מי מכם, הגברים כאן, מטפל בפניו?

לראשים שחורים

לראשים שחורים מומלץ מאוד להשתמש בקרם החדש של קלין אנד קליר. פשוט מורחים ושוטפים. עשה לי את האף חלק כמו תחת של תינוק.

אני מטפל באופן הבא ../images/Emo26.gif

יש לי מי פנים של לוריאל. אני משתדל לנקות באמצעותם פעמיים ביום את פנים או כשאין לי כוח לעשות את כל הטיפול - אני פשוט מעביר את המי פנים עם צמר גפן ומנקה לכלוך. זה לא רע . סבון פנים לאחריו - אני מנקה עם NIVEA לעור שמנוני. יש לי קצת נטייה לעור שמנוני. אז אני שוטף פנים ושם על היד ומקרצף את הפנים. להשלמת הטיפול יש את הקרם פנים של NIVEA (אבל אני מאמין שיש טובים ממנו) ואני משתמש ב- NIVEA YOUNG ככה לפני שינה. זה עושה פנים חלקות כמשי. זהו , זה התהליך שאני עובר כל יום או כל יומיים ....

קא זו או

New member
אני ממליץ על טיפול שלושה שלבים

ניקוי הפנים בתחליב פנים היטב היטב. מרכך את שיער הפנים ומקל על גילוח. מריחת הפנים לאחר שטיפת מג'ל הגילוח בחלב פנים לניקוי עמוק יותר. מקלחת, חפיפת ראש, ושטיפת הפנים, אשר מתנקים גם בזכות האדים של המקלחת. אח"כ ניקוי המי פנים מריחת קרם עיניים וקרם פנים. [ממליץ מאוד על לחלוח הפנים במעט מים כדי לא למרוח כמויות ענק של קרם לחות על הפנים] אני עושה את הרוטינה הזו כבר קרוב ל- 30 שנים. עור הפנים שלי נראה פנטסטי. [טוב גם לגנים יש תפקיד חשוב מאוד] באיזה סכין גילוח אתם משתמשים? אני זרקתי את הג'ילט בגלל המחירים הפרועים שלהם. עברתי ל"שיק" עם חצי ממחיר הסכינים של ג'ילט. אגב, הסכין של "שיק" נשאר שמיש גם אחרי שבועיים, של ג'יחלט אחרי שבוע צריך לזרוק לפח.

תחליב / חלב פנים של מי אתה משתמש ?

ובקשר לסכין גילוח - אני עם ג'ילט פיוז'ן הא-ג-ד-י. אין עליו. 5 להבים ושווה כל שקל. ממליץ דווקא על הידית ללא הסוללה. לסוללה אין שום משמעות בעיניי.

קא זו או

New member
אני קונה רק במבצעים

אז חלב הפנים של ניוואה שגם אתה משתמש - כי הוא עלה איזה 20 שח' וקניתי איזה קרם לניקוי הפנים של רבלון או אחת החברות הידועות ב- 35 שח' יש לי עיקרון ברזל, אני לא קונה שום תכשיר ניקוי שעולה יותר מ - 10$. לא מוכן לבזבז כסף על ג'ילט יותר. ה'שיק' שקניתי מצויין, שווה את מחירו ומעבר לזה.

יש כאלו שחלב פנים עושה להם חצ'קונים

אפרופו חלב פנים.... אני מכירה מישהי שזה עושה לה חצ'קונים...מוזר אבל קורה.... (לידע כללי)

כן, גם אצלי זה יותר לעיתים פצעים

אם אני שם כל יום- אז תוך שבוע יש פצעים לכן אני שם כמות קטנה מאוד ומקווה שזה יהיה מספיק טוב לדעתי זה קורה בעיקר אצל אנשים עם עור שמנוני יותר. זה לא שילוב טוב ...

Troublemaker1

New member
אז ככה לגבי הסכין

לצערי זה מאוד הכון ג'ילייט מגזימים בצורה לא הגיונית
הם הסכינים עצמם עולים הון אבל אני משתמש בהם שבועיים ושומר עליהם (אני גם לא צריך להתגלח יותר מפעם בשלושה ימים). עוד משהו שאני עושה בגלל שיש לי עור רגיש במיוחד בצוואר אני משתמש בשמן תינוקות על הלהב עצמו ככה שזה שומר על הלהב וגם עוזר לי מאוד ככה שהעור שלי דיי חלק במיוחד אחרי גילוח השגרת ניקוי שלי ירדה בזמן מאחרון ללחות ממריצה לעור על ל'אוקיסטן, אחרי הגילוח אני משתמש בסבון פנים של ג'ארליק (חברה אורגנית אוסטרלית שהפכה להיות הדבר הבא בארה"ב).בקשר לגוף אני משתמש אחרי כל מקלחת בקרם גוף גם בגלל הריח שכל בחורה שפגשתי אכלה ממני...הבושם שלי לחורף הוא "זניה" בגלל הריח ובגלל המחיר בנוסף אני משתמש בשאנל "אלור" שהבאתי בחצי מחיר מארהב

eladberko

New member
לי יש סבון פנים !

אחרי שנוסעים עם קסדה סגורה כמה שעות הפרצוף נמעך.. גם הזיעה לא עוזרת.. הסבון הופך אותו לנעים יותר !

למעלה