מי מתנדב לומר לצרפת ובריטניה?

שמלת תחרה1

Well-known member
ישראל אינה אלימה כלפי הערבים אלא מגינה על עצמה מזדים?
אירופה. (ערוץ 12)
צרפת ובריטניה, הטילו סנקציות כנגד,ישראלים.
בטענה לאלימות נגד ערבים

שמלת תחרה1

Well-known member
אירופה. (ערוץ 12)
בטענה לאלימות נגד ערבים
סופרמן, האם ישראל אלימה כלפי יוסף חדאד?
מדוע אנגליה וצרפת מכלילים?

Harrington

Well-known member
מנהל
אירופה. (ערוץ 12)
בטענה לאלימות נגד ערבים
זה נהיה טרנד בינלאומי, אחד שהתחיל כמו פעמים רבות מ׳ישראלים טובים׳ שהמציאו להם המצאות ופיזרו אותם ברחבי העולם. במסגרת הרגשת הצורך של המערב לאזן בין ישראל/ים לפלסטינים, צריך לחיות גם עם ההמצאות הללו, לטוב ולמוטב. כמובן שהיה טוב אם ישראל הייתה מגיבה בעוצמה דיפלומטית ובהחזרת אותה מטבע, אך משום מה אני די מסופק אם זה יקרה.

משתפרת1

Well-known member
אירופה. (ערוץ 12)
בטענה לאלימות נגד ערבים
תרגיעי.
גם ארה"ב בסנקציות, אך לא מדובר בהכללה. מדובר ב- 28 אנשים שיש נגדם האשמות באלימות נגד פלסטינים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אירופה. (ערוץ 12)
בטענה לאלימות נגד ערבים
זה נהיה טרנד בינלאומי, אחד שהתחיל כמו פעמים רבות מ׳ישראלים טובים׳ שהמציאו להם המצאות ופיזרו אותם ברחבי העולם. במסגרת הרגשת הצורך של המערב לאזן בין ישראל/ים לפלסטינים, צריך לחיות גם עם ההמצאות הללו, לטוב ולמוטב. כמובן שהיה טוב אם ישראל הייתה מגיבה בעוצמה דיפלומטית ובהחזרת אותה מטבע, אך משום מה אני די מסופק אם זה יקרה.
תרגיעי.
גם ארה"ב בסנקציות, אך לא מדובר בהכללה. מדובר ב- 28 אנשים שיש נגדם האשמות באלימות נגד פלסטינים.
כלל לא בטוח שיש ממש בהאשמות הללו. לפי אחד הפרסומים (שאין לו מושג מה רמת אמינותו ולא חקרתי את הנושא), בס״ה מדובר בתושב איו״ש שהתבטא נגד הקמת מדינה פלסטינית.
גם בשאר המקרים יתכן שיש טענות, אבל ספק אם יש כתבי אישום או משהו ממשי מעבר לכך. מאחר וישראל למרבה הצער יותר משתפת פעולה עם המהלכים מאשר יוצאת נגדם, גם קשה לדעת מה האמת מאחורי הסיפורים ומה מומצא לצרכי תעמולת שוויון כביכול בלבד.

משתפרת1

Well-known member

כלל לא בטוח שיש ממש בהאשמות הללו. לפי אחד הפרסומים (שאין לו מושג מה רמת אמינותו ולא חקרתי את הנושא), בס״ה מדובר בתושב איו״ש שהתבטא נגד הקמת מדינה פלסטינית.
גם בשאר המקרים יתכן שיש טענות, אבל ספק אם יש כתבי אישום או משהו ממשי מעבר לכך. מאחר וישראל למרבה הצער יותר משתפת פעולה עם המהלכים מאשר יוצאת נגדם, גם קשה לדעת מה האמת מאחורי הסיפורים ומה מומצא לצרכי תעמולת שוויון כביכול בלבד.
בכל מקרה טענת ההכללה שהופיעה בהודעה השניה תלושה מהמציאות . מדובר ב-28 אנשים שהמדינות הללו נקטו נגדם סנקציות.

Harrington

Well-known member
מנהל
בכל מקרה טענת ההכללה שהופיעה בהודעה השניה תלושה מהמציאות . מדובר ב-28 אנשים שהמדינות הללו נקטו נגדם סנקציות.
המספר הוא זה שמונע את השימוש במושג הכללה לדעתך? בכל מקרה, לא יודע מה כוונתך ב״הודעה השניה״, אבל לדידי כאמור מעלה, מדובר סתם בנסיון נואל לערוך השוואה בין פלסטינים למתנחלים כדי להצדיק שוויוניות כביכול על אף שאין בה כל ממש. המושגים המדויקים מעבר לכך נראים לי פחות חשובים.

נסיך.333

Well-known member
תרגיעי.
יש האשמות בלבד? אין הכרעת דין בנושא?
אז נדמה, רק נדמה לי שלפי החוק בישראל הם עדיין חפיים מפשע (חוץ מביבי כמובן, הוא תמיד אשם)..

משתפרת1

Well-known member
יש האשמות בלבד? אין הכרעת דין בנושא?
אז נדמה, רק נדמה לי שלפי החוק בישראל הם עדיין חפיים מפשע (חוץ מביבי כמובן, הוא תמיד אשם)..
האמת? לא ראיתי את רשימת האנשים. אם יש איזה קישור לרשימת השמות אפשר יהיה לבדוק.
במידה והם נאשמים בלבד, את הטיעון "חפים מפשע" יש להפנות לארה"ב, צרפת ובריטניה.

למעלה