מי פה מבר-לב???

plomphy

New member
בהחלט לא גאווה../images/Emo6.gif

אני מבר לב. ולמי שעוד לא שמע, המנהל הנאצי שלנו החליט לשים איזה מערכת שבודקת את כניסת התלמידים לפי טביעות אצבעות. 50 שקל לשנה ששכבת ט´ בקושי תשתמש בזה.. רוב ההורים בכלל לא מוכנים לשלם-על הפרנציפ.

../images/Emo163.gifהוא בטח חושב שהוא באיזה

סרט של מדע בדיוני...בטח שנה הבאה הוא ישים מערכת שמזהה את התלמיד לפי הרשתית של העין...

MrJacKasS

New member
גם אני מבר לב....

plomphy מי את ובאיזה כיתה? והנה שיר על הבית ספר שלנו: יחד, לב אל לב, נשרוף את ברלב ואת נפתלי יחד... (לא זוכר ת´המשך..).

plomphy

New member
מאיה ט1

שיר קדוש!
ואני די שמחה שיצאתי בבר-לב, כי עם כל הכבוד- שאר החטיבות לא פחות דפוקות.. הם מפגרים בלשון ומתמטיקה ומגיעים לגמרי לא מוכנים לבגרות.

yuvalr1

New member
תאמיני לי שמה שלומדים בחטיבה

בלשון ומתמטיקה, אפשר לסיים (ואני לא מגזים) תוך שבועיים בתיכון.

plomphy

New member
חה!

נראה לך? אני במתמטיקה? אני יודעת שאני הולכת ל3 יחידות! ואני עדיין מתבלבלת בין זכר לנקבה! אבוד לי בשני המקצועות האלה!! אולי לרוב האנשים קל עם החומר, אבל אם לא הייתי יוצאת בבר-לב, עזוב בר-לב! עם מיכל(המורה הנורמאלית בלשון) נראה לי הייתי מוציאה 20 בבגרות! אבל אולי זה באמת סתם מה שהם טוחנים לנו, גם אמרו שבודקים בתיכונים את התעודה של ח´. סתם בולשיט...

דן מלך

New member
סליחה שאני מתערב אבל...

מה הקשר בין מה שיובל כתב לבין מה שאת מגיבה? הוא אמר דבר נכון, בתיכון הקצב מהיר מאוד לעומת החטיבה שלומדים נושא אחד חצי שנה! אבל מה הקשר לזה שאת תיהי ב-3 יחדות? אם תיהי ב-3 יחידות הקצב יהיה איטי? ואם מיכל (שדרך אגב, חרא של מורה)לא הייתה המורה השלך אז משהו היה משתנה?? או שסתם לא הבנתי טוב... או שאולי סתם רצית לתת לנו אינפורמציה על הלימודים שלך? לא מובן כל כך הקשר של הנושא לתגובה.

plomphy

New member
הקשר הוא...

טוב אין ממש קשר, כי אני מדברת עלי אישית. אני אומרת שלא מספיק שאני (והרבה אנשים שאני מכירה) לא טובים במתמטיקה, אז מורים לא טובים וקצב איטי לא ממש יעזרו... אבל חוצמיזה אין ממש קשר
ודרך אגב, האפשרויות הן מיכל ודבי. ודבי כל שיעור שני מתחילה לדבר על מין. הכיתות האחרות בערך שני נושאים מאחורינו, קבוע!

דן מלך

New member
יש גם את...

מימי, שלפי זיכרוני היא מורה דיי טובה... מיכל בכלל לא מורה טובה... היא סתם ילדה והיא מיתנהגת כמו ילדה.

TiKi123

New member
למה לא גאווה?

את לא אוהבת את הבציפר? או שזה רק בגלל הקטע של המערכת החדשה הזאת? החברים שלי שם,הם סוחבים,אני יודעת...

yuvalr1

New member
זהירות!!

תלמיד חשוד בבית הספר!! האם הוא מהחטיבה שלנו? או מחטיבה אחרת? זה מסוכן! הוא עלול לפרוץ לתוך ארון חדר המורים ולגנוב את ספר ההסטוריה!! חייבים לשים מיד מערכות הגנה! לבדוק לכל מי שנכנס לבית הספר את טביעות האצבע! תוך שבועיים אני רוצה מערכת הגנה מקיפה עם אזעקות ולייזרים!! מי שרוצה לגנוב לי את הבני גורן- עונש מוות בתלייה!

דן מלך

New member
תגובה

עמרי, הכל סיפורים.... כמו שאתה יודע אני מבוגרי בר-לב ותמיד יש סיפורים על אסף(המנהל)... פעם זה היה שהוא עומד בכניסה והיו צריכים להרים את היידים כדי לראות אם החולצה מעל הפופיק(זה היה אמור להיות לבנות...) והיה שהוא מסתובב במסדרונות וצועק על אנשים סתם... והכל סתם סיפורים! לא היה ולא ניברא! "לא דובים ולא יער לא לחם ולא ליפטן...&quot
אורית גרוסמן, המורה לתנ"ך ולספרות, לא נישכח ולא ניסלח.) אז בקיצור הכל שטויות ואין שום דבר עם טביעות אצבע... הרי ביננו... למפעלים ביטחוניים ומוסדות קצת יותר חשובים ושמורים מחטיבה אין מכשירים כאלה... אז שלבר-לב יהיה? לא נראה לי מה עוד שדבר כזה מצריך ה-מ-ו-ן כסףףף מה שאין כרגע... אז תנסו לקחת את הסיפור הזה בהומור ולא יותר מזה...

plomphy

New member
ואתה יודע את זה איך?

וואו אתה מבוגרי בר-לב. עובדה שמכתב כבר נשלח להורים וזה יוצא לפועל עוד איזה חודשיים (אם יוציאו כסף משכבות ט´) אז יש דובים ויש יער ויש לחם ויש ליפטן (ואורית היא גם המורה שלי!) חוצמיזה זה מסובסד, ועם 50 שקל מכל תלמיד נפתלי בהחלט יעשה את זה.

דן מלך

New member
תראי...

למרות שלא נראה לי שמישהו יוציא כזה דבר... אבל נגיד ש... בשביל מה צריך כזה דבר? למה זה מועיל? לדעתי לא יוציאו כזה דבר ולא נראה לי שאפילו אם כל תלמיד יביא 50 ש"ח(למרות שזה מסובסד...) זה יספיק לכזה דבר... וחוץ מזה, מי מסבסד את את זה? העירייה שאין לה כסף אפילו לשכפל דפים? או שאולי בר-לב הבי"ס ה"עשיר"??? לא יודע, לדעתי עוד שטות מבית היוצר של ה-ט´טניקים מבר-לב! דרך אגב, אני משתתף בצערך שאורית היא המורה שלך, יש לה קריזות לעיתים קרובות מאוד!!!

plomphy

New member
אה אוקיי הבנתי

איזה כמה ילדים מט´ שהחליטו לעשות בלאגן עבדו על המורות שיחלקו מכתבים שההורים מתבקשים לשלם 50 שקל...נכון. הם עושים את זה בעקבות שנה שעברה, שמיכאל נפגע בפיגוע. הם רוצים שיהיה פיקוח להורים, כי רק בערב ההורים של מיכאל ידעו על זה שהוא נפגע. אם הילד לא נכנס לבצפר הודעה נשלחת להורה. אז זה לא עניין של הברזות או משו- זה קטע ביטחוני (יא רייט) בגלל זה נפתלי קיבל תקציב (אולי בגלל זה הם חוסכים בדפים
) ואורית דווקא אוהבת אותי! נראה לי בגלל שגם לבת שלה קוראים מאיה!

דן מלך

New member
מאיה

את לא חייבת להיות כזאת צינית כי גם אני לא הייתי... מה שאמרי זה שאני לא כל כך מאמין לסיפור הזה, לא יודע למה... אבל אני לא מאמין. ועוד דבר, מאיפה יביאו כל כך הרבה כסף????? העירייה הביאה לבר-לב? זה מה שאת אומרת? אז אם כך כניראה שהעירייה חושבת שרק ההורים של ילדי בר-לב דואגים... שאר ההורים של ילדים שלומדים בבתי-ספר אחרים לא דואגים... כניראה בגלל זה העירייה נתנה תקציב... האמת שאני חושב על זה זה הגיוני, כי בר-לב זה מסוכן, שאר בתי הספר לא מסוכנים רק בר-לב! תגידי? הישתגעת? מאיפה הבאת את זה? מילא תימצאי טיעון דבילי, אבל עד כדי כך? תנסי לעשות את זה קצת אמין, ולהבא אם את באמת לא יודעת את העובודת אז למה סתם לכתוב דברים? ומה הקשר לזה שניפגע בפיגוע? זה היה בכלל ליפניי שנתיים... מעניין שניזכרו בזה רק השנה.

למעלה