מי פה שונא את כריס, תזכירו לי?

python 4

New member
מי פה שונא את כריס, תזכירו לי?../images/Emo46.gif

כן כן, מהעידן שבו כולם נזהרו לדבר סרה בפיליס, דרך העידן שבו אף אחד לא העז להוציא מילה אחת רעה על ראול, הנה אנחנו בפתחו של העידן שבו בשל החלטה שערורייתית בתפוז כולנו נדרש לסגוד לעורכת דין הכי בלונדינית בטלוויזיה!
אני צוחק כמובן. למי שלא מכיר אותי אני אציג את עצמי רישמית - אני ירון, אני כותב בפורום הזה החל מהיום הראשון להיווסדו (לפני שנתיים וקצת) וגם לפניו בפורום אופרות סבון המיתולוגי. לא ראיתם אותי הרבה לאחרונה כי השתדלתי להיגמל מאופרות סבון, מה שדי נהרס לי עכשיו - כי כדי למחוק הודעות שעוסקות באוליביה אני אאלץ לצערי לדעת מי זו אוליביה..
אני רואה צח"מ מ- 93, אבל לראות באמת התחלתי מ- 2003 - כמו שאמרתי לא אחת פה בפורום - יש הבדל בין סתם לראות את זה לבין לראות ולדבר על זה עם משוגעים לעניין, וזה היחוד והכיף של הפורום. אני מקווה שכך זה ימשך! המשך כתיבה נעימה לכולנו!

pumiki25

New member
פייייייייייייייטי! ../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif

יו-יו-יו! אני לא מאמינה! כשראיתי אותך מוכחל הייתי צריכה למצמץ קלות (
) - אתה באמת מנהל! אין לך מושג עד כמה זה משמח אותי. אותי כמו את טרייסי, כמובן - ששולחת את ברכותייה מצורפות עם שלי!
המון בהצלחה ומזל טוב, ירוני - אני יודעת שתהיה מנהל מדהים! מחבקת!

python 4

New member
תודה תודה, ואיך שכחתי מטרייסי?../images/Emo23.gif

אם כן, אומנם לא יהיו שינויים גדולים בפורום אבל בקרוב שמו הולך להשתנות ל- "אני, טרייסי
, והיתר"
. מקווה שזה לא יפריע לאף אחד!

pumiki25

New member
בוודאי שלא לי...

...אם תזכור לדחוס גם את שמו של ראוליטו כמחווה של רצון טוב לקודמתך בתפקיד

python 4

New member
הממ.. אם כך -

"אני, טרייסי, ראוליטו, פיליס וכל היתר" - מקווה שזה לא חורג ממגבלות האורך של תפוז!

SoldieRonit

New member
../images/Emo45.gif רגע,אז גם אתה אוהב אותה ../images/Emo35.gif

או שאני היחידה
בכל מקרה
נהדר לראות אותך בכחול *מרימה גבות ועושה לך עיניים
המון
- מיותר להגיד
אוהבים אותך פה ,
רונית.

taish

New member
ירון!!! ../images/Emo24.gif

קבלו אותו!
*מוחאת כפיים בהתלהבות ומחייכת חיוך מטופש* פייטון היקר, אין לך מושג עד כמה זה משמח אותי שנכנסת לניהול. אתה אחד האנשים היותר מתאימים לתפקיד הזה, ואין לי שום ספק שבדרכך המשעשעת והמלהיבה עד-אין-קץ, אתה תגרום לנו להמון כיף ותעלה את קרנו של הפורום הזה לגבהים חדשים. אני אומרת את זה מתוך היכרות ארוכה עם התכנים שאתה מעלה ועם צורת הכתיבה שלך - המצחיקה, החכמה והמהנה כל-כך
(וכמובן, אני מצפה שחוץ מקשירת כתרים לראשן של הצרצרית ושל טרייסי, אתה מדי פעם תעלה נושאי אוף-טופיק כמו "מונטי פייטון" ו- Rocky Horror Picture Show
). אני מודה-מודה-מודה שמאז תחילת שנת הלימודים אין לי כל-כך זמן לראות צח"מ, לא כל שכן להשתתף באופן פעיל בפורום, ועוד פחות מכך לקראת תקופת המבחנים המתקרבת בצעדי ענק
. למעשה, מחמת נוכחות מועטה מדי בפורום בכלל לא ידעתי שנכנסת לתפקיד הניהול, וגיליתי זאת רק היום - הודות למיקי. מיקי שלחה לי מייל ארוך (מיקי, קיבלתי אותו היום - הוא מקסים ואכתוב לך בחזרה ברגע שאוכל!
). התחלתי לקרוא לי אותו בכיף, עד שמשהו גרם לי להעצר בעת קריאת העמוד הרביעי (בפסקה הראשונה, אם אתה חייב לדעת
) - האזכור שאתה נכנסת להנהלת הפורום!
שפשפתי את עיניי כמתקשה להאמין, וחיש-קל נכנסתי לפורום כדי להווכח במו עיניי בעובדות החדשות והמרנינות
. מיקי, אני מניחה שסברת שאני כבר יועת על כך, אבל למעשה אני יודעת על כך בזכותך! (בלעדי המייל שלך, זה בטח היה נודע לי באיחור של שבוע
). ולמרות הנפקדות המתמשכת שלי, אני תמיד מוצאת זמן לקרוא (פאסיבית) בפורום המקסים הזה, ועכשיו כשנכנסת לתפקיד - יש לי אפילו יותר סיבות לכך
. המון בהצלחה, ואוהבים אותך מאוד!

pumiki25

New member
מלשנית! ../images/Emo3.gif

האמת היא שלא הייתי בטוחה אם ידעת או לא, אבל אמרתי לעצמי - Oh, what the heck
Love ya!
*חוזרת להרגיע כלבלבונת קטנה שפוחדת מרעמים*

פששש.... מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למה לא קיבלתי טלפון לכבוד המאורע החגיגי, ובמקרה אני נכנס עכשיו ומגלה את זה
מכות
אני ממש שמח שנכנסת לתפקיד הניהול. אנסה להגיח כמה שיותר לפורום למרות שלא יוצא לי לראות הרבה צח"מ, אבל כשיש את פייטון בתור מנהל - זה עושה חשק

pumiki25

New member
תודה רבה! ../images/Emo12.gif

(Kidding
) כל מה שידרש כדי להחזיר את ישבנך העצל לכאן...

ים כחול

New member
יישששששששששששש פייטי ../images/Emo24.gif

אחרי שמיקי
פרשה לא היה לי חשק כבר להיכנס
וכמעט שאדר עזב ...
ונותן לנו תקווה מחודשת
וכעת פייטי אתה מחזיק את כולנו פה
תודה
איזה יופי החזרת לי את החיוך לשפתיי
והחזרת לי את החשק לכתוב פה ובכלל
ומיקי הבטיחה לי שהיא לא תיעלם אז אני רגועה לחלוטין
כעת נשאר לברר שריקי לא התייאשה ואני בכלל מסודרת

איך ריקי יכולה להתייאש עכשיו? ../images/Emo8.gif

הנני כאן!
לצערי אני רואה צח"מ בפיגור ולא יכולה כ"כ להשתתף בשרשורים, אבל משבוע הבא בעזרת השם, הכל יסתדר.

דבירית

New member
נכון מאד. ומרגיע גם, שהניהול בידים

שלך. פשוט אין ליט מילים. אשתדל להיכנס יותר. נתראה

כשפייתון מנהל את הפורום -

זה לא רק עושה חשק להיכנס לכאן, זה עושה חשק בכלל לצפות בצח"מ...

The Abbott Girl

New member
זהו צפן סגר את הבאסטה? ../images/Emo72.gif

כבר לא עומדת בשינויי המנהלים פה, מה יהיה?

python 4

New member
אוליביה גוססת - אה, אלה היו הימים..

תודה צפניה, ותודה לך על הניהול המסור בתקופת המעבר!
לא חשבתי שתושחר שוב כל כך מהר
.. אההההההה!! השאירו אותי לבד!

למעלה