מי ראה את הפרק של דיג´ימון?

Svirel

New member
איזה פרק מעולה

יין מי זה הדיגימון הקטן (זה עם המשולש על המצח...) <b>Svirel</b>

Snake Bandage

New member
אוי, מסכן טריירמון...

מה שדיבוב יכול לעשות... בכלליות, אני מתה על טריירמון, אבל אני לא סובלת את הקול שלו בדיבוב העברי. טוב, לפחות הוא כבר לא נשמע כמו טוויטי כל כך... ושמעתם למה הם שינו את "Moumantai"? ´ריגעון´? אוי לי... ;;-_- נקווה שהדיבוב לא יהרוס גם את אימפמון... היי, יהיה אותו בפרק של יום ראשון, לא?

Digi Lista

New member
בכלליות...

אני מסכימה,אפילו כתבתי מאמר על הטעויות בדיבוב,יש דברים מרגיזים בעיקר כי ישראל מפספסת המון דברים בגלל שאת הדיבוב לדיג´ימון לוקחים מהגירסה האמיריקאית ולא היפנית(שלא נדבר על שינוי בשירי הפתיחה!היה אמור להיות שיר חדש העונה הזאת,ואין,למרות אהבתי לשיר הישן...) אם אני זוכרת נכון אימפמון אכן יופיע ביום ראשון או שני...

Digi Lista

New member
בהחלט פרק טוב!

אהבתי את הדיג´יגדילה,למרות שראיתי אותה כבר...זה פשוט מגניב איך שלטריירמון התקלף העור, אבל אצל רנאמון(ריינמון למתעקשים...) וגילמון זה יהיה באמת מגניב!(לפחות לדעתי).

Snake Bandage

New member
כן, הדיג´יגדילה מגניבה!

זה הדבר הכי טוב העונה. זה יותר מגניב על מסך הטלוויזיה מאשר שזה על המחשב! לא, דה. אבל באמת, הדיג´יגדילה זה משהו גדול. אני אישית כבר לא יכלה לחכות עד הדיג´יגדילה של ריינמון לסאקויימון. זו דיג´יגדילה פשוט מדהימה! *_*

DigiCat

New member
אוקיי...תגובות על הפרק של היום

נא להשאיר בשירשור הזה. אז ככה, לא הספקתי לקלוט את השם של הדיג´ימון הזה... מה לעשות שעם קול כזה צויצ´י אי אפשר להבין כלום (אבל איזה חמוד!!!!). תגידו... מה זה צריך להביע...הם עשו בטעות את הסמל שלהם ו*פופ* הם פתחו שער דיגיטלי... זה רק אני או שזה סופר מוזר?

Unicorn Fairy

New member
אהה...לא צריך יש לי

את השם שלו+תמונה-נה-נה... "קורומון" תזכורת לעצמי....

יאקומו

New member
ק-א-ל-ו-מ-ו-ן!

(נא לקרוא את הכתוב במבטא "ג´יימס בונד" כבד) השם הוא מון, קאלו מון!

star_female

New member
o_O

קולומון! CULUMON! >< קוראים לו קולומון... זה שהם לא יודעים לבטא את זה כמו שצריך לא אומר שגם אנחנו צריכים לעוות את השם שלו... והיה הרבה יותר קל לזכור את השם אם הם היו משאירים את ה-"קולו-קולו" שהוא כל הזמן אומר ביפנית... זה היה כ"כ חמוד... ;-;

star_female

New member
קולומון...

ואני בטוחה שבהמשך הסדרה זה יוסבר... וזה לא היה שער דיגיטלי, זה היה שטח דיגיטלי (מה רע בשדה? ;-;) זה היה הסמל על הראש של קולומון! o.o אה... שמתם לב שהם אמרו וורמון? ואיך שצריך?? wormmon? ^_^

למעלה