מי רוצה להיות אהובתו של אלייז'ה?

מיה ווד

New member
מי רוצה להיות אהובתו של אלייז'ה?

(משחק שהכינותי כתוצאה מהשעמום הגובר)
באיזה שנה נולד אלייז'ה?
מהו שמו האמצעי של אלייז'ה?
מהו הספר האהוב על אלייז'ה?
מהו שמם של אחיו של אלייז'ה?
כיצד התגלה לראשונה אלייז'ה?
איפה נולד אלייז'ה?
מהי הלהקה האהובה על אלייז'ה?
מהי העיר האהובה על אלייז'ה?
כמה ואיזה חיות יש לאלייז'ה?
אחרון חביב.... ספרו לי על הדבר הרומנטי ביותר שהייתן מוכנות לעשות בשביל אלייז'ה? בהצלחההה !

פירחון 1

New member
תשובות../images/Emo142.gif

באיזה שנה נולד אלייז'ה? 1981 (אתם לא יודעים כמה זמן לקח לי לשנן את זה...) מהו שמו האמצעי של אלייז'ה? ג'ורדן!!! מהו הספר האהוב על אלייז'ה? מממ...לא יודעת... מהו שמם של אחיו של אלייז'ה? חנה וזאק כיצד התגלה לראשונה אלייז'ה? בקליפ של פאולה עבדול איפה נולד אלייז'ה?פאק! שחכתי... מהי הלהקה האהובה על אלייז'ה? רדיוהד ועוד כמה... מהי העיר האהובה על אלייז'ה? LA??? כמה ואיזה חיות יש לאלייז'ה? שני כלבים אחרון חביב.... ספרו לי על הדבר הרומנטי ביותר שהייתן מוכנות לעשות בשביל אלייז'ה: לעשות לו טיול בכל הארץ בלילה לקחת אותו למקומות הכי רומנטיים ושלוים....

../images/Emo140.gif והינה תשובותיי ../images/Emo9.gif

באיזה שנה נולד אלייז'ה? אממ 1981.. אני חושבת מהו שמו האמצעי של אלייז'ה? ג'ורדן
מהו הספר האהוב על אלייז'ה? מעשיות דנית? חח מהו שמם של אחיו של אלייז'ה? אממ חנה זאק.. ומה עם טום מקוויגר, זה גם אח שלו לא?
כיצד התגלה לראשונה אלייז'ה? אממ בקליפ עם פאולה עבדול(תודה לךךךךךךךךך) איפה נולד אלייז'ה? איווה שבלא יודעת איפה
מהי הלהקה האהובה על אלייז'ה? אממ הביטלס?חח
מהי העיר האהובה על אלייז'ה? לוס אנג'לס? מאיפה לי? כמה ואיזה חיות יש לאלייז'ה? אממ אז ככה יש לו שני כלבים
אחרון חביב.... ספרו לי על הדבר הרומנטי ביותר שהייתן מוכנות לעשות בשביל אלייז'ה? אז ככה .. הייתי לוקחת אותו לים.. ככה בערב, בשקיעה.. את השאר תנחשו
אהבתי את השאלון

מיה ווד

New member
תודה.. חח

או.קיי יש לך....7 תשובות נכון.... ( אני כוללת גם תאחרון.. חחשזה שלא בדיוק שאלה אבל סתם רציתי...)

מיה ווד

New member
חח או.קיי

באיזה שנה נולד אלייז'ה? 1981 מהו שמו האמצעי של אלייז'ה? ג'ורדן מהו הספר האהוב על אלייז'ה? "ההוביט" מהו שמם של אחיו של אלייז'ה? חנה וזאק כיצד התגלה לראשונה אלייז'ה? לזה האמת יש 2 תשובות נכונות נראה לי.. גם בתחרות דוגמנות וגם בקליפ של פאולה עבדול.. איפה נולד אלייז'ה? איווה מהי הלהקה האהובה על אלייז'ה? "הסמאשינג פאמפקינס" מהי העיר האהובה על אלייז'ה? כמה ואיזה חיות יש לאלייז'ה? 2 כלבים

Elijah Wood

New member
סיידר ראפידס, איווה

תקראו לי קטנונית אבל עד שלמדתי את זה בע"פ

Gaunt

New member
../images/Emo2.gifאאאני לא יודעת כלום חוץ מ1../images/Emo2.gif

Rowdy Girl

New member
שימו לב איך אני יודעת הכל../images/Emo6.gif

*חשה חכמה* *עושה העתק הדבק מהתשובות של מיה ווד* באיזה שנה נולד אלייז'ה? 1981 מהו שמו האמצעי של אלייז'ה? ג'ורדן מהו הספר האהוב על אלייז'ה? "ההוביט" מהו שמם של אחיו של אלייז'ה? חנה וזאק כיצד התגלה לראשונה אלייז'ה? לזה האמת יש 2 תשובות נכונות נראה לי.. גם בתחרות דוגמנות וגם בקליפ של פאולה עבדול.. איפה נולד אלייז'ה? איווה מהי הלהקה האהובה על אלייז'ה? "הסמאשינג פאמפקינס" מהי העיר האהובה על אלייז'ה? כמה ואיזה חיות יש לאלייז'ה? 2 כלבים האמת... עד עכשיו לא היה לי מושג שהוא נולד ב81 בעצם... ידעתי רק את 1 ו-2 ^____^

מיה ווד

New member
חח אני עשיתי בח' עבודה על שר הטבעות

בספרות.. וציירתי את כל המפה של הארץ התיכונה.. יצא מזה יפה... חח

למעלה