מי שילם בשביל שישדרו את זה? ...... ---> צרפתי קטע וידאו שמראה את העניין.

רוב הזמן נח

Well-known member
הסימון - ת מסמן שזאת פרסומות. אבל בגלל שזאת לא פרסומת שמוכרים שם משהו, זה צריך לומר שכל התוכנית זה פרסומת שמישהו שילם שישדרו אותה.

עם אברי גלעד זה לא היה ככה.

הינה קטע וידאו שמראה את העניין

צילום מסך (138008).png

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
אז חשבתי על אפשרות אחת. אבל אין לי הוכחות, זה סתם ניחוש. זה הולך ככה:

בעבר אברי גלעד כשהיה בערוץ 13 עשה את הרוטינה. שאלה האימונים האלה. היתה תקופה שזה היה ממש בבוקר והיתה תקופה שזה היה במהלך השידור של התוכנית שלו- העולם הבוקר.

בתקופה שלו אני לא זוכר שראיתי את התיו הזה במהלך תוכנית הכושר.

אבל אברי גלעד עזב את ערוץ 13. ערוץ 13 כנראה רצה להמשיך עם זה. אבל זה עניין שלחלוטין בלי רייטינג. אז הוא קיבל הצעה שתגיע מאמנת כושר שתעשה את האיטם כושר הזה והיא תשלם על זה שישדרו אותו. ובתמורה, היא, כמאמנת כושר תקבל למעשה פרסום עצמי שלה כמאמנת, למעשה מבלי לפרסם משהו בפועל.

הגיוני?

LeR@nch

Well-known member
הלוגו תפ (תוכן פרסומי) מופיע לקראת יציאה לפרסומות, חסויות ובתוכניות שבהן מוצג תוכן פרסומי.
זה הוחל מה-01/03/2022 בהתאם לתקנה של הרשות השנייה.

רוב הזמן נח

Well-known member
הלוגו תפ (תוכן פרסומי) מופיע לקראת יציאה לפרסומות, חסויות ובתוכניות שבהן מוצג תוכן פרסומי.
זה הוחל מה-01/03/2022 בהתאם לתקנה של הרשות השנייה.
אבל הלוגו הזה מפיע גם בתחילת תוכנית כשאין שום פרסומת אחריו.

רוב הזמן נח

Well-known member
אני לא יכול לדעת בלי לצפות בקטע, משער שאירה דולפין (מי שמופיעה בתמונה) ציינה משהו פרסומי (העסק שלה, שם של מותג וכדומה).
אז כמו שחשבתי, היא עושה פרסומת לעצמה כמאמנת כושר. כל התוכנית הזאת היא פרסום בשבילה.

רוב הזמן נח

Well-known member
גם היום. הסמל מופיע בתחילת התוכנית ומייד נעלם. מי ששניה מזיז את הראש מהמסך מפספס אותו.

צילום מסך (138898).png

ובלי קשר, אחר כך שולבו בתוכנית פרסומות אמיתיות וברורות.

למעלה