מי שלא לויאלי, אסור להעסיק אותו, זה מראה איזה בן אדם הוא

פולגאר

Well-known member
היה שרשור כאן של פוליטיקה וספורט (נדמה לי שדורי פתח אותו?), אני לא מאשפי החיפוש, רציתי לצרף את תגובתי לשם במקום לפתוח שרשור חדש.
אם מקצועני החיפוש יוכלו למצוא אותו, אעביר את תגובתי לשם.

בולומבוי עזב את צסק"א לפני שנתיים עם פרוץ המלחמה באוקראינה - ואף התנגח איתה ברשתות החברתיות. אחרי שפרסם צילום מסך של מכתב שקיבל מהמועדון, ובו הוא נדרש לשוב לרוסיה, או שהליכים משפטיים יינקטו מולו, צייץ: "לכו מפה, כבר אמרתי לכם שאני לא חוזר. כשהתחילה ההסלמה בין רוסיה לאוקראינה אמרתם לי ולכל הקבוצה שאנחנו יכולים לעזוב ושאתם מבינים את זה".
כעת, לא רצה לשחק מול האדומים בשבוע שעבר, אך שוכנע לעלות לפרקט רק לאחר התערבות מאמנם יאניס ספרופולוס שיינו אוהד ישראל ולשעבר מאמן מכבי ת"א:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
היה שרשור כאן של פוליטיקה וספורט (נדמה לי שדורי פתח אותו?), אני לא מאשפי החיפוש, רציתי לצרף את תגובתי לשם במקום לפתוח שרשור חדש.
אם מקצועני החיפוש יוכלו למצוא אותו, אעביר את תגובתי לשם.

בולומבוי עזב את צסק"א לפני שנתיים עם פרוץ המלחמה באוקראינה - ואף התנגח איתה ברשתות החברתיות. אחרי שפרסם צילום מסך של מכתב שקיבל מהמועדון, ובו הוא נדרש לשוב לרוסיה, או שהליכים משפטיים יינקטו מולו, צייץ: "לכו מפה, כבר אמרתי לכם שאני לא חוזר. כשהתחילה ההסלמה בין רוסיה לאוקראינה אמרתם לי ולכל הקבוצה שאנחנו יכולים לעזוב ושאתם מבינים את זה".
כעת, לא רצה לשחק מול האדומים בשבוע שעבר, אך שוכנע לעלות לפרקט רק לאחר התערבות מאמנם יאניס ספרופולוס שיינו אוהד ישראל ולשעבר מאמן מכבי ת"א:
הפוליטיקה כבר חדרה עמוק לכל האיזורים שאסור היה לה לחדור
זה מדובר בצבא ועכשיו גם בספורט.
תראה מה קרה באולימפיאדת פריז, אלמלא הצבא ששמר, היינו מקבלים כמו כלום את מינכן 2
העולם כולו הפך להיות "צפון קוריאה".

פולגאר

Well-known member
הפוליטיקה כבר חדרה עמוק לכל האיזורים שאסור היה לה לחדור
זה מדובר בצבא ועכשיו גם בספורט.
תראה מה קרה באולימפיאדת פריז, אלמלא הצבא ששמר, היינו מקבלים כמו כלום את מינכן 2
העולם כולו הפך להיות "צפון קוריאה".
הייתה גם השגחה אלוהית :-):

סבא של כיפה אדומה