מכאלה אלקין באתר שליי!כנסו כולםם!

lilo the sexit

New member
מכאלה אלקין באתר שליי!כנסו כולםם!

היי בניתי אתר על ראש גדול- www.liloomami.tipo.co.il גם מכאלה אלקין(טלי אגמי)מהסדרה נמצאת שם וזאת האמיתית בקשתי מימנה שתיכנס היא מהצ'ט אוהבת את כולכם! ביי ביי-ליאת!.

ayeltush1

New member
יש מתחזה למיכאלה כנסו!!!

לפני כמה ימים "מיכאלה" נכנסה לצאט והיה ממש כיף חלק האימנו לה חלק לא מלא ילדים התחילו לחקור אותה כי לא ידעו עם זאת היא והיא התחילה להתעצבן אלינו ואז הבנו שזאת לא היא ושהיא דיברה אללינו מגעיל אבל אז ניסנו להבין אותה שעם כל החקירות האלו זה באמת מעצבן ונתנו לה עוד היזדמות ואז היא התחילה להיות נחמדה והיה ממש מצחיק וכיףףף והיא ענתה לנו על כל השאלות ששאלנו אותהה אבל שהיא הלכה אחת מהפרום השאירה הודעה לגור ושאלה אותה עם זאת באמת היא או סתם מתחזה וגור ענה לה שזאת לו היא ועם זאת היה היתה מתקשרת אלינו להודיע שהיא בצאט וזאת סתם מתחזההההההההה אז אנשים סימו לב ואל תאמינו לדבריםםםםםםם ואל תשאירו פרטים שלכם ותחלקו טלפונים ודברים זה באמת מסוכן וכמו הסיפור עם לירן שהוא עבד אלנו בתמונות שלו אבל בסוף גילו אותו והוא הודה בעצמו אז תסימו לבבבבבבב ביי אוהבת אותכםםםםםםםםם וחאלס כל המתחזים דיי עם כל הקינאה שלכם רוצים שנאהב גם אתכם אז יש דרך אחרת לעשות את זה ולא בלהתחזות

זאת אני ../images/Emo70.gif

אני זאת ששלחה הודעה לגור
הנה אני מעתיקה לכם..: מאת: גור מורד אל: חחחח מצחיקה נושא: תגובה: לגור
שעה: 14:41:38 תאריך: 23/01/2005 אני מניח שזאת מתחזה ========================================== הודעה מ: חחחח מצחיקה אל: גור מורד תאריך: 23/01/2005, שעה: 14:28:59 אתמול הייתה בצ´אט מישהי בשם מכאלה אלקין... (מכאלה לא מיכאלה) והיא אמרה שתהיה עונה שנייה
זה נכון
מאת: גור מורד אל: חחחח מצחיקה נושא: תגובה: לגור
שעה: 21:49:01 תאריך: 23/01/2005 מיכאלה לא יצרה עם אף אחד מהשחקנים קשר בתפוז אז אני מניח שזאת לא היא ואם זאת כן הייתה היא היא הייתה אומרת לנו ========================================== הודעה מ: חחחח מצחיקה אל: גור מורד תאריך: 23/01/2005, שעה: 14:45:54 אתה יכול לברר אם זאת היית מתחזה

ואייי כנסו!!

בואנה היא צודקת!! לפני כמה ימים גיליתי מישהי אחת ששיקרה עליי אבל מזה רציני....קיצר הסיפור ארוך ארוך.... מזל שגיליתי אותה היא התחילה לישאול איפה אני לומדת ואיפה אני גרה וכל הדברים האלה...מזל שגיליתי את זה עוד לפני שעניתי לה על השאלות... עם לא לכו תדעו מה היה קורה....

porsh

New member
כבוד גדול מה אני יגיד לך.....

עוד שניה אני מתעלף... כל מקרה מזל טוב לך רק אל תשתגעי יותר מדי זה לא בריא

ayeltush1

New member
פורש כנס......

אני אומרת את זה לטובתך ולעוד כמה שמעריצים פה תשחקניםםםםםםם כי אתה שאתה תעריץ משהו ובסוף תגלה שהוא עבד עלייך ושזה לא הוא באמת זה גם לא היה הכי נעיםםםםםםםםם אז אני רק אומרת לכם שלא תאמינו לכל דבר ואני לא עושה סיפור מכל דבר!!! אבל עם טוב לך שעובדים עלייך ככה בעיניים אז יופי לך כי יש כאן אנשים שנפגעו בצאטטטטט ממה שקרה ומי שהיה בצאט באותו יום יודע!!!

porsh

New member
איילת....

תיראי אני מעריץ בינתיים רק את עצמי.. וביום שאני יעריץ מישהו יהיה יום שאני יזכור למה זה לא קורה בדרך כלל... דבר שני ההודעה לא הייתה מכוונת אלייך... היא הייתה מכוונת ללילו הסקסית או משהו שהכינוי כתוב באנגלית בגגל זה לא הבנתי אותך ממש... ההודעה לא הייתה אלייך

למעלה