מכבי חיפה ניצחה את מכבי ת''א 4 - 1

מכבי חיפה ניצחה את מכבי ת''א 4 - 1

מכבי חיפה מנצחת את מכבי ת''א 4 - 1 ברבע גמר גביע הטוטו ועוד תוצאה בית''ר ירושלים - הפועל פ''ת 0 - 3

אומנות של התחת שליייייייייייייייייי

12 אנשים רצים אחרי כדור, ותוך כדי יורקים,מרביצים, הולכים מכות,ומפצחים גרעינים אחד על השני... אה...ושכחתי: גם זורקים חזיזים!!!!!!! זאת אומנות?!? טוב לא משנה כל אחד חושב משהווו אחר!!!!!!!! זה פורום ראש גדול ולא כדורגל... צ'אוווווו מאמי

טוב קלטתי....

אמרת את זה כבר!!!!!!!!!!!!!!!!! כ-ד-ו-ר-ג-ל ז-ה ל-א א-ו-מ-נ-ו-ת!!!!!!!!!!!. זה הכלללל לא מתווכחת איתך יותר!!!!!! צ'אווווווווו

porsh

New member
לא מתאים לך...

בדרך כלל בנות מתווכחות עד שהם מנצחות ובכלל הם אוהבות להתווכח! למשל אני אף פעם לא הצלחתי לנצח בחורה בוויכוח למה יש לה כל כך הרבה מה להגיד עד שבסוף נכנעתי... טוב אולי לא כל הבנות אבל הרבה.. או לפחות מי שאני מכיר

אני לא אבזבז את הזמן שלי.....

להתווכח עם ילד אידיוט שנהנה לראות... 22 אנשים שרודפים אחרי כדור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זהוווו... אם כבר הוא רוצה להתווכח אז לא כאן... יעיפו אותי מהפורום בגלל!!!!!!!!!!!!! לא אוהבת, מורנוש דניאלי

porsh

New member
ילד אחד ואחריו עוד חצי עולם....

שאוהבים את הדבר הזה.. אני אישית גם לא אוהב אבל לא משנה... אל תקחי יותר מדי ללב מורן אומרים שזה לא בריא..

חחחחחח זה בן\בת?????

טוב אז.... אני לא לוקחת ללב אל תדאג\י!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ומה הכוונה: "ילד אחד ואחריו עוד חצי עולם...?!?!?!?!" לא הבנתי!!!!!!!!!!!!!!!!

porsh

New member
מה השם שלי אשכרה מבלבל אה.....

טוב אז אני בן זה קודם כל... דבר שני ילד ואחריו חצי עולם הכוונה שזה ילד אחד מתוך איזה חצי עולם ויותר שאוהבים את הספורט הזה.... אני מקווה שהבנת

למעלה