מכבי ת''א - א.א.ק אתונה 93 - 92

מכבי ת''א - א.א.ק אתונה 93 - 92

סיקור : רבע ראשון טוב של מכבי שבו התוצאה הייתה 28 -22 למכבי ברבע השני מכי נחלשה קצת ואיבדה את הפער שלה שהתוצאה עומדת על 48-49 למכבי ברבע השלישי פארקר שמר את המשחק צמוד למרות כל השלשות של שחקניי אתונה מכבי ירדה עם שיוויון 69 וברבע הרביעי פארקר שארס שארפ באסטו ותומאס דאגו שמכבי תנצח את המשחק 93 - 92 מכבי מובילה את בית 2 ביורוליג שאחרייה ממוקמת סיינה האיטלקית

תיקון לסיקור

סיקור : רבע ראשון טוב של מכבי שבו התוצאה הייתה 28 -22 למכבי ברבע השני מכבי נחלשה קצת ואיבדה את הפער שלה שהתוצאה עומדת על 48-49 למכבי ברבע השלישי פארקר שמר את המשחק צמוד למרות כל השלשות של שחקניי אתונה מכבי ירדה עם שיוויון 69 וברבע הרביעי פארקר שארס שארפ באסטון ותומאס דאגו שמכבי תנצח את המשחק 93 - 92 מכבי מובילה את בית 2 ביורוליג שאחרייה ממוקמת סיינה האיטלקית

חחחחחחח

הכריחו אותי ליראות תמישחק... ידיד שלי הכריח אותי ליראות תמישחק...אז ראינו... היה משחק טוב במיוחד בגלל שפרקר הכוסון היה שמה...חחחח

אור כנסי כנסי מותק

עכשיו שאת יודעת שיש כוסון כמו פארקר כל יום חמישי בערוץ 1 יש יורוליג ותראי את פארקר הכוסון שלך רק חבל שמאיה בוסקילה שלי לא משחקת כדורסל לראות אותה בפעולה נשמע לי דיי טוב

חחחחחחחהה מאיה בוסקילה

שנייה..דקה היא כבר באה... היא מזה בטטה ניראה לי שהיא תרוץ 20 מטר כבר הציצי ינשור לה.. חחחחחחחח...סתם הכל טיבעי הכל טיבעי!!!

yuviz

New member
פיכסה מאיה בוסקילה.. חח

זה לא אישי.. מה אתה מוצא בה?

למעלה