מכבי תל אביב נגד צליה לצפייה ישירה

• פותח הנושא יניב קטן32
  • פורסם בתאריך
י

יניב קטן32

Guest
לצפייה בשידור המשחק לחצו כאן!

מכבי תל אביב נגד צליה לצפייה ישירה, מכבי תל אביב נגד צליה לצפייה - רבים מאיתנו נוטים לשחק בטוח כי אנו חוששים להיכשל או להידחות. אנחנו אומרים לעצמנו "אני לא יכול לעשות את זה" או "אני לא מספיק טוב" או "יש יותר מדי תחרות". אני חושב שזה סימן של אומץ וביטחון ללכת על משהו שהוא מפחיד, לא בטוח וקשה. לפעמים אני לא מבין כמה אני מבורך. אני שוכח איך נהגתי להתפלל על כל מה שיש לי עכשיו ואפילו יותר. לפני 10 שנים הייתי אומר לעצמי שאני נרגש לקראת העתיד כי רציתי לראות מי הפכתי והנה אני כאן. כל מה שהתפללתי שיהיה, ואפילו טוב יותר. אל תבזבז רגע אחד בדאגה לדברים שאתה לא יכול לשנות או להתעכב על טעויות העבר. במקום זאת, התמקדו בכך שהרגע הנוכחי נחשב ופעל ליצירת עתיד מזהיר יותר. זכרו, הזמן לא מחכה לאף אחד, אז תנו לכל שנייה להיחשב לקראת השגת היעדים שלכם ולחיות חיים מספקים. החלק הטוב ביותר בחייך יהיה הרגעים הקטנים וחסרי השם שאתה מבלה בחיוך עם מישהו שחשוב לך. לכן, אם הלב שלך מוכן לעשות משהו שאתה באמת מאמין בו - לכו על זה. אם זה לא עובד, לפחות ניסית. אל תפחד לתפוס מקום. מצא את הכוח להאמין באמת שאתה שייך לכל חדר שאתה נכנס אליו. מה שיש לך לומר חשוב לא פחות מכל אחד אחר בחדר הזה. והכי חשוב, הזכירו לעצמכם שביטחון עצמי הוא מיומנות. זה לא קורה בקפיצות. זה נלמד לאט בצעדי תינוק קטנים. אין בושה לטעון את עצמך במובנים קטנים. עשה את אותו הדבר לעצמך כפי שאתה עושה לאחרים-שקול את התכונות הטובות ביותר שלך, חגג את החוזקות שלך, תצחיק את עצמך, פנק את עצמך בדברים, טפח את האושר שלך. האור החיובי שלך עוזר לסובבים אותך להרגיש שאכפת להם. רק זכור לשרת את עצמך מעת לעת באותה דרך חסרת אנוכיות שבה אתה משרת אחרים.כדי באמת לתת לעולם את המיטב שלך, עליך גם להתייחס לעצמך כעצמך הטוב ביותר.​

למעלה