מכונת קפה למשרד

• פותח הנושא Alto
  • פורסם בתאריך

Alto

New member
מכונת קפה למשרד

הבוס שלי שוקל לשכור מכונת קפה. כיון שמדובר במשרד הוא רוצה מכונה עם קפסולות (יותר פשוט להכנה ופחות לכלוך). יש המלצות למכונה מתאימה? אולי מישהו גם יודע מי משכיר מכונות כאלו? וכמה העלות?

oren_b

New member
דעתי,

תציע לבוס להשקיע עוד כ-2000 ש"ח על מכונה אוטומטית לגמרי (כזאת שמבצעת את כל השלבים ללא התערבות, כולל שלב הטחינה). לא תצטרכו לקנות את הקפסולות היקרות כך שההשקעה תחזיר את עצמה בהמשך הדרך. מעבר לכך, תוכל להנות מקפה טוב בהרבה, ומבלי שתזהם את הסביבה בדרך...
אורן

Alto

New member
יש מיתון ב´הי-טק´

כרגע לפחות מדובר על שכירת מכונה ולא קנייה. מסכים איתך לגבי האיכות העדיפה אבל כיון שמדובר בסטרט-אפ קטן רוצים להוציא (איפה הימים הטובים שכסף לא היה שיקול
) כמה שפחות כסף ומכונת קפסולות בכל זאת עדיפה על נס או קפה בוץ.

אילן די

New member
גם במכונה אוטומטית לגמריי

יש צורך בתחזוקה. אמנם רוב המכונות הטובות מנקות את עצמן, אך עדיין יש צורך לדאוג למילוי קפה, חלב (אם המכונה גם עושה קפוצ´ינו) ולפעמים גם מים (אם המכונה לא מחוברת לפילטר ולזרם קבוע). מכונה שעובדת עם קפסולות היא פתרון פשוט וזול. אני לא מכיר מקומות שמשכירים מכונות ונראה לי שיהיה יותר זול לקנות (אני יודע שבסטארטאפים לא אוהבים רכוש קבוע לצרכי מס אבל כאן באמת זה השקעה קטנה).

cafesito

New member
גם קפה שחור יכול להיות טוב

קפה שחור אפילו בוץ מקפה איכותי יכול להיות מצוין ולא פחות טוב מאספרסו ואני אוהב אספרסו

למעלה