מכורה

Slackerbitch1

New member
מכורה

שוטטתי לי בפורומים השונים שנתקלתי בפורום זה, 'מכורים'. פתאום עלה בי רצון עז להוציא על גביי הפורום את ההתמכרות שלי, שהורגת אותי לאט לאט. אז קודם כל שלום. קוראים לי ענבל ואני בת 17 מרמת השרון. מגיל נורא צעיר הסתובבתי עם הבראנז'ה התל אביבית, אבא שלי הוא מוסיקאי וזה הסביבה הטבעית שלו. תמיד הייתי עם אבא, ליד. מגיל 12 עישנתי ג'וינטים, ושלא תבינו לא נכון.. הוא לא אבא רע, הוא פשוט לא יודע להיות אבא. מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי צריכה להיות גדולה, תמיד הייתי צריכה להסתדר לבד ולא להיות ילדה. אף פעם לא הייתה לי ילדות אמיתית, אף פעם לא חוויתי שמחה אמיתית. השנתיים האחרונות מבחינה נפשית היו הגרועות בחיי, וזה רק הולך ומתגבר. לפני שנה החלטתי לנסוע עם כמה חברים לברלין, ושמה למתנת יומולדת 16 קיבלתי על מגש את הזריקה הראשונה שלי. ומאז בכל הזדמנות השתמשתי. מתי שהיה כסף, חייתי נפלא. ומתי שלא נאלצתי לגנוב מאבא. ועכשיו כמה חודשים שנכנסתי לקצב חיים מסחרר, אתמל קיבלתי את הקריז הראשון שלי. ועכשיו הפחד מכה בי, אני כ"כ פוחדת, אני רק רוצה להכנס למיטה ולהתחבק עם אמא-בדימיון... ולבכות. ואני מכורה, ואני רוצה לצאת מזה, ואני פוחדת. אף אחד לא שם לב, אף אחד לא יודע. כולם מעירים כל הזמן על כמה רזיתי, והם לא שמים לב. הרזון שלי נהיה חולני, דקה דקה ולבנה כמו מת. אני לא רוצה, אבל אני יודעת שעוד שעה בערך אני אלך לקחת את המנה שלי להיום. אין לי כוחות נפשיים, לא רוצה לחיות ולא רוצה למות.

מרימה תפילה עבורך ומבקשת../images/Emo24.gif

צרי קשר במסרים או בכל דרך אחרת עם המלאכית המדהימה שכתבה לפני. אני בטוחה שהיא תדע בדיוק לאן להפנות אותך, אני עצמי הייתי מפנה אותך אליה. מעבר לזה, מרימה תפילה עבורך בזה הרגע, שתזכי במה שמגיע לך מעצם היותך - הטוב ביותר
תודה על האמון שנתת בנו ותמשיכי לבוא יקרה שכמוך

צונו123

New member
../images/Emo24.gifמכורה יקרה

צרי קשר בהקדם, אני מבטיחה לעזור לך...שמי נעמה ואני מכורה כמוך שפעם פחדה כל כך להיות לבד, ורוצה מישהו לחבק! אני מחבקת אותך בחום, ומחכה לך...0502966665 מבטיחה לעזור, בבקשה, את לא לבד! זה עובד רק ביחד! רק מכור יכול להבין מכור, תזכרי! אני יחשוב עלייך כל הלילה, ומתפללת שה' ינחה אותך להתקשר אליי על הבוקר! אני אוהבת אותך, נעמה-החברה הכי טובה של המלאך הלבן!

למעלה