מכורים לקפה מתקבלים ?

hunky@dory

New member
מכורים לקפה מתקבלים ?

הי אילן. גם אני חשדתי שאתה אילנס אבל אז אמרתי איזה בעסה יהיה כאן אליטיזים מקצועי אסור למשל לעשות גרעפס אחרי הקפה כי אנחנו בקטע אילנסי שכזה בו מצלמים את גרגרי הקפה בצילומי שחור לבן אומנותיים ואוכלים לידו סנדביצ´ים קטנים של קימל וגבינה צהובה ( חתוכים למשולש לעזזל לא משנה שמשלמים עליהם 16 שקל למשולש האומלל ) ברכות ברכות ברכות כמכורת קפה סמויה ונסתרת אני שמחה שיש מישהו שמוציא מהארון את הקאלט שלי. נתחיל בקפה הראשון שלי בכיתה ד הייתי ילדה טובה ירושלים וחנונית ששוקדת על הלימודים . ביום רביעי בצהרים אמא שלי לקחה אותי לאמדאוס ( סרט קולנוע ) יחד עם חברה נוספת . אז בסוף מוצרט נפטר והיתה לו הלוויה בין עלי שלכת אבל הוא היה מטורף, לובש תיץ, עם פאה , גאון , וצורח דברים משונים תוך כדי שהוא מנגן בפסנתר. כשחזרתי הביתה ב 800 בערב , כילדה חנונית שעושה תמיד את כל השיעורים - גיליתי "תגלית מרעישה" ( יותר מפיצוץ מגדלי התאומים !!!)- בגלל "האמדואוס הזה" לא עשיתי שיעורים !!!!! ציפיתי ללילה שלם של עשיית שיעורים וכעסתי על אימא שלי שלקחה אותי לאמדאוס וגרמה לי לא לעשות שיעורים !!!!!!!! אז אמא שלי אמרה לי הנה קחי קפה וכך עשיתי את שיעורי בחדווה עד שעה אנא אערף בלילה ... זהו זאת היתה "הפעם הראשונה שלי" כל הכבוד על הפורום
ענבל

למעלה