מכיוון שיש פה הרבה פרצופים לאמוכרים

ALiCiA SpInNeT

New member
מכיוון שיש פה הרבה פרצופים לאמוכרים

(ובכלל, עבר הרבה זמן מאז הפעם האחרונה שעשינו את זה) ספרו לי מתי ידעתן שזה זה, הוא האחד והיחיד, יותר לא תערגו לאף שחקן מלבדו, אליהו הוא הצדק!!!!! כלומר איך ומתי(שנה/איזה סרט/מה אכלתן באותו רגע) התאהבתן באליל?

פירחון 1

New member
שלוגלוגלוג....(מוזיקה של פלאשבאק..)

היה זה ביום חמים בתחילת החופש הגדול האחרון, אחותי הגדולה אמרה:"וואי פרח, איך בא לי ליראות שרה"ט". אז אמרתי סבבה. אז אחותי הפחות גדולה ואחותי הקטנה הלכו להביא את הסרטים מסיפרית וידאו של נהריה עיר הפשע והרשע (והינקוביצ'ים). וראינו אניוהאחיות שלי את הסרטים ואז אמרתי:"וואי..איזה מגניב פרודו..." וחיפשתי עליו דברים באינטרנט ומצאתי עליו דברים באינטרנט ואז אמרתי לשילי:"שילי! יש לי משו להודיע! אלייז'ה ווד כוסון!" וזה מה שקרה פחות או יותר...

מיה ווד

New member
זה היה יום שבת...

13.12.03 חח הנצחתי את היום הזה בראשי... סבתא שלי באה אליו לסופ שבוע והחליטה שהיא רוצה לראות שר הטבעות ( שהיה לנו תדי וי די כבר איזה שנה אבל משומה אף פעם לא התעניינתי לראות..) אז החלטתי למה לא.. אין לי משהו יותר טוב לעשות אז אני אתן לזה צ'אנס.. ההה ואז הוא הופיע.. ההוביט הכי חמוד בעולם... חח יום אחרי זה אמרתי לחברה שלי שראיתי תסרט שר הטבעות שזה היה מש יפה ויש שם שחקן ממש חמוד שקוראים לו אלייז'ה.. ואז עם הזמן התחלתי יותר ויותר להתעניין בו ולחפש עליו דברים באינטרנט והמחשב שלי הפך פתאום מבלי ששמתי לב כבר למקדש הערצה לאלייז'ה... ומאז.. אותו יום שבת אני מחכה ליום שבו אני אפגוש אותו ואיישם את הסיבה שבגללה באתי לעולם הזה.. לכבוש את ליבו של אהובי.... חחח כן אני עדיין לומדת וממוסטלת ממתמטיקה....

m i c k e y 15

New member
ובכן..

ובכן.. ראיתי סיוט בחדר המורים ב-98 ופשוט אמרתי לעצמי מי זה החמוד הזה שמשחק את החנון..חח הוא כזה מושלם..ואז ראיתי שיש עוד סרטים שלו אז התחלתי לראות את כולם..במיוחד את ''והדבורה בכל זאת עפה'' סרט מהמם..ואמרתי איזה מושלם הוא!! וידעתי שהוא האחד והיחיד שלי..והייתי חושבת עליו בלילה לא יכולתי להפסיק.. ואז גם ראיתי שר הטבעות..והקלטתי אותו ככה שאני רואה את אלייז'ה כל הזמן..

Gaunt

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo15.gif

בשלהי החופש הגדול. כשרבצתי שבת אחת מול HOT action וראיתי את כל הסרטים.
איזו תמונה יפה

פירחון 1

New member
שתי דברים:

1. מישו מוכן להסביר לי מזה לעזזל נצל"ש?!?!?! 2. מצאתי אתר ממש מגניב יש שם מלא סירטונים של אלייז'ה תהנו http://www.hathawaymix.org/shelly/websites/elijah/video.htm

מיה ווד

New member
חהחה אני הכי לא קשורה שבעולם אבל

בפרסומת הזאת למעלה עם הקשקוש כתוב maya... חחח נכון אכפת לכם גם ?

למעלה