מכירים אותו?

שרונהה

New member
מכירים אותו?

"...הוא המשורר הנערץ שבמשוררי פרס בכל הדורות. שמו המלא של המשורר הסופי הוא שאמס א דין חאפיז ( 1389-1320 ) והוא- תתפלאו- מקור השראה לאהבה, סובלנות, ויצירתיות אמנותית. מה שנותן המון תקווה שהעם הפרסי של היום אינו עבד נרצע לאלימות, פגיעה באמנות, ופגיעה בסובלנות.." הקטע שלעיל הוא מתוך הקישור הזה: http://www.natanroi.com/?p=599

פרויז1

New member
שרונהה ! ברוכה הבאה !!!

משב רוח מרענן לפורום המנומנם שלנו. אזרחי אירן בכללותם ידועים כענווים, מכבדי זולת ולא תובעניים. להיפך! ובהחלט, הקטע שהבאת מייצג כמו גם הקונפליקט בין הצניעות והענווה בתרבות פרס לבין הגישה הדוגמטית והאלימה שהשלטון הפונדמנטליסי של החומייניסטי הנהוג עדיין באירן. תודה ולהתראות! אגב : אני שב כעת מאספהן, העיר בה התרחש הפיצוץ העז במתקן הגרעין האולטימטיבי. למה "אולטימטיבי" ? כי במתקן הזה השלטון מייצר את הדלק לצנטריפוגות. ובלי דלק, אין פעילות של צנטריפוגות ותהליך העשרת האורנים נעצר - אין גרעין אירני. השלטון האירני מכחיש שהיה פיצוץ. אחרי זה הודיע שהפיצוץ שהרעיד את העיר וסביבותיה, היה חלק מ : שימו לב בבקשה להכחשה : "תרגיל"
אני רוצה עוד לספר לכם שמזל"ט ישראלי היה בשמי לבנון ולא הפציץ. כך פורסם באמצעי התקשורת. חיזבאללה! היזהרו לכם!

שרונהה

New member
תודה פרויז, אבל לא הבנתי אותך

אתה רוצה להגיד לי שהיית באספהן? איך? מתי? האם מותר לישראלים לבקר באירן? או שלא הבנתי אותך...

פרויז1

New member
את הבנת יפה מאוד !

אני ומורד ועוד כמה חברים פה עושים פעולות חבסויות... השתיקה יפה להן. החלטנו ואת בצוות. את מןפקדת על נושא ההסברה הלא חסויה בארגון שלנו ומעכשיו : באחריותך להביא לכן לינק לכל פרסום עתונאי שאת רואה ברשת.

שרונהה

New member
ככה בלי לשאול אותי?

תכינו הרבה מרשרשים. כל לינק יעלה לכם בהתאם לערכו

פרויז1

New member
אנחנו פרסים לא משלמים.

אם את רוצה שבגללך, לאירן יהיה נשק אסטרטגי אולטימטיבי ומנצח - גרעיני - אז אל תעדכני! פה כולנו מתנדבים למען מטרה אחת : למען בטחון ישראל. תרמי לבך ללבי ! אגב : מורד פיענח את צופן כתבי הסתר האירניים. החומר נמסר לשרותים החשאיים במשרד ראש הממשלה. לא לפרסום! YEKI נשארה באספהאן וממשיכה לעקוב אחר הארועים. היא מדווחת לי ישירות!

למעלה