מכירים את "צירופים" ב- facebook?

anuterhi

New member
מכירים את "צירופים" ב- facebook?

ספריית פאזלים מחיפה.
https://www.facebook.com/tserufim
אפשר גם לקבל בהשאלה דרך הדואר פאזלים להרכבה.
בשבוע שעבר הייתה אצלי לימור מהספרייה ונתתי לה 13 פאזלים שכבר לא היה לי בהם שימוש.
התרשמתי מאוד לטובה מין הרעיון, מומלץ!

שמעתי על צירופים

האחראית על המקום גלשה/גולשת בפורום שלנו ובזמנו גם דיברנו על הרעיון של 'סיפריה' כזו.

דף הפייסבוק נראה נחמד מאד ואני מקווה שמצליח להם עם ההחלפות, כל כך חשוב למחזר ולא לרוץ לקנות פאזלים חדשים בפרט שהם כל כך יקרים. בדיוק כמו ספרים וסיפריה רגילה.

רינה 777

New member
שמעתי

וגם החלפתי,
רעיון מעולה
לימור,בעל ת הרעיון מאד נחמדה,,,,,,,,,,,,,מומלץ

אני מחליפה ותיקה

זה רעיון גאוני בעיני ולימור מקסימה וזריזה.
בדיוק היום שלחתי בחזרה שני פאזלים שהרכבתי.

תגידי,

יש מקסימום זמן להרכבה? כי אם נגיד נתקעים עם פאזל כמה חודשים מה עושים אז?

3Deep

New member
לי היו פאזלים שישבו שנה שנתיים בלי תזוזה

אבל מצד שני אני לא מרכיב ומפרק. כל פאזל שאני עושה נבחר בקפידה ונשאר

zerufim

New member
זמן השאלה ועוד קצת

הי לכולם,
קודם כל תודה לאנו, הדס ורינה על המילים החמות. חלק מהכייף שלי בהפעלת הספרייה הוא להכיר עוד אנשים ששותפים לשגעון הפאזלים שלי ובאמת הכרתי המון אנשים בעקבות הספרייה וכולם מקסימים.
לגבי זמן ההשאלה - אין ב"צירופים" הגבלה על זמן ההשאלה. החלק המשמעותי אצלי בהרכבת פאזל הוא הרוגע. המשמעות של הגבלת זמן ההשאלה הוא להוסיף אלמנט לחץ להרכבה ובעייני זה מקלקל את כל החווויה.
אני יודעת שהרבה אנשים מסתכלים בדף של צירופים בפייסבוק אבל לא הרבה יודעים שיש קטלוגים תחת תמונות->אלבומים. (ממליצה להציץ גם שם ולא רק ב"ציר הזמן").
יש לנו כבר כ 200 פאזלים!!! כשפתחתי את הספרייה ראיתי לנגד עיני שתי מטרות עקריות: הראשונה היא חסכון כסף והשניה חסכון במקום עבור מי שמשאיל אצלנו. לאט לאט אנשים מפנים אצלם מקומות בארונות ושולחים אלינו יותר ויותר פאזלים. (200 פאזלים תופסים הרבה מקום...). במקרה עכשיו יש גם מבצע לרגל החגים שהופך את פינוי המקום בארונות לעוד יותר משתלם (אבל אסור לי לפרסם פה, אז אם זה מעניין אתכם, תכנסו לדף).

שנה טובה,
לימור

למעלה