מכתב בקשה באנגלית, למי יש את המייל של סוני?

• פותח הנושא brum
  • פורסם בתאריך

brum

New member
מכתב בקשה באנגלית, למי יש את המייל של סוני?

אני לא יכולה לערוב שהדקדוק מדויק אבל המסר יובן - הכנתי מכתב באנגלית - בקשה לעזור לנו איכשהו שיחזירו את הסדרה דרך אחד הערוצים הישראלים (ממש אשמח אם לא נהיה תלויים בכבלים/לווין אבל אם זה יהיה ככה גם טוב). מי שרוצה יכול גם להשתמש במכתב הזה ולהוריד או להוסיף ולנסות לשים קצת לחץ על הצד הנגדי, אני שולחת את זה לערוץ CBS שם משודרת הסדרה, מישהו יכול לתת גם את האי מייל של סוני? בכלל יהיה טוב אם נמשיך את הלחץ, הרי על זה בונים חברות הטלויזיה והלווין - שנשלים עם זה, והמשך הלחץ עליהם ועל סוני יכול להיות התקווה היחידה שלנו. I'm an Israeli fan of "The Young and the Restless", the series has being stopped broadcasting now in Israel after nearly 20 years, according to rights holder, as a result of a dispute about the costs. we are talking about episodes that were aired in 2005. Can you please find some way to come to an agreement with one of the Israeli channels? Me and a lot of "the young and restless" funs will be very grateful, this series is a very important part of "the young and restless" funs life.

nimix

New member
אני שלחתי למייל הזה

[email protected] ואין קול ואין עונה. אולי כדאי שכל אחד כאן ירשום להם, אפילו מה שברומי כתבה כאן ואולי קצת לשנות את זה לפי טעמכם. להזיק זה בטח לא יכול.

sharona78

New member
תודה, אני גם אנסה לשלוח מכתבים לסוני ולערוצים

מקווה שזה יעזור.....

למעלה