מכתב להמטולוגית שלי

rubber duck

New member
מכתב להמטולוגית שלי

לאוסי לפני 4 שנים התחיל המסע מסע ארוך ולא קל הדרך היתה קשה עליות מורדות לפעמים צרה ולפעמים רחבה לא היה קל לפעמים היה קשה מאד
ואת תמיד היית כאן עם מילה טובה וחיוך קטן שאומר המון ונשארה לי רק מילה אחת קטנה לומר תודה (השבוע עברתי ביקורת חצי שנתית , 4 שנים לאחר הגילוי ואני בריא ) שרון
אני מאחל לכל מי שעובר טי]ולים להגיע ליום הזה ההרגשה מדהימה שרון

אודליה*

New member
אני כל כך

שמחה וגאה להיות חלק מפורום זה כאשר יש לי רגעים שבהם אני מאוד עצובה, מנסה להתחבר לכל אחד מכם והיום שמחתי בשבילך שרון, לשמוח בשמחתך. מקווה שתמשיך להיות חלק בפורום זה, לעודד את האנשים שנמצאים בתקופה אחרת ואנחנו כאן נשתדל לעודד אותם . מאחלת לך הרבה בריאות ואושר והמוןןןן שמחת חיים. אודליה*

rubber duck

New member
אני כאן כדי להיות לצידם של כולם

אני יודע כמה המחלה הזו קשה הן כחולה והן כחבר / בן משפחה וכו........ וזה קשה אבל יש תקווה ויש עתיד צריך רק להאמין שרון

כיאוס

New member
../images/Emo106.gif חזק ואמץ

כאחת שהמחלה הזאת פגע באנשים יקרים לה במשפחתה ובסביבתה אני רוצה להגיד לך כל הכבוד! לקרוא את ההודעה שלך נתנה לי עוד כוח לעזור לאנשים שאני אוהבת שמתמודדים מול מחלה זו. ההודעה שלך נותנת כוח להתמודד, להתגבר, להמשיך להאבק עד הניצחון! אני מאוד שמחה בשבילך שהצלחת,אתה נותן תקווה... כשקראתי את ההודעה שכתבת היו לי דמעות בעיניים! תודה שאתה נותן לי תקווה!!!

למעלה