מכתב לח"כ עינת וילף

יוֹאב

New member
מכתב לח"כ עינת וילף

מכתב ששלחתי הבוקר לח"כ עינת וילף בעקבות הצעתה ה"מבריקה" להזיז את תמונתו של רבין מחדר הישיבות של סיעת העבודה: ח"כ וילף שלום, שמי יואב לוי, ורשמית אני עדיין חבר מרכז המפלגה. (לא, אין לי הסבר הגיוני לכך שאני עדיין חבר במפלגה) ביקשת להסיר את תמונתו של רבין מחדר סיעת העבודה, ולהציב במקומה את תמונתו של בן גוריון. רבין, לטענתך, מסמל לציבור פספוס ותקוות שנגוזו. ערב יום הזכרון ה-15 להירצחו של יצחק רבין, בזמן שחברי כנסת ושרים מתבטאים בשבחה של מרגלית הר-שפי ומנסים לזכותה רטרואקטיבית, ובזמן שקמות להן התארגנויות של מאות אנשים שקוראות לשחרר את יגאל עמיר, ובזמן שנשמעות קריאות לבטל את העצרת המרכזית ובעיריית מודיעין (עיר ואם בישראל) כלל לא מקיימים טקס זכרון ממלכתי - החלטת לצאת ביוזמה משלך - חברת כנסת מטעם סיעת העבודה - כדי להוריד את תמונתו של רבין מחדר הישיבות של הסיעה. מדוע לא עשית זאת לפני חצי שנה? למה היום, בערב יום הזכרון? הייתכן כי עשייתך הפרלמנטרית לא סיפקה לך מספיק כותרות ואת צמאה להן? באף תמונה של אף אדם אין קדושה, אבל האם זה נושא שראוי להעלותו בפני התקשורת ולהתראיין על כך בערוץ 2? זה מה שבוער בעצמותייך בזמן שיו"ר המפלגה שלך עוקף את נתניהו מימין ומנסה לגדל זקן כמו של ליברמן? את משחקת לידיהם של אלה המנסים להשכיח מה שקרה כאן לפני 15 שנים בלבד. של אלה המנסים להטמיע בקרב הציבור כי רצח רבין קרה בכלל למען העם, למען הדמוקרטיה. למען תקווה לעם ישראל. (הרי רבין הוא פספוס וחלום שנגוז) איתמר בן-גביר כבר מכין את הפלייר הבא של תנועת "חזית הרעיון" ובו תככבי את, ח"כ וילף. הנזק שייגרם למפלגה ולזכר רבין (לא שזה משנה לך כנראה) גדול הרבה יותר מהתועלת שתצמח לך, גם אם תצליחי בפרוייקט הכה-חשוב הזה של הזזת התמונה של רבין מחדר הישיבות של הסיעה. את ומרבית חברייך לסיעה, כלל לא ראויים לכך שתמונתו של יצחק רבין תהיה תלויה בגאון מעליכם בזמן שאתם מפטפטים עצמכם לדעת . אולי כדאי בכל זאת שתסירו את התמונה - רבין הוא גיבור ישראל, ואתם? אתם תקווה שנגוזה כבר מזמן. ד"ש לליברמן. יואב לוי

יואב הנכבד

עם כל הכבוד לרבין - בן גויון עשה יורת למדינה כי אם לא היה בן גוריון - לא בטוח שהייתה מדינה. לאיש היה חזון, ותמונתו מריכה להתנוסס בכל מקום במקום הבולט ביותר. ראה בארצות הברית. היו לה 44 נשיאים - חלקם כמו קנדי ולינקולן אאף נרצחו, כשלינקולן נרצח על מזבח מטרה קדושה, אבל בכל משרד ממלכתי תןויה תמונתו של הנשיא הראשו - ג'ורג' וושינגטון. ולסיפא - יש דבר לא פחות גרוע מרעב - תאוות השלטון ל אהוד בקר שחלמענה הוא מוכן לשבת בממשלה עם פשיסט כמו ליברמן

יוֹאב

New member
אין כאן תחרות

הערכתי לאדם דוד בן דוריון גדולה עד מאוד, ועדיין, העלאת הנושא הזה דוקוא כעת מעידה יותר על הצורך של ח"כ וילף ברייטינג. כתבתי - אין קדושה לתמונה זו או אחרת, והשירות שעושה ח"כ וילף למחנה התומכים ברצח (ולצערי הוא לא מצטמצם בגודלו) פוגע קשות בזכרו של רבין.

את מרגלית הר שפי יש לזכות.

ואתה מגיב בזעם קדוש ללא כל שיקול דעת בדיוק כמו כל נסחף אחר, בכל מחנה אחר. בשנים שאחרי הרצח אסור היה אפילו לשאול מה בכלל רוצים ממרגלית הר שפי כי אסור היה לדבר על זה, כל דבר שקשור (ובמיוחד דבר שבעצם לא קשור!!!) לרצח היה בגדר קדוש. טוב שעכשיו זה מעט אחרת. וכן, דווקא הזמן הזה הוא זמן מצויין לתיקון עוול נורא כזה, כשכל עיני הציבור נשואות. וכן, הזמן הזה הוא בהחלט זמן גם לדיון מפלגתי במסר הציבורי שזו מעבירה. אני בעניין הזה בהחלט עם עינת, שלמרות הפופוליזם שלך אין לי ספק שלא אמרה שום דבר על זה שרבין לא ראוי.

למעלה