מכתב... (תגיבו)

מכתב... (תגיבו)

(זה לא מיועד לאף אחת. סתם למישהי דמיונית.) אני לא יכולה שתעזבי אותי יותר אני לא יכולה שיעזבו אותי יותר אין לי מאיפה לקחת כוח אין לי מאיפה להוציא חיוך אני מבולבלת ופוחדת נורא פוחדת. ועצובה. ובוכה. כי נמאס לי. לרדוף אחרי מה שלא קיים. להכריח את הרגש. להלביש על עצמי מסיכות כל הזמן. נמאס לי. לגמור דברים עוד לפני שהתחילו. עכשיו תחבקי אותי. לא כי קר. סתם כי אני צריכה. תבטיחי לי שאת לא הולכת. תני לי את היד. אני מתה. את מרגישה איך הלב שלי דופק? הוא עושה טובה. תהיי קרובה, ויפה, ותאהבי אותי. למרות שאני לא. תראי איך לכוכבים, יש להם דמעות. ותראי איך אני בוכה. ואני ילדותית. ומרגיזה כל כך לפעמים. וצריך כוח בשבילי. וסבלנות. הרבה סבלנות. ונכון שאין לך כוח בשבילי? אז לכי. למה את כאן בכלל? את עושה לי חיוך. ואחר כך אני בוכה. ושוב, נמאס לי. תצאו לי כולם מהוריד. ותנו לי לחתוך אותו בשקט. אני לא סטרייטית. אני לא לסבית. אני לא דו. אני לא כלום. אני לא רוצה בכלל להיות שייכת להגדרות כאלה. מה חשוב בכלל מה יש שם בין הרגליים? מה חשוב בכלל בעולם הזה? אל תשחקו איתי אנשים, הפסדתי כבר מספיק פעמים. לכולם, וגם לי, מגיע לנצח לפעמים.

כמה שזה נשמע בנאלי...

זה ממש יפה..ואיכשהו תמיד יוצא לי להזדהות עם חלק מהשירים והמכתבים שמתפרסמים פה..באמת כולם מרגישים אותו הדבר????

../images/Emo41.gif

יפה, אהבתי... השיר באמת יפה

כיף לדמיונית שלך ../images/Emo34.gif

את מנצחת...ניצחת...את תמיד מהמנצחים.. מי כמוני יודעת כמה את מנצחת...
שירלי
אל תעשי שטויות מתוקה שלי

למעלה