מלאכה באיה

noa08128

New member
מלאכה באיה

מישהו מכיר את להקת מלכה באיה , שמע שירים שלה?

Chenipeper

New member
אכן כן...

שמעתי כמה שירים לפני איזה חצי שנה אני זוכר.. הם גם פירסמו מודעות על הופעה בחדר חזרות של הלהקה שלי...

fleaboy

New member
הייתי בהופעה שלהם באיזה פסטיבל

אחלה להקה... למה את שואלת?

noa08128

New member
ממ

שמעתי שהם יופיעו בפסטיבל השירים של ישראל. גם שאלו אותי עליהם -כי לפי מה שהם אמרו לי הם מנגנים רגאיי Fאנק וג'אז. נשמע מעניין
אם למישו יש הקלטות אני אשמח.

yaarasta

New member
מלכה באיה:

מורכבת מקבוצה של חברים מרמה"ש אשר יוצרים מוזיקה מקורית, בסגנון רגאיי, סול Fאנק ולא הייתי אומר ג'אז, אבל זה גם קיים. בגלגול הקודם של הלהקה, היא הייתה נקראת סינג סונג סון, למי שזוכר, עם נגנים וזמרים שונים במקצת. מלכה באיה מורכבים מאותו גרעין, וחלק מאותם הנגנים. מוסיקה טובה, צ'יל-אאוט, גלים, גלישה, שלווה, ופאנאן הם חלק מהמוטואים של הלהקה. הרבה שירים מרגשים, הרבה שירים קלילים, ממליץ בחום! -יער

kacha

New member
וואללה וואללה

חמודים אלה יש לי הקלטות שלהם מאיזה הופעה ישנה....וגם אלבום של סינג סנג סונג...שכמו שאמרו שזה אותו גרעין של אנשים +-... הם הופיעו בפסטיבל ברחף לפני כמעט שנה...והיה ממש מהנה...אבל וואללה, שם הם היו רק הדרג ב' בשבילי אחרי/ לפני הופעות כמו חיים לרוז וקרני פוסטל(ביקיני) או יוסי פיין והאקסנטריקס.... :) מה לעשות....

ב ז ו ק ה

New member
מלכה באיה

פעם ראשונה שמעתי עליהם לפני 5 שנים. את הדיסק שלהם נתן לי חבר בזמן טירונות.. לקח קצת זמן להתחבר.מוזיקה טובה וזורמת, משתפרים ומשתדרגים כל הזמן ועל כך כל הכבוד להם. הרכב די ותיק בשטח.

למעלה