מלון מומלץ באורלנדו

מלון מומלץ באורלנדו

שלום לכולם

קודם כל, ניסיתי את מנוע החיפוש ולא מצאתי המלצות קונקרטיות ולכן אני פותחת הודעה חדשה:)
מחפשת המלצות למלון בקרבת דיסני ומלון בקרבת יוניברסל (שני מלונות שונים). לא נהיה שם עם אוטו ולכן חשוב מלון עם שאטלים לדיסני ויוניברסל.
חשוב שיהיה נקי ושתהיה ארוחת בוקר טובה שתמלא את בטננו לפני הפארקים ועניין השאטלים, כל השאר פחות קריטי. עדיפות לעד 150 דולר ללילה.
ואנחנו נהיה זוג אז אם יש המלצה למלון שהוא עם זיקה טיפה יותר רומנטית בכלל מעולה:)) (למרות שאני מודעת לכך שאני מגיעה אורלנדו-ארץ הילדים..

תודה רבה מראש

ronenaf

New member
פורט אורליס פרנץ' קווטר

מומלץ בחום , רחב ידיים אסטטי , אוכל? אמריקאי.
בריכות מדשאות , לא זול אבל קחי בחשבון שבחבילת הלינה יש גם כניסה לפארקים , כל כניסה היום לדעתי סביב 120$ לראש ליום.
ארוחת בוקר לא כלולה בדרך כלל אבל ב20$ ובהנחה שרכשת כוס למילוי חוזר של משקאות במסעדת המלון תצאו בלא יותר מ20-25 לבוקר לזוג , אם את לא גרגרנים גדולים גם בפחות מזה , סלט ירקות + 3בייגל עם גבינת פילדלפיה(חופשי במנות אישיות) קפה בכוס ריפיל וופל בלגי בצורה של ראש מיקי (אם תקחי את השלישיה של הקטנים תקבלי גם בקבוק מיץ טבעי) , כל זה באיזור 20$ ועד נשארנו עם בייגל שלקחנו להמשך היום.
יש הסעות מ ואל השדה באורלנדו , הסעות לכל הפארקים מהמלון כל 10-15 דקות , שווה לקחת לפחות 5 ימים אם רוצים להספיק ולחוות את המלון והפארקים.

למעלה