מלון מומלץ בבודפשט

מלון מומלץ בבודפשט

רציתי להמליץ על מלון ממש טוב בבודפשט,
שם המלון הוא מריוט קרוטיארד והוא ממוקם במרכז העיר ממש על תחנת מטרו של כיכר בלהה לואיזה. המלון חדיש ומעוצב ברמה גבוהה מאוד, ובמלון לובי מפואר ומועדון בריאות. האוכל בארוחת בוקר ממש מדהים (מבחר גבינות, מבחר ביצים, לפחות 6,7 סוגי נקניקים ובשרים, מגוון של דגני בוקר, מגוון של כל סוגי הגרעינים והאגוזים שרק אפשר לחשוב עליהם, 4 סוגי יוגורט, מבחר ענק של לחמים ומאפים, מספר סוגי ירקות טריים, פירות טריים, מיצים, יין, סודה,עשרות חליטות תה שונות ועוד ועוד. האמת שארוחת הבוקר שם ממש "ישראלית" מבחינת המגוון והכמויות). הצוות במקום יוצא דופן מבחינת מאור פנים ונתינת הסברים, ועזר לנו בכל דבר אפשרי. אני לא יודע מה המחיר המדויק של המלון, אך אני משער שהוא לא יקר בכלל. שילמנו על חבילה הכוללת טיסות העברות ו5 לילות במלון 345 דולר.
קיצר, ממש מומלץ

mr dish

New member
כהונגרי בוש, אין שום מלון ששווה את הביקור

הנאצי-לנד הונגריה.

שימותו מרעב.

דיש ....

שגם תמיד יהיה להם טעם חריף בגרון ויובש בין האצבעות של הרגליים!!!

אם כבר לברך

mr dish

New member
שמע...לא להאמין...הונגריה חזרה אחורה לימי האד

מת מי הדנובה, בידי הונגרים, לא חיילי גרמניה....

צאצאי אותם מרצחים יושבים כעת, בעשרותיהם, בפרלמנט.

השאלה היא, האם צאצאיהם...

הם בעלי אותה השקפת עולם... אם כן, באמת אין מה לחפש שם...
גם לא בעבור המחיר הזול של החופשה בארצם.

mr dish

New member
צאצאיהם - הכוונה לא ליוצאי חלציהם ביולוגית,

אלא אידאולוגית !

מפלגת צלב החץ, הצליחה להשחיל לפרלמנט ההונגרי 47 פאקינג נאצים. בסתו הקרב יש בחירות. ניראה מה יהיה. עד שהם לא מסירים את כתם הטומאה הזה מהווייתם, שימותו באלפים. בוז לישראלי שיסע לשם. יותר מהבוז לזה שנוסע לתורכיה.

רז 1978

New member
אני גם אשמח להמליץ על מלון בהונגריה

מרקיור בודה

הייתי שם אומנם לפני 10 שנים ועבר המון זמן אבל אני מאמין שהוא נשאר מלון טוב

המלון אמנם לא נמצא במרכז העיר אבל הוא קרוב מאד לתחנת הרכבת התחתית של בודפשט (הקו האדום) מרחק הליכה של דקה וחצי

אכלתי שם רק ארוחת בוקר אבל יחסית לארוחות בוקר באירופה מדובר בהחלט בארוחת בוקר טובה מאד

למעלה