מלחמה בדרום.

מלחמה בדרום.

מה דעתכם? מה מרגישים? מישהו מב"ש? מהקומונה? עכשיו גם גדרה נכנסה לטווח היריות, חוששים? האמת שזה גם ממש קרוב לראשון ואם יגיע לראשון אז לעוד מלא ישובים אחרים... שתפו אותנו!

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifעופרת יצוקה כבר לא סביבון..

גדרה, שהיא אחד היישובים היותר צפוניים וקיצוניים בטווח חטפה היום 2 מטחים.. גראד אחד נפל בכביש 7 [ממש צמוד לשכונות החדשות בגדרה], את השני אני לא יודעת בדיוק איפה נפל.. זה ממש מפחיד, אמנם אני הייתי במקלט תאטרון כי היה לנו שיעור אז לא ממש שמענו את האזעקה אבל ההסטריה של האנשים היה מטורפת [ניסינו להפיג את המתח ושמנו מוזיקה במערכת, מסתבר שרק המגמה רקדה.. לפחות ניסינו:)] קצת צפחיד כל העניין הזה, שחררו אותנו מבי"ס מוקדם יותר, לא ברור אם יהיו לימודים.. ונועה, אני בספק אם יגיע לראשון [למרו תשאי אפשר לדעת כלום עכשיו], אתם דיי רחוקים יותר מהטווח של ה50 ק"מ מהרצועה לא? יהיה טוב, מקסימום נפרוש קצת לצפון

מלחמה בדרום.

מה דעתכם?לדעתי צריך לא להפסיק להלחם עד שיגיע לנו מה שאנחנו מחכים לו..גלעד שליט ולא פשרה אחרת..להתחיל להכנס לעזה גם רגיל לא רק אווירית..ובכל הכח!ישראל חזקה והגיע הזמן שתראה את הכח שיש לה מה מרגישים?האמת שעכשיו אני כבר בראשון..חזרנו הבייתה אחרי הוראה מפורשת..רצינו להישאר לעזור לאנשים אבל נתנו לנו פקודה.אתמול באזעקה הראשונה ממש נלחצתי כי אני לא רגילה למציאות שכזאת..אבל צריך להתרגל גם לזה.. מישהו מב"ש? מהקומונה?כן אני שירלי מגרעין שועל...אני כן מרגישה יותר בטוחה בהרבהה בראשון..אחרי הכל ב"ש כבר מופגזת אבל ראשון עדיין לא.נקווה שיהיה בסדר.אם יכלנו להישאר ולעזור לתושבים שצריכים עזרה בבאר שבע אבל אני כן הייתי נרתמת ונשארת עוד כמה לילות. עכשיו גם גדרה נכנסה לטווח היריות, חוששים? האמת שזה גם ממש קרוב לראשון ואם יגיע לראשון אז לעוד מלא ישובים אחרים... שתפו אותנו!

yaelula94

New member
טירוף מה שהולך

מסכימה עם כל מה ששירלי אומרת. ומביעה תמיכה בתושבי הדרום אני סמוכה ובטוחה שהכל יסתדר במהרה. צריך לתמוך בהם בכל דרך אפשרית, חשבתי אפילו לארגן משהו של מכבי לאסוף להם מתוקים וכאלה... ורק שתדעו שכרגע נילי הכי בטוחה ולו רק בגלל שהיא מוקפת ערבים אז מוזמנים בכיף.

RED HEADed

New member
האמת?

כמובן שאני מקווה שהכל יהיה בסדר, ושאף אחד חס וחלילה לא ייפגע. אבל: אני כרגע חייה כרגיל. אני לא חושבת שצריך לא לחגוג את תחילת שנה או משהו כזה, בשביל להפגין למען הדרום, כמו שאנשים הציעו (בטלויזיה נדמה לי). כן, שיהיה טוב, אבל בינתיים נחייה אנחנו כרגיל! בכל אופן... שנה טובה, מדהימה ומוצלחת. :)

לא חושבת שצריך לבטל חגיגות..

אבל לא חושבת גם שצריך להתעלם מהמצב. זה בכל זאת חשוב ולא כזה רחוק מאיתנו..

RED HEADed

New member
זה בדיוק מה שניסיתי להדגיש...

וכנראה ללא הצלחה ">< אני יודעת שצריך להתייחס לזה, וזה חשוב ו(לפי מה שהבנתי) לא רק שזה לא רחוק, זה כבר אצלנו. אבל בכל אופן צריך להמשיך בחיים.

למעלה