מלחמות ליל רביעי- שבוע 61

DIUNIM החדש

Active member
NXT:
  • התכנית מוקדשת לזכרו של ג'ון "לוק הארפר" הובר.​
  • ברונסון ריד ניצח את איסאייה "סוורב" סקוט לאחר צונאמי ספלאש.​
  • ויליאם ריגל מכריז על הכוכב פורץ הדרך של השנה: שוטצי בלאקהארט. היא אומרת שהיא גאה במה שעשתה ושהשנה הבאה תהיה טובה יותר.​
  • ג'וני גארגאנו נלחץ מחתול שחור.​
  • הגריזלד יאנג וטרנס ניצחו את בריזאנגו לאחר טיקט טו מייהם לבריז. לאחר מכן אבר-רייס צעקו עליהם.​
  • צמד השנה הם האנדיספיוטד ארה. אדם קול אומר שהוא ורודריק סטרונג ייצגו את האנדיספיוטד ארה בדאסטי רודס קלאסיק ב-2021.​
  • שיה לי ובואה מקבלים צבעי מלחמה ויחזרו בשבוע הבא.​
  • מרסדס מרטינז ניצחה את ולנטינה פרוז לאחר אייר רייד קראש.​
  • מתאבקת השנה היא איו שיראי. שיראי מודה לכולם ואומרת שהיא הכי טובה במחלקת הנשים.​
  • מתאבק השנה הוא אדם קול. קול אומר שהוא זכה בזה פעמיים ברציפות, ואומר שקייל או'ריילי יזכה באליפות במקומו.​
  • פיט דאן ניצח את רודריק סטרונג לאחר ביטר אנד.​
  • קרב השנה הוא באלור-או'ריילי מטייקאובר 31. באלור מסרב לפרס ונותן אותו לאו'ריילי. הוא מתנגש בפיט דאן ואומר שיעמוד בתור.​
  • בשבוע הבא: קרב פייט פיט, טומאסו צ'אמפה מול טימותי תאצ'ר.​
  • פין באלור בזירה עם הפרס, ואומר שאו'ריילי הפתיע רבים בקרב אבל לא אותו. הוא רוצה להעניק לו את הפרס. הוא יוצא ובאלור אומר שלו יש את האליפות ופציעה בלסת שיזכירו לו את הקרב והגביע סתם יצבור אבק. או'ריילי אומר שהוא שייך לפסגה אבל הוא לא צריך את פרס הניחומים. הוא רוצה את הפרס האמיתי. באלור אומר שהוא יגרום לאו'ריילי לסבול. קאריון קרוס וסקארלט יוצאים וסקארלט אומרת שלא משנה מי ינצח בשבוע הבא, הגורל שלהם חתום. קרוס סופר לאחור, ודמיאן פריסט מגיע. הוא וקרוס מתקוטטים ומתרסקים דרך שולחנות.​
  • בשבוע הבא: ריאה ריפלי וראקל גונזלס בקרב האחרונה שעומדת.​
  • לגאדו דל פנטסמה בזירה. סאנטוס אסקובר אומר שהוא לא כאן להיות אהוד אלא כדי לשלוט. אף אחד לא יכול לנצח אותו על תואר המשקל הקל וריגל לא ימצא. הוא מדבר על 2021, ואז גראן מטאליק ולינס דוראדו יוצאים. דוראדו שואל את אסקובר אם הוא חושב שהוא השליט של הלוצ'ה ליברה. הם מתקוטטים ואז שופט יוצא להתחיל קרב.​
  • הלוצ'ה האוס פארטי (גראן מטאליק ולינס דוראדו) ניצחו את לגאדו דל פנטסמה (ראול מדוזה וחואקין וויילד) (ע' סאנטוס אסקובר) לאחר מרפק מהחבל של מטאליק למנדוזה.​
  • הכוכב העתידי של השנה הוא אוסטין תיאורי. תיאורי אומר שהוא מצא את הדרך של גארגאנו שישבור את הקללה (גארגאנו לא הגן מעולם על תואר בהצלחה). גארגאנו מתעצבן שאמר קללה וזורק משהו- ושובר מראה.​
  • מתאבק השנה באופן כללי... איו שיראי. היא מודה לכולם.​
  • אליפות צפון אמריקנית: ג'וני גארגאנו (ע' הדרך) ניצח את ליאון ראף לאחר וואן פיינל ביט.​

DIUNIM החדש

Active member
AEW דיינמייט:
  • הרוסטר יוצא לבמה עם המשפחה של ג'ון "ברודי לי" הובר ומצדיעים לו. ג'ון מוקסלי מדבר עליו בסרטון. הוא אומר שמותו הוא הדבר הכי קשה השנה הזאת, אבל לפחות כולם מתאחדים עבורו. הוא אומר שלא ישכח אותו.​
  • היאנג באקס וקולט קאבאנה (ע' המסדר האפל) ניצחו את ההארדי פארטי (מארק קוון, איסאייה קאסידי ומאט הארדי) לאחר סופרמן פין של קולט על קוון. לאחר הקרב האקליימד יוצאים להגיד משהו אבל SCU תוקפים אותם והבאקס וקאבאנה מצטרפים. קבאנה נותן לבאקס מרפק ביוני ומבצע את הסימן של המסדר האפל.​
  • דרבי אלין אומר שלברודי לי לא היה אגו ושחבל שהם לא התאבקו.​
  • "מורדרהוק מונסטר" לאנס ארצ'ר והמסדר האפל (סטו גרייסון ואיוול אונו) (ע' ג'ייק רוברטס) ניצחו את אדי קינגסטון, בוטצ'ר ובלייד (ע' אלי) לאחר פיטליטי על בלייד. ברודי לי ג'וניור צפה בקרב. המסדר האפל וארצ'ר תקפו את קינגסטון לאחר הקרב ורוברטס נתן לו קלוזליין.​
  • FTR, קולט קאבאנה ואחרים מדברים על ברודי לי.​
  • "האנגמן" אדם פייג' והביבר בויז (ע' המסדר האפל) ניצחו את המעגל הפנימי (MJF, סנטנה ואורטיז) (ע' ווארדלו, ג'ייק הייגר וסאמי גווארה) לאחר דיסקוס לריאט מסילבר לאורטיז. לאחר הקרב אריק רוואן יצא עם שלט פרידה מברודי לי.​
  • אדי קינגסטון אומר שהוא יתגעגע לאיך שברודי האמין בו ושהמורשת שלו לא תיפסק.​
  • טיי קונטי ואנה ג'יי ניצחו את פנלופה פורד ובריט בייקר (ע' ראבל, קיפ סביאן ומירו) לאחר קווין סלייר של אנה לפורד. לאחר הקרב בריט בייקר בכתה ואמרה שהקרב היה מכירה אחת גדולה, ות'אנדר רוזה תקפה אותה.​
  • כריס ג'ריקו אומר שברודי לי היה וורקר נהדר ושהוא הוכיח לכולם משהו בחצי השנה האחרונה. הוא אומר שהכלב שלו שונא את כולם, אבל התאהב ישר בברודי לי.​
  • קודי רודס, פרס10 ואנס ואורנג' קאסידי (ע' הבאסט פרנדס, ארן אנדרסון והמסדר האפל) ניצחו את צוות טאז (בריאן קייג', וויל הובס וריקי סטארקס) (ע' הוק וטאז) לאחר ספיינבאסטר מוואנס לסטארקס. לאחר מכן הוק נכנס לזירה ונתן לוואנס סופלקס. צוות טאז תקף את קודי ואת קאסידי אבל דרבי אלין וסטינג הופיעו.​
  • קודי רודס אומר שברודי לי היה אדם נפלא ומציג את ברודי לי ג'וניור. ברודי ג'וניור שם את המגפיים של אביו בזירה והוא מקבל את אליפות TNT, כשטוני שובאני מכריז שלי היה אלוף TNT הכי טוב שהיה ואלוף לכל החיים. לאחר מכן שידרו סרטון מחווה עבורו.​

1609390658715.png

למעלה