ממממ שאלה...

SuGaRBabe1

New member
ממממ שאלה...

אוקיי, קודם כל - אני חדשה, והפורום הזה נראה לי ממש אחלה
אז קוראים לי הילה, אני בת 14 וחצי... והשאלה שלי היא כזאת - יש לי עור בהיר, נמשים על האף, על המצח ומתחת לעיניים, עיניים ירוקות, ושיער חום. עם העיניים אין לי בעיה, הבעיה שלי היא בשפתיים- כל צבע שאני שמה על השפתיים שלי נראה כהה מדי, ככה שאני משתמשת רק בליפגלוס שקוף או ורוד ממש בהיר... מה אתן מציעות לי? ועוד משהו, השפתיים שלי בצורת לב
, זתומרת שהן ממש קצרות מבחינת האורך אם אתן מבינות... זה ממש מכוער, כי זה נראה קטן מדי... מה אתן מציעות לי לעשות בקשר לזה? תודה רבה!

ברוכה הבאה

אני מציעה לך לנסות את הגלוסים של גייד מס´ 1 או לחילופין של איל מקיאג שנקרא "orchid".

צרות של עשירים../images/Emo6.gif

קודם כל ברוכה הבאה:) השפתיים שלך לא צריכות להטריד אותך, גם אם אתה שמה צבעים שקופים או עדינים ועדיין זה ניראה לעין, זה לא נורא. אם את רוצה רק לדאוג ללחות אז שימי כל שיפתון וזלין רגיל, הוא גם נותן ברק וגם דואג ללחות. שפתיים בצורת לב הן מכוערות??????? בגיל שלך לא הייתי ממליצה לך להתחיל לשנות את מראה השפתיים כדי לעבות או להגדיל אותן. לא תמיד שפתיים גדולות הן יפות. המבנה וההתאמה לשאר תווי הפנים הם העיקר. אבל אם את מתעקשת, קחי עיפרון תוחם בצבע ניטראלי לצבע השפתיים שלך ותנסי קצת ובעדינות להגדיל מעט את המראה. בהצלחה.

למעלה