מממ..היי, אפשר עצה???

Bilbi ה2ן2ה

New member
מממ..היי, אפשר עצה???

טוב אז ככה...יש לי חבר שנה וחצי ואני מאוד אוהבת אותו רק שלפעמים פשוט נמאס לי ואני מחפשת אפיקים אחרים....קרה שבגדתי בו בעבר { נהלתי רומן של כמה חודשים עם משהו מהבסיס שלי} , בתקופה האחרונה חוץ ממנו אף אחד לא מעניין אותי ובאמת חתכתי את הקשר אם אנשים שרצו יותר מידידות... עכשיו...אתמול הוא הציע לי להתחתן איתו וואלה רק ברבנות כי שנינו מתים לעוף מהצבא ....חשוב לומר שאנחנו מבלים המון ביחד ואין לילה שאנחנו לא ישנים ביחד. יש כמה בעיות: 1. הוא מאוד קנאי ואובססי ואני פוחדת שהוא יקח את הנשואים ברצינות רבה מדיי ונאמר אם נפרד הוא לא ייתן לי גט{ נשמע מצחיק...} 2. אם שוב יהיה מצב שימאס לי... 3.אני פוחדת להתחתן עכשיו...אבל כ"כ רוצה לצאת מהצבא!!!! אז...תנסו לעזור ותודה רבה רבה רבה!!!!!

קטרפי

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo110.gif

אל תתחתני רק בשביל לצאת מהצבע!!!! תתפשרי על ג`ובניקית, ככה אני עשיתי (כבר חתמו לי על שיחרור מקרבי) יהיה לך איזה חודש טירונות או אפילו פחות כי את בת, אחורי זה הכול חפיף זה יהיה בדיוק כמו ללכת לעבודה. אבל בכולמקרה אל תתחתני איתו אם הוא כזה כמו שאת מתארת אותו

Im A PrInCeSs

New member
באמת אל תתחתני בישביל לצאת מהצבא

תגמרי את השנים האלו בסבבה כמה שאפשר, בתפקיד הכי פחות חשוב וטוב. תתארי לך שבאמת כל הסיבות הרעות שנתת יקרו. את לא רוצה שזה יקרה, נכון?.. אז, פשוט סיימי עם הצבא, אל תתחתני איתו אם את לא חושבת שהוא ה-אחד- , כי כפי שאת אומרת, הוא לא ייתן לך גט.

את הרי לא רוצה באמת להתחתן איתו..

אם באת לפה כדי לקבל אישור שזה בסדר להתחתן איתו לא נראה לי שתקבלי אותו.. אם כל מה שאת רוצה זה להתחמק מהצבא תינשאי לידיד אפלטוני קרוב ותעזבי שטויות.. (לי אישית נראה די ברור שאת ממש לא רוצה להתחתן עם הבחור הזה - לא ברור לי ממש מה את עוד עושה איתו אחרי בגידות והבנה שהוא קנאי אובססיבי) קיצר אם כבר להתחתן מסיבות "אירגוניות" אז אל תערבי את זה עם סיבות רומנטיות שלא באמת קיימות שם.. ואכן כמו שאמרת נשמע לי מאד מסוכן להתחתן עם הבחור הזה שלך כי א)את תרצי גט ב)הוא לא יתן לך גט ג)הלכו החיים זה הרבה להפסיד בשביל שנתיים צבא.. הרבה יותר מידי

NBGirl

New member
אבוי..

רק אל תתחתני איתו. הבעיות שהזכרת עולות בהרבה על הסיבה להתחתן. כמו שאמרו מעליי, עדיף לך אפילו להתחתן עם איזה ידיד. שיהיו נישואים פיקטיביים נטו, בלי כל השטויות.

faith2

New member
../images/Emo45.gif!!!!!!

אם הוא אובססיבי עכשיו, אני מתארת לי שבכלל בנישואים המצב יכול לצאת משליטה....

Bantus

New member
אז תקשישי- עצה שלי..

ברגע שכתבת בהתחלה "שלפעמים פשוט נמאס לך" אז שם התשובה שלך. את צריכה למצוא גבר שלא ימאס לך ממנו ושלא תבגדי בו. כי ברגע שאת בוגדת בו זה אומר משהו על מה את מרגישה אליו, כי אם באמת באמת היית אוהבת אותו לא היית עושה לו את זה... ועצה שלי, אל תתחתני כי את רוצה לצאת מהצבא- עוד כמה זמן את תסיימי צבא אבל להתחתן זה יעני לתווך ארוך.. אם תתחתני איתו ויגמר הצבא ואז את תראי שלא תירצי אותו יותר- זה סתם מצב לא נעים ולא כדאי לך להיכנס לזה ועוד שאמרת שהוא לא יתן לך גט- העניינים ביניכם יגמרו ממש רע... ממי, תחשבי על זה- את לא רוצה לפגוע בו...

Bantus

New member
תיקון- *אז תקשישי- עצה שלי...

נ.ב- מקווה שעזרתי לך...

נזנז

New member
תראי.....

קודם כל מ'זתומרת ייקח יותר מדי ברצינות את הנישואים הרי נישואים זה דבר רציני. לפי מה שאת כובת אני מבינה שאת לא מעוניינת להתחתן מתוך אהבה רק מתוך עניין להשתחרר מהצבא אז אני לא הייתי ממליצה לך להתחתן כי שני הצדדים יפגעו וחבל

למעלה