ממש אשמח לעזרה, מאוד מוטרדת

parpar2021

New member
בוקר טוב
חברה טובה שלי שאנחנו שכנות והבנות גם חברות טובות, חלמה עלי בלילה שעברתי לבית פרטי במושב
(בפועל אנחנו גרות באותו בניין) ולא סיפרתי לה בכלל שאני עוברת. וכשהיא באה לבקר אותי היא רואה שכל המושב מלא מלא חתולים בכל מיני צבעים ולי יש מלא חתולים בבית.
היא מתפלאת מאוד (כי היא יודעת שאני פדנטית ומסודרת וחולת ניקיון) ואני אומרת לה שזה הקטע של המושב שהחתולים מסתובבים חופשי בבתים ובכל מקום וככה היא מתעוררת.

מה החלום אומר עלי?
האם יש קשר למערכת יחסים שלי איתה ?

אשמח לעזרה, אני ממש חוששת

אני נשואה עם 3 ילדים, עובדת, בת 47

אלישבע777

Well-known member
בוקר טוב
חברה טובה שלי שאנחנו שכנות והבנות גם חברות טובות, חלמה עלי בלילה שעברתי לבית פרטי במושב
(בפועל אנחנו גרות באותו בניין) ולא סיפרתי לה בכלל שאני עוברת. וכשהיא באה לבקר אותי היא רואה שכל המושב מלא מלא חתולים בכל מיני צבעים ולי יש מלא חתולים בבית.
היא מתפלאת מאוד (כי היא יודעת שאני פדנטית ומסודרת וחולת ניקיון) ואני אומרת לה שזה הקטע של המושב שהחתולים מסתובבים חופשי בבתים ובכל מקום וככה היא מתעוררת.

מה החלום אומר עלי?
האם יש קשר למערכת יחסים שלי איתה ?

אשמח לעזרה, אני ממש חוששת

אני נשואה עם 3 ילדים, עובדת, בת 47
הי פרפר היקרה,
קודם כל - אל חשש. החלומות אינם נבואיים למרות שיש אנשים שחלמו על דברים שקרו אחר כך. אין השפעה של חלום של אדם אחד על אדם אחר. החלום שייך רק לחולם, לעולמו ולמחשבותיו והחלום ניתן לפרוש רק סמוך לחלום. אפשר להסיק ממנו מסקנות אישיות ולדעת מה אנו חושבים בתת מודע שלנו, אבל לא יותר מזה.
כדי שאני אפרש את החלום של החברה, היא צריכה לנסח אותו בלשונה וגם להוסיף לי רקע מפורט ככל שהיא תוכל, על עצמה, על הקשר ביניכן, על ארועים שקרו בימים שקדמו לחלום, מה מעסיק אותה בימים אלו וכל מה שיכול להוסיף לפרוש החלום. כדי לפרש, אני צריכה מידע על החולם ולא רק את פרטי החלום. החלום הוא חוויה מאוד אישית והפרוש גם כן תפור לפי מידות החולם עצמו.
כשהיא תפנה היא יכולה לרשום כמובן שהיא חברתך. הניסוח חייבת להיות שלה וממנה וכן כל הפרטים הנחוצים. לא על ידי צד שלישי.
כל טוב,בריאות ורוגע!

למעלה