ממש כמו רולטה רוסית

אני לא סתם מעביר ביקורת
פשוט הממשלה לא יודעת איך לטפל בקורונה ,כמו הרולטה שצירפתי ככה משנים כול יום החלטות מהעשיו לעוד דקה

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא סתם מעביר ביקורת
פשוט הממשלה לא יודעת איך לטפל בקורונה ,כמו הרולטה שצירפתי ככה משנים כול יום החלטות מהעשיו לעוד דקה
הממשלה דווקא יודעת, או לפחות חושבת שהיא יודעת ומנסה לטפל. הבעיה היא שהדמוקרטיה לא מאפשרת לה לעשות זאת.

שמלת תחרה1

Well-known member
אני לא סתם מעביר ביקורת
ישראל בראשות נתניהו היו מודל לחיקוי במחלמה נגד הקורונה, בעלי העסקים התחילו לבכות, ואנשי השמאל התחילו לצעוק אין קרונה ביבי לחינם עושה סגר, ועכשיו אנשי השמאל מתבכיים על ההפך.

" ישראל בראשות נתניהו היו מודל לחיקוי במחלמה נגד הקורונה, " רק לפי דעתו של ביבי ומאמיניו אך לא לפי העולם
עובדה שישראל היא אחד המדינות היחידות בעולם שחזרה לגל שני(יש כאלה שעדיין בראשון)

שחר 676

Well-known member
נתניהו תפקד נפלא בגל הראשון של המגיפה אך הביקורת שלי עליו נובעת מפתיחה מהירה של המשק וכל זאת בשל כניעה לדרישות השמאל אשר פמפם באמצעי התקשורת את הטענות הבאות.

1. "מדובר בסה"כ בשפעת , אין בכלל מה להתרגש."
2. "נתניהו מפחיד את העם כי הוא מעונין להמשיך ולקיים את הדיקטטורה שלו."
3. "נתניהו מפעיל את השב"כ עם איכונים סלולארים בכי לרוקן את הדמוקרטיה."
4. החונטה השמאלנית פמפמה לציבור את פרופסור לס ההזוי אשר "שכנע" אזרחים רבים כי הקורונה היא סתם פיקציה.
5. הופצו תאוריות קונספריציה מטורללות הגורסות כי קורבנות המגיפה מתו ממחלות רקע אחרות ולא מקורונה.

הציבור הישראלי שוכנע על החונטה השמאלנית כי יש לפקפק בהוראות משרד הבריאות ובכך תרמו להפצת המגיפה במדינת ישראל , נתניהו עצמו החליט על יציאה מהירה מידי מן הסגר וזאת בשל כניעתו לשמאלנים ההזויים אשר בשיא חוצפתם עוד מעיזים לתקוף אותו על שמימש את בקשתם ליציאה מהירה מן הסגר { אין צבועים גדולים יותר מן השמאלנים , פשוט אין }

תופעת "רק לא ביבי" הביאה את השמאלנים {מצביעי גנץ ולפיד} להעדיף ממשלת מיעוט שמאלנית בתמיכת /סחיטת המשותפת שזה לכשעצמו גובל בחוסר שפיות.

אין ספק בכניעתו לשמאלנים ההזויים נתניהו הוכיח כי הוא גרוע מהם בנושא זה אך יחד עם זאת אני מאמין כי נתניהו למד מטעותו וכי יש לצפות ממנו להתנהלות שונה לחלוטין לאחר שלמד לקח - תכלס, מכל המועמדים הנוכחיים לראשות ממשלת ישראל נתניהו הוא "הגרוע פחות" , כל בר דעת מבין זאת.

אני לא הייתי מכניס למשרד ראש הממשלה "נער מתבגר" {לפיד} או פוליטיקאי מתחיל וחסר ניסיון {גנץ} ולכן על אף מגרעותיו הרבות נתניהו הוא האיש הנכון להנהיג אותנו בתקופה הרת גורל זו.

למעלה