ממש מפחיד...

ממש מפחיד...

אחרי שכבר הוכחתי חיזוי של 3 רעידות אדמה 24 שעות לפני שהתרחשו,מי שעוכב ובודק אותי: בתוך 12 שעות בעיקר בין 1:30 בלילה לשעה 2:00 בלילה רעדת אדמה 6.2 עד 6.6 בסולם ריכטר-רעידת אדמה בינונית שמקורה בים המלח ותורגש בכל הארץ!! כבר כתבתי מספר פעמים למי ששאל איך ידעתי בכל האתרים-זאת תחושה שאין לי הסבר שמלווה אותי מילדות.היתה פעם כתבה בעיתון שביקשתי לא לחשוף את שמי בשאלת מקור הרגשות ואפילו פנו אליי ממעבדות מחקר בשוויץ לפני שלוש עשרה שנים והציעו לי המון כסף,ההורים התנגדו והייתי מתחת לגיל 17 אז.זאת תהיה רעידה שתהיה שווה לרעידה שפקדה את ישראל בשנות השלושים.כדאי להתיחס ברצינות-אני כבר לא צריך להוכיח את הדיוק של העוצמה שבשלושת הפעמים הקודמות טעיתי ב 2 עד 3 עשיריות בלבד והרעידות היו חזקות יותר מימה שצפיתי! תזכרו שקראתם את זה כאן היום לפני כולם והלילה זה יקרה! מי שירצה אסכים להתכתב אחרי הרעידה במידה ולא יצנזרו .נא לא לצנזר-אתם יודעים שצפיתי רעידות בדיוק שלא ניתן להסביר בחודשיים האחרונים.

טעיתי במיקום וטוב שכך...

אירן: שלוש רעידות אדמה פקדו את המדינה יום ראשון, 9 במרץ 2008, 9:42 מאת: רויטרס שלוש רעידות אדמה רצופות, אחת מהן בעוצמה של 5.1 בסולם ריכטר, פקדו היום (ראשון) את מזרח אירן. לפי סוכנות הידיעות "מהר ניוז", לא היו פצועים ולא נגרם נזק.

למעלה