ממש מרחמת על ויקטור

ממש מרחמת על ויקטור../images/Emo201.gif

הוא בטח לא מבין מה נפל עליו אחרי היחס הפוגע של ויקטוריה.

nimix

New member
כן

אבל מה שאהבתי זה משפט אחד של קאסי (כאשר ניק דיבר איתה לגבי אמא שלה) "מה , היא שוב בכתה?" כל כך ממצה...

עוד משפט יפה../images/Emo45.gif

לארי וורטון לגי'ל: "זה הראש היחיד שיש לי, נתראה במצויירים".

nimix

New member
../images/Emo9.gif

הלוואי שיזכה בסכום כזה כמו שנקב בו מייקל בולדווין לארי לורנס וורטון עם כסף .. מ היה מאמין ...

עליזה 63

New member
כן היה נחמד היום והכי

קטע שג'יל שהביאה לו את השיק אמרתי הלואי וישאיר את זה אצלו הוכחה . חבל שהחזיר. אבל יש לו גוף לבן אלף הזה.

brum

New member
../images/Emo6.gif גם אני אהבתי מאוד את המשפט הזה

לא חושבת שיש צורך לרחם

נכון, הדבר האחרון שהייתי רוצה זה שויקטור וויקטוריה ילכו כאסח אבל אולי רק ככה ויקטור ילמד לא להתערב ולחבל בחיי האהבה של ויקטוריה (בחיי האהבה של ניק עוד לא יצא לו). גם ויקטור וגם ויקי הם מהשחקנים האהובים עלי, אבל כולנו יודעים שויקטוריה הולכת הכי רחוק עם הרגשות שלה, גם באהבה וגם בשנאה, היא הבינה שבגלל הכסף של אביה היא יכלה לאבד את דיאגו ואולי אפילו לאבד אותו לנצח כמו שאיבדה את ראיין וזה ממש כאב לה. שמעתי כשקאסי אמרה לניק "עוד פעם היא בכתה?" אבל את שאר השיחה לא ראיתי (הוידאו פיקשש באמצע הפרק), ואני רק רוצה להגיד שקאסי בפרקים האחרונים הפכה להיות יותר עוקצנית ומרדנית מקולין ולילי. אני בטוחה שאם היתה בת 15 גם היא היתה בורחת מהבית ועושה אפילו יותר. היא כ"כ מרירה כלפי שרון ושוכחת כמה שרון אוהבת אותה ועשתה בשבילה. ואני לא תומכת בבגידה של שרון אבל ניקי ממש מגזימה! בכל סצנה איתה היא דואגת להטיח בפניה "הכל בגללך!!" ושרון לא שהיתה תמימה בכל הנושא אבל אוכלת הרבה חרא מניקי, ניק וויקטוריה, מזל שויקטור לצידה. מויקטוריה אני לא מצפה שתתיחס יפה לשרון כי אפשר להבין אותה, אבל לפחות ניקי במקום לדחוק את שרון לפינה שתעזור לויקטור לעשות כבר סולחה. ונעבור מעבר חד לאבוטים: מגיע לטרייסי שקולין החליטה ללכת למוסד לעבריינים ולא לחזור איתה לניו-יורק, עם משפחה כזאת מטורללת שמתייחסת אליה כמו לפושעת כבדה גם אני הייתי בורחת. אפשר לחשוב מה היא כבר עשתה, כל הנושא הזה עבר נהיה מצחיק בחיי... ומישהו הרגיש בחסרונה של כריס? מעניין מתי היא תעשה שוב את הקאמבק שלה, פול ומייקל כבר לא יכולים לחכות...

אם ויקי לא רוצה שיתערבו לה בחיים

שתעזוב את הבית. הגיע הזמן לעבור דירה, לא?

למעלה