מנהלות

sishko

New member
מנהלות

אהלן (בעקבות הודעה אחרת שראיתי ממליץ להוסיף גם את השאלה הזו ל"שאלות הנפוצות")
אני מחכה לסכום כסף שישתחרר לטובת השקעה בנכס, ובינתיים מנסה לקדם את כל המנהלות הנחוצות, אם כך -
1. יש לי כבר טופס מוכן של LLC והסכם התאגדות (נדרשת עוד חתימה של נוטרי) .
2. בחרתי בנק ואת "המסלול" שבו ארשום את העסק.
3. בחרתי Title Company ממנה ארכוש גם את ה Title Insurance.
- שאלה ראשונה, במידה ויש לי SSN האם אני עדין צריך להנפיק EIN לעסק? האם בכל מקרה צריך לרשום את העסק ב IRS ?
- שאלה שנייה, האם יש משהו נוסף ששכחתי ושניתן לקדם טרום רכישת הנכס?

תודה רבה
סופ"ש נעים

vinney

Well-known member
תשובות

אם אתה חבר יחיד בLLC (מה שנקרא SMLLC) אז אין שום צורך בEIN (אלא אם כן אתה הולך להעסיק עובדים...). מבחינת הIRS הLLC שלך לא קיים - הכל על שמך, ועל הSSN שלך. לפעמים בנקים דורשים EIN גם עבור SMLLC. אם הבנק שלך שייך לקבוצה הזאת, ואתה בכל זאת מתעקש לעבוד עם הבנק הזה (אחרי הכל - הם דורשים ממך משהו שלפי החוק לא אמור להיות לך) - אתה יכול להוציא EIN באתר של הIRS באופן מיידי, כך שזה בכל מקרה לא משהו שצריך "להכין מראש".
&nbsp
עוד ממליץ:
1. תמצא סוכן ביטוח באזור שיתן לך הצעת מחיר טובה (אתה יכול לעשות סקר שוק ברגע שיש לך כתובת).
2. תמצא מנהל נכס טוב ואמין שיקח על עצמו את הניהול.
3. תמצא סוכן רשום שישרת את הLLC שלך (כל מדינה דורשת שלכל LLC/חברה יהיה סוכן רשום זמין בשעות עבודה סדירות).
&nbsp
עקרונית, אם יש לך כיסוי ביטוחי מספיק טוב - לא באמת צריך LLC. אבל אם יש לך כסף מיותר לבזבז, אז למה לא...

EIN

אין צורך להנפיק EIN, מה שכן בסוף שנת מס הרו"ח שלך יביא לך מספר ITIN בא יכירו בך כאדם/חברה שמרוויחה כסף בארה"ב
לגבי ההכנות שיש לעשות:
1. אני לא יודע אם יש לך נכס או לא, אבל אם אין לך אתה צריך למצוא ברוקר שימצא לך נכס
2. כמו כן צריך למצוא חברת ניהול שתנהל לך הנכס שאתה רוכש
3. צריך למצוא חברת ביטוח שתבטח הנכס הנרכש
4. עוד צריך למצוא כתובת מקומית ל LLC
5. ודבר אחרון, לחקור את האזור בו אתה רוצה לרכוש הנכס

בהצלחה

למעלה