מנהלת מחליפה/נוספת לפורום

מנהלת מחליפה/נוספת לפורום

חברות יקרות,
לפני יותר משנה וחצי הצטרפתי אל אמא חתולה כמנהלת פורום משפחות מורכבות. לפני מספר חודשים גילתה אמא חתולה כי אינה מוצאת עוד זמן להשתתף בפורום (בעיקר מסיבות שמחות
) וביקשה לעזוב את הניהול. מאז אני מנהלת את הפורום לבד.

הפורום הזה היווה בית ומקור תמיכה לאנשים רבים במהלך שנות קיומו. לדעתי, בגלל האנונימיות שיש בפלטפורמה הזו, יש לפורום זכות קיום גם בעידן הפייסבוק.

לכן מאד אשמח אם מישהי מהכותבות תצטרף אלי לניהול הפורום, או, לחלופין, תיקח על עצמה את ניהול הפורום באופן בלעדי.
(כמובן שכל האמור נכתב בלשון נקבה למען הנוחות בלבד, ובאופן כלל אשמח אם עוד גברים ישתתפו באופן פעיל בפורום.)

אז מי מרימה את הכפפה?

לצערי הרב לא היה ענין

לא לפוסט זה ולא לפניות שהנהלת תפוז יזמה מול כמה מהכותבות הקבועות.
בכל מקרה, ניתן להסיק מכך שאין באמת לאף אחד ענין בהמשך הפורום.
אהיה בקשר עם הנהלת תפוז לגבי המשך הטיפול בנושא.
&nbsp

kisslali

New member
כל כך עצוב

יקר לי הפורום, היה לי פה מקום חמים ונעים.

ללי

הפייסבוק (כך טוענים)

למרות שאני הרגשתי חופשיה יותר לשתף בחלק מהפורומים בהם כתבתי דוקא בגלל האנונימיות
ופגשתי לא מעט אנשים נחמדים, שעם חלקם אני בקשר עד היום
ואפילו זוג אחד שאת שניהם הכרתי בפרדס ושידכתי ביניהם, וכיום הם חוגגים 7? 8? שנים יחד...
&nbsp
אבל אנחנו, מסתבר, דור אחר.

kisslali

New member
פעם הייתי הרבה פחות אנונימית

ופעם אפילו נפגשתי עם אנשים מפורום, לא זה, אחר. כמוך מרגישה יותר חופשיה בזכות האנונימיות.
בפורום אוכל אני עוד איך שהוא מבינה איך הפייסבוק הוא תחליף - כאן, אני פשוט לא מבינה.
לא בטוחה שאנחנו דור אחר, העניין הוא שאצלינו עברו מספיק שנים ואלו שרק מתחילים נמצאים במקום אחר, צריכים סוג אחר של תמיכה. אני מזמן אומרת שפורומים כמו קבוצת תמיכה עובדים על השיטה של 'צרת רבים - חצי נחמה'. מסתבר שהקלישאה שהזמן עושה את שלו, נכונה גם כאן ואין לנו כבר את הצרות האלו.
אני נמנעת מלהנס לניהול בגלל שקשה לי להתבטא בכתב - יודעת שאני לא מובנת, שדברים לא נקראים כמו שהתכוונתי, מרגיש לי שזה מתנגש עם מדיה כתובה.
כמו שאמרתי, חבל, מצד שני, אולי זה סופו של עוד עידן.

ללי

מכיוון שמרבית הכותבות הן רווקות שנישאו לגרושים

מאד רציתי שתצטרף לניהול מישהי שתייצג אותן.
לדעתי זו אוכלוסיה שגם רואה דברים אחרת מאלו איתנו שהגענו לפרק ב' עם חבילה משלנו.

kisslali

New member
מאד הגיוני מה שאת כותבת

אולי כדאי לנסח הודעה יותר מפורטת לגבי מה מצפים ממנהלת פורום.

ללי

סרבינה

New member
זה שלא רוצים לנהל לא אומר שאין עניין בפורום

ניהול זו מחוייבות. לא כל אחד יכול ומוכשר לעשות זאת. הפורום יחסית פעיל וחשוב לרבים מאיתנו. אני מקווה שהקושי למצוא מנהלת נוספת לא יגרום לסגירת הפורום.

תגובת הנהלת תפוז:

מה יקרה אם אעזוב את ניהול הפורום:
"הפורום יעבור להיות בניהול זמני של הנהלת הפורומים, ואם הפעילות תרד הוא יסגר. "
&nbsp
כרגע שוקלת מה הלאה.

בטוח שיש המון נשים (וגברים) שישמחו לנהל איתך את הפורום.

אני משוכנע בכך.
ובטוח יש דרך להגיע אליהם.
דברי איתי בפרטי ואשמח לנסות לעזור.

למעלה