מנסה שוב...

אתי77

New member
מנסה שוב...

פתחתי כבר שירשור כזה שלא זכה לתשובה...
אולי זאת תשובה בפני עצמה?...

בכל מקרה, מנסה שוב, ואז נחליט מה יהיה הלאה

שנה חדשה, זאת הזדמנות לאיחולים וגם הזדמנות לחשבון נפש, קבלת החלטות...

הפורום הזה שימש בית חם לרבים באיתנו ברגעי הבשורה, אך כשנכנסים לשיגרה וההתמודדות עם הלקות נהית שיגרתית ופשוטה יותר, באופן טבעי, גם הנוכחות בפורום מתדלדלת...

לכבוד השנה החדשה, אני מציעה שירשור, שבו גם הקוראים הסמויים השתתפו ויאחלו מה הם היו רוצים לראות בפורום

שנה טובה!
&nbs

שנתבשר בשורות טובות

על הצלחות
חוויות
וגם על קשיים-
שנדע להיות אוזן קשבת ועין רואה למי שזקוק לסיוע-בדרך/ בתהליך
&nbsp

אתי77

New member
אמן

כרגע, נראה לי שימי הפורום מגיעים לסופם... אני לא יודעת אם לנסות להשקיע מאמצים כדי להחיות אותו או לוותר ...

Amir BA

New member
שנה טובה מliat7

הי אתי וכל משתתפי הפורום שלא אשכח לעולם...
אני לא מצליחה לשנות שם משתמש אז אני משתמשת בשם של בעלי שגם הוא בזמנו היה אחד מהחברה פה.
זה לא קל לי להיות ככ פעילה פה בפורום במיוחד שהסיפור שלנו קצת שונה ועדיין בסימן שאלה גדול.להזכירכם התינוק החמוד שלי (איתי) כבר בן שנה וחודשיים,הרכיב תקופה מכשירי שמיעה שאוזן ימין הייתה בסביבות ה40-45 דציבל והשמאלית "טובה יותר" 35-40 ואפילו בערך מסויים 25. בגיל 10 חודשים שלחו אותנו לברה נוספת כי הבדיקות במיח"א יצאו ממש טובות ואכן...הברה הראתה שהאוזן הימנית,הלא טובה תקינה ובשמאל עדיין יש ירידה אבל גם שם היה איזה משהו לא ברור..ככה חזרנו הביתה.כמובן ששמחים,אבל עוד יותר מבולבלים.היום הוא לא מרכיב מכשירי שמיעה,אך עדיין במעקב במיח"א, מקשקש בלי הפסקה ואפילו אומר כמה מילים. עברו עלינו ימים מאוד לא פשוטים השנה ואתם הייתם איתנו עודדתם ותמכתם. אני מאחלת לכולם שנה נפלאה,שהילדים שלנו ימשיכו לגדול ולהתפתח ולהיות מי שהם ...הכי נפלאים ומיוחדים בעולם :) ושוב תודה על הכל.

למעלה