מנסיוני המר עם בחורות בשבוע שעבר

stringer

New member
מנסיוני המר עם בחורות בשבוע שעבר

רק לאחרונה תפסתי אומץ ( או שאולי זה כבר קטע נואש של אין מה להפסיד) התחלתי לנסות לדבר ולנסות להכיר נשים למשל כשאני מטייל עם הכלב , במועדון הסלסה , בפייסבוק ובחדר כושר. זה נראה לי לפעמים מאוד קשה ובלתי אפשרי... זה כזה באסה להציע לבחורה את המספר טלפון שלי ולשמוע ממנה "לא" עם כזה נפנוף של היד ושל הפנים... ולמה רוב הבחורות פשוט הולכות עם אזניות ?! גם בחוץ וגם בחדר כושר ? גם ככה קשה לתפוס אומץ ולמצא את הרגע המתאים לפנות אל אישה , אז בסוף היא לא שומעת אותי... אם בכל זאת היא הבחינה בי , אז אני מרגיש אשם שהפרעתי לה לשמוע באזניות. בבקשה , לכל החמודות שם , תשתדלו לא לשים אזניות , אתן פשוט שמות מכשול ענק למי שמנסה להכיר אתכן. שתי בחורות נוספות אמרו לי השבוע בפייסבוק שהן בתקופה שכרגע הן לא מחפשות זוגיות כי הן עוברות שינוי בחיים (אחת מהן התחילה עבודה חדשה והיא כולה בתוך זה , והשנייה רוצה לשנות עבודה וללמוד משהו חדש). סבבה , אבל איך זוגיות יכולה להרוס פה משהו ?! והן עוד מעט בנות שלושים , השעון הביולוגי לא נעשה צעיר יותר עם הזמן. הייתה לי חברה עד לפני חודש ולצערי הרב , היא רוצה שנהייה רק ידידים
, באמת שהכל בינינו היה בסדר גמור , תמיד שילמתי עליה בבילויים , לא התקשרתי יותר מדי ולא פחות מדי , הייתי מדבר איתה על כל מני דברים... בקיצור , נראה לי שהצעה ישירה לצאת לבלות לא כל כך הולכת וגם לא הצעת מספר טלפון לבחורה. אז מה עושים ? למישהו יש עיצות ? למישהי יש עיצה ?

אזרח111

New member
אתה לא מציע לבחורה את הטלפון שלך!!

בחורות לא מתקשרות בפעם הראשונה, למעט מקרים חריגים. אתה מבקש את הטלפון שלה ומתקשר בעצמך.

lllMangalll

New member
אני הולכת עם אוזניות כדי שלא יפנו אלי!

כלומר, מעבר לזה שאני נהנית מהמוזיקה, אני לא אוהבת כשאנשים פונים אלי/ מתחילים איתי ברחוב והאוזניות עוזרות להימנע מהסיטואציה. במקרה ושכחתי את האיפוד או משהו, אגב, אני פשוט מדברת בטלפון עד שאני מגיעה אל היעד, גם זה מונע מאנשים להתקרב.

stringer

New member
אוקיי , סבבה , אזניות אצלך זה סימן אזהרה.

האם יש אצלך סימני אזהרה נוספים ?

stringer

New member
אוקיי נגיד שמישהו מוצא חן בעינייך

נגיד שהלכת לבלות באיזה מקום על מנת לראות ולהיראות. אם במקרה ראית מישהו שמוצא חן בעינייך , מה תעשי כדי לעודד את זה שהוא יפנה אלייך ? (קטעים , יצא לי חרוז ) אם למשל מישהו מוצא חן בעינייך , האם יש דברים שאת עושה באופן אינסטינקטיבי כמו למשל לסדר לעצמך את השיער לידו ? אולי מסתכלת עליו יותר זמן ? ( אני מאוד מקווה שאת יוצאת לבלות כדי להנות וגם כדי להכיר באופן ספונטני מישהו נחמד כי הסימן קריאה הזה שהוספת בתגובה שלך מעביר לי תחושה שאת לא אוהבת גברים טוטאלית , מה המשמעות של הסימן קריאה הזה ?)

lllMangalll

New member
אני לא יוצאת כדי לראות ולהיראות

אני יוצאת כדי לבלות, אני אוהבת גברים (מה זה לא אוהבת גברים? את חבר שלי אני אוהבת בטירוף
) אבל מאוד לא אוהבת כשגברים זרים מתחילים איתי. כמו שהבנת אני תפוסה אבל גם כשלא הייתי לא שיתפתי פעולה עם אנשים זרים, כל הקשרים שלי צמחו מתוך ידידות שהתפתחה מתוך מעגל חברים משותף או מסגרת משותפת. אגב אני לא היחידה, אני מכירה המון בחורות שלא אוהבות כשפונים אליהם ברחוב/ בר/ תור לאנשהו...

stringer

New member
אני מקווה שקראת את "אודות הפורום והנהלתו"

כי התשובות שלך לא עוזרות לי , הן פשוט מראות לי מדוע השאלה שלי לא רלוונטית כלפייך. לדעתי , את לא באמת מתמודדת עם הבעיה שהפורום מנסה לעזור בה: לעזור לשני המינים להבין זה את זה. כדי שיוכלו להתקרב זה לזה. אז אני כתגובה אומר שאת , כחברה בפורום , לא כל כך רלוונטית לפורום. כי את לא מתמודדת עם הקטע הזה של לנסות להכיר אנשים זרים. את לא מתחילה מאפס. התשובה שלך די מבאסת ... אני אישית אמשיך לנסות להתחיל עם נשים גם אם הן נראות עסוקות ועם אוזניות ומדברות בפלאפון. אף פעם אי אפשר לדעת מה יוליד הנסיון. יש כאן מישהי אחרת שיכולה לענות לי ? ( אולי את lir

stringer

New member
אני הכי אמיתי שאפשר

שאלתי כמה שאלות וקיוויתי לקבל תשובות שבעזרתן אוכל להבין יותר טוב נשים. התשובות של גברת mangal פשוט לא עזרו לי חוץ מלומר לי למה השאלות שלי לא רלוונטיות כלפיה... היא אומרת שהיא לא יוצאת אף פעם על מנת לראות ולהיראות (היא לא מוכנה שיתחילו איתה בחוץ באופן ספונטני ) ואני שאלתי כמה שאלות לגבי הקטע הזה ...אז למה היא בכלל ענתה לי ? אולי באמת הגזמתי בזה ששאלתי אותה האם היא קראה את "אודות הפורום והנהלתו" , זה רישמי משהו... מה מוזר בכלל בתגובה שלי ?

ענבאך

New member
תכלס!../images/Emo6.gif

פעם אחת נסעתי באוטובוס ובדיוק התקלקל לי הMP, אז שמתי את האוזניות פשוט בלי לשמוע, כדי שלא ידברו איתי... [יאי, אני לא האנטיפתית היחידה
]

Lir האחת

New member
מסכימה קצת עם אזרח..

אולי יותר טוב לבקש את הטלפון. מצד שני, לפעמים זה חוסך את העניין של סינונים, כי אם בחורה מעוניינת להכיר מישהו, היא תקח את הטלפון ותתקשר. זה לא קל היום להכיר, אני ממש מבינה אותך. יש דרכים להכיר, זה לא שאין פשוט קשה למצוא משהו הדדי טוב. כל הרווקים והרווקות מתמודדים עם זה..תאמין לי. אבל אתה מנסה, וזה מה שחשוב. אין דרך אחרת חוץ מלנסות ולנסות...עד בסוף יילך
חג אהבה שמח אנשים!

צ'מע

מה עושים ואיך עושים כל ילד יודע. אתה פשוט צריך את התעוזה לכך וזהו. אגב, זו עוד תכונה שנשים מחפשות....

stringer

New member
נו , מה בדיוק צריך לעשות ?

מה כל ילד יודע שאני לא ? ביטחון כבר יבוא לי עם הזמן.

חמוד, זה תלוי איפה אתה מסתובב

למשל - במכון כושר זה סבבה, רק שהמקום מוצף בגברים שמנסים למכור בדיוק את אותה הסחורה שלך, ולכן הסיכויים נמוכים יותר. גם ברחוב הסיכויים נמוכים, שוב בגלל יחסי היצע וביקוש + תחושת ההטרדה שאתה עלול להעביר. תחפש מגרשים נוחים יותר עבורך. למשל - פעם למדתי במכללה כלשהי במרכז הארץ. ושם היו בערך 10 סטודנטיות על כל סטודנט. זה מקום נוח, בגלל ששם הייתי פשוט צריך להגיד "לא" כל הזמן... ביי דה ווי, אותה בחורה שתתחיל איתך, או תשמח שתיקח את הטלפון שלה במכללה, תתעלם ממך ברחוב. אז בחורות זה עסק רציני ושווה להשקיע בו. לך למקומות בהם יהיה לך יתרון יחסי - אוניברסיטה או מכללה, מקומות עבודה שרובן נשים, וכו'... אמנם צריך להשקיע חשיבה וגם זמן, אבל התשואה מדהימה!

stringer

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אני אנסה את זה במקומות יותר מתאימים.

למעלה