מנפצים מיתוסים ב-
אנשים

מנפצים מיתוסים ב-../images/Emo43.gif אנשים

ד"ר רון ריביצקי, רופא ומומחה עולמי למערכות מידע רפואיות, ישיב על שאלות בנושא רפואה מותאמת אישית לחולי סרטן בפורום סרטן – לא לבד, החל מהשעה 16:30. העלו את שאלותיכם אליו כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=284&MessageId=142337711
בין השעות 21:00-22:30 תתארח איילת דוד קורן, מבעלות sisters ומרצה בנושאי מיניות וצעצועי מין בפורום סקס. איילת תענה על שאלות ותיתן המלצות וייעוץ בנוגע לצעצועי מין, דרכים לעודד מין תדיר יותר בין בני הזוג, מיתוסים וניפוצם, חדשות בתחום צעצועי המין ועוד: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=57&MessageId=142373271
יש לכם רעיון איך להכין סנדוויץ' בריא וגם טעים? הציעו מתכון לכריך בריא בפורום דיאטות ואורח חיים בריא ואולי תזכו בסדנת "לאכול בראש בריא", מתנת המרכז הרפואי ת"א: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=132&MessageId=142398822
שלב כתיבת הסיפורים הגיע! לאחר שבשלב הראשון בחרו גולשי פורום ספרים וספרות שלושה כותרים של ספרים המעוררים השראה לכתיבת סיפור חדש, התחרות הגיעה לפורום כותבי מד"ב ופנטזיה וזה הזמן שלכם להראות כמה אתם יצירתיים ומקוריים. מהרו וחדדו את המקלדת ואולי תזכו בחבילת ספרים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=438&MessageId=142397527

7INBAR7

New member
נצל"ש חשוב!

אתמול, אחרי דיבורים רבים והתלבטויות רבות, קניתי סוף סוף את SHEER HEART ATTACK!! בסנטר, במחיר מלא של 80 שח. הייתי מה זה מרוצה וכל הזמן שהסתובבתי בחנויות רק רציתי לחזור הביתה ולשמוע כבר. הרגע המיוחל הגיע, הכנסתי את הדיסק למערכת, ו- כבר עם הצליל הראשון הבנתי שמשהו ממש לא בסדר. הסאונד היה כלכך מצומצם שזה הרגיש כמו להקשיב להורדות מהמחשב באיכות גרועה. וזה לא הפסיק אחרי brighton rock, אלא נשאר לכל אורך הדיסק. וזה עוד אחרי ששמעתי שדוקא הסאונד של SHA הרבה יותר טוב משל קווין2 ושיש למה לצפות. מאוחר יותר פתחתי את החוברת עם המילים לשירים, ובשירים מסויימים חלק מהמילים היו חסרות או לא נכונות! קיצר כנראה דיסק מזוייף או משו. מממממשששש התעצבנתי. בתקופה שאפשר לשמוע את כל המוזיקה שאתה רוצה בחינם תוך דקות, ללכת ולקנות דיסק זה ממש לא מובן מאליו. זה פשוט מגוכך שחברת דיסקים תמכור עותקים צרובים. אני מתכוונת ללכת אליהם מחר להחליף או משו, אבל רק ליתר ביטחון רציתי לשאול קודם- - מישהו מכם נתקל בבעיות דומות כשהוא קנה את הדיסק? -בנוסף לגבי ההדפס על הדיסק עצמו, האם כמו בANATO ובקווין2 ההדפס על הדיסק הוא כמו הציור על העטיפה?, כי בדיסק שאני קניתי זה לא... בקיצור אכזבה.
*חח אני רוצה רק להוסיף שהמוזיקה עצמה היתה מעולה, אבל על זה בפעם אחרת :p

VC820

New member
מאיפה בדיוק קנית את הדיסק?

מדיסק סנטר? כי אם כן, זה נשמע ממש לא הגיוני שחנות מכובדת תתעסק בדיסקים מזויפים. למען הסר ספק- אם הדיסק שקנית נראה כמו בקובץ המצורף, סימן שזה מקורי. כדאי לך לבדוק דיסקים נוספים, אולי הבעיה במכשיר ולא בדיסק.

khammel

New member
../images/Emo45.gif תבדקי בבקשה עוד דבר

בגרסה בתמונה שבתגובה מעלי כתוב בבירור Remastered. תבדקי האם הגרסה שבידך היא כזו גם כן או שמדובר אולי בהדפסה ישנה מאד של הדיסק. בכל מקרה, מומלץ לנסות לנגן את הדיסק במכשיר אחר ולראות אם הבעיה נפתרת. חוצמזה, אני לא יודעת מי אמר לך שההפקה אמורה להיות יותר טובה באלבום הזה מבחינת סאונד כי... אני לא ממש מסכימה. אבל, אני גם לא חושבת שיש בעיית סאונד בקווין 2, כן?
בכל מקרה, תעדכני אותנו ואם עדיין יש בעיה, נסי להעלות תמונה של האלבום שקנית (פנים וחוץ).

VC820

New member
שלום קרן

את מאמינה שנשארו עוד דיסקים להפצה שהם לא Remastered ? הדיסקים הללו נמכרים למעלה מ-10 שנים. בכל מקרה אני מצרף עבור פותחת השירשור תמונה של דיסק עם המדבקה .

7INBAR7

New member
זו המדבקה שצריכה להיות אם זה Remastered?

כי היא לא הופיעה על הדיסק שקניתי... מה שכן כתוב עליו זה digital master series, שזה אומר אותו דבר לא? אוף לא חשבתי אפילו לברר אם מדובר בRemastered או לא, זה היה נראלי מובן מאליו...

7INBAR7

New member
ותודה על המאמץ להעלות תמונה!../images/Emo140.gif

+ניסיתי לנגן גם במכשיר נוסף והבעיה לא נפתרה..

7INBAR7

New member
כן, דיסק סנטר

ובכלליות הדיסק שיש לי נראה כמו בתמונה, אבל ההדפסה של שמות השירים על הדיסק עצמו שונה, בתמונה שהעלית כל השמות כתובים על הדיסק קצת יותר גבוה מאצלי. אני רואה שגם הקופסא עצמה קצת שונה, בעיגול שעליו הדיסק מושחל. המילים לשירים בחוברת שמצורפת לדיסק אצלך נכונות?, כי אצלי הן לא תמיד נכונות ולפעמים חסרות ונראלי מאד לא הגיוני שזה יהיה ככה בדיסק מקורי..

7INBAR7

New member
החלפתי :]

כן מה שהיה לי זה הmade in HOLLAND הזה... בכל מקרה הלכתי לחנות היום. חח המוכר ממש נעלב שהתלוננתי על הדיסק ובהתחלה לא רצה להחליף לי אבל אחרי שהוא שמע בעצמו הוא הסכים :p החלפתי לQUEEN. הפעם הדיסק בסדר גמור! לא הבנתי בדיוק מהקישור שצירפת מאיזה הוצאה כן כדאי לקנות את הדיסק... יש לך המלצה? ותודה רבה על העזרה!!

khammel

New member
הוצ' EMI גרמניה

באופן כללי, דיסקים שמודפסים בגרמניה הם לרוב באיכות טובה או טובה מאד. מומלצים גם הדיסקים היפניים של מהדורת ה-Mini-LP משנת 2004 והלאה. כפי שנכתב שם: Parlophone 0777 7 89492 2 0 type numbers as (shown above) are (made in HOLLAND) REMASTERS and should be avoided. As should ANY Hollywood versions usually with Bonus REmixes added כאן אסייג ואומר שיש לי את גרסאות הוליווד ומבחינתי הן בסדר גמור. מבחינת סאונד, יש יותר טובים אבל הבונוסים היו שווים לי את זה.

7INBAR7

New member
וואלה,

חח לא ידעתי על זה! וואו בפעם הבאה שאני אקנה דיסק שלהם יהיו לי הרבה יותר דברים לחשוב עליהם קודם :p

dar dahan

Member
דווקא אני לא התאכזבתי ממה שקניתי ../images/Emo2.gif

וזה היה נשמע אצלי בסדר גמור

למעלה