מסיבה מטורפת מחר בתל אביב!!!!

Ras Arbel

New member
מסיבה מטורפת מחר בתל אביב!!!!

אהלן לכולללללם! מחר הולך להפתח הליין החדש של ענתיקה פרודקשןבתרועה גדולה! (פרטים טכניים בסוף ההודעה). ענתיקה פרודקשן, הם מספר חברים שפועלים בקהילת הרגאיי והדאנסהול בארץ למעלה מעשור, שנפגשו והחליטו להקים ליין מסיבות מקורי שיהווה עמוד תווך לכל אוהבי הרגאיי בישראל באשר הם. מעבר למוזיקה ששתנגן בערב, הקהל שיגיע ייקבל טעימה ראשונה מהאלבום החדש של צ'ולו שייצא בקרוב! למי שלא מכיר, צ'ולו הוא אחד המפיקים והזמרים המוכשרים במדינה. הקול שלו וצורת ההגשה מאד מזכירה את זמרי הקונשנס הג'מייקנים אבל המילים המצוינות שלו הן בעברית של כולנו. צ'ולו תמיד נותן את כולו שהוא על הבמה והוא אחד הפרפורמרים הסוחפים שראיתי. חלק מהשירים שלו מוכרים לרבים מאנשי הקהילה בצורת הספשלים שלהם שהתפרסמו במיקסטייפים של רודבוי ויוניטי ככה שהקהל בטח יהיה משולהב. יצא לי להיות נוכח באחת החזרות למופע ואני מוכרח להגיד שההופעה הזו היא חובה חובה חובה חובה!!!!!! וגם, הליין המדובר יהיה תמיד באמצע השבוע, מה שנותן הרגשה של משהו מיוחד כל פעם מחדש והוא כל כולו תמיכה בקהילת הרגאיי בישראל. ההצלחה של הליין תלויה בקהל - אם אתם תראו נוכחות ורצון ניתן יהיה להריץ את הליין במשך כל הקיץ ולתת במה לכל מי שעוסק ברגאיי בארץ אם אומנים, נגנים, MC, דיג'אים, סאונדים, בכל השפות וכל הצבעים - אז תבואו לתמוך ותעזרו לחזק את קהילת הרגאיי הישראלית!!! מקווה לראות במקום את כולם (פרטים פה למטה)! מסיבת הפתיחה החגיגית של ענתיקה פרודקשן הולכת לשרוף את תל אביב! אז קודם כל הפרטים היבשים - מתי? יום שלישי ה-23 לחודש מאי! ממתי? מהשעה עשר בלילה! כמה? רק 25 שקלים חדשים! איפה? קומופורט 13 תל אביב! מי? יוניטי סאונד, ישי מהצריף, רודבוי סאונד וצ'ולו בהופעת טעימה ראשונה מהאלבום החדש - "תבלין ישן"!!! אז מה יהיה לנו? יוניטי סאונד - הכי ישראלי שיש! רק הפקות מקור!!!! בעברית!!! ישי מהצריף - אחד הותיקים והמוכשרים בסצינה יזיז גם את האדישים ביותר עם טיונים מפתיעים! רודבוי סאונד - הסאונד הכי מרקיד שיש! הנאה ותזוזה בלתי פוסקת מובטחים וכל מילה נוספת מיותרת! והדובדבן שבקצפת של המסיבה, כפי שכבר ציינתי, יהיה המופע המדהים של צ'ולו בשירים חדשים מאלבום הבכורה "תבלין ישן" שיוצא בקרוב. צ'ולו הוא ללא ספק אחד הזמרים והמפיקים המוכשרים והמעניינים במדינה. הסגנון שלו נע בין קונשנס ולוברז לדאנסהול וכל מה שבאמצע וההופעה הזו היא בעצם "טעימה" לקהל לבאות כי לענתיקה פרודקשן יש עוד הרבה הרבה הרבה הפתעות בשבילכם. הליין הזה נבנה בשבילכם, הקהל, כדי שיהיה בית לכל מה שהוא רגאיי בישראל. מהאומנים הגדולים לכל התקליטנים המוכשרים שיש פה, בכל השפות, בכל המינים ובכל הצבעים. הליין הזה תלוי בכם, הקהל, כדי שהוא ישגשג אתם צריכים לתמוך ולבוא ולרקוד ולגמור את המציתים ולהנות ממה שיש לאנשים המוכשרים השותפים בדבר להציע! אז תתנו כבוד לאנשים שפה כבר long time, איתנים כסלע - אפפעם לא מוותרים כדי שהקהל בארץ ייקבל את האיכות הגבוהה ביותר של רגאיי ודאנסהול שבאים מפה- ישראל!!!!!!! אהבה אחת, ראס ארבל

Ras Arbel

New member
תשובה לשאלת בית הספר

חברים וחברות יקרים, באמת שצר לנו מכל הלב אם לא תוכלו להגיע בגלל בית ספר. אבל, דבר ראשון בית ספר עוד רגע ניגמר והקיץ כבר הפציע. דבר שני, במילא כולם ישפרו בגרויות בצבא או אחרי אז למה להתאמץ עכשיו? סתאאאאם האמת היא שהליין נקבע לאמצע שבוע בגלל שיש לזה תחושה של משהו מיוחד. הרי בסוף השבוע אפשר למצוא גם 4 מסיבות רגאיי בערב אם מחפשים (ולכולם כבוד! פשוט לא יאומאאאאן מה שנהיה פה!). אני מבין שיהיה קשה לרבים להגיע ואני מצר על זה אבל מי שכן יתאמץ ויגיע זה ישתלם לו - כי הליין החדש של ענתיקה פרודקשן הולך להיות הדבר החם ביותר של הקיץ עם אינסוף הפתעות, הופעות ותיקלוטים. ההופעה של צ'ול תהיה מדהימה והדיג'אים יהיו מעולים וזה הולך להיות ככה כל הקיץ!!! אז אם אתם לא יכולים להגיע הפעם תנסו בפעם הבאה ובינתיים תספרו לכל מי שאתם מכירים על הערב הזה! ברכות והצלחה בלימודים! stay in school :) ריספקט ראס ארבל

Lagzieli

New member
אם אתה כיתה יב' אין כבר בצפר

אם אתה יא' יש רק ללמוד לבגרויות ואפשר ללכת ערב אחד ואם אתה ט'-י' אז בכללללל ההברזות זה דבר חופשי בימים האלה של הלימודים אבל זה רק חישוב של מה חשוב יותר ומה פחות... בכל מקרה מקווה שאני יוכל לבוא הערב

הכי גרוע זה י"ב--- כי זה יאנו לתת

את הפוש האחרון עם הבגרויות וזהו.. לסיים עם זה.. אנ'לא יודעת איך זה בבתי ספר אחרים- אבל אצלנו יש פול ימים מרוכזים וחזרות למגנים ובגרויות- אז זה לא בדיוק לסיים ללמוד- אלא להפך- וחוץ מזה עוד מעט חופש גדול!! אז שיהיה בהצלחה לכולם עם הבגרויות!!! -כשף!

S t o l a

New member
עזבו רגע בי"ס.. מה לגבי צה"ל?

וואלה שיהיה בהצלחה! נשמע מעניין!!

עזוב רגע צה"ל.. מה לגבי סטודנטים??

חחחחחחחחחחחחח
--- סתם הצחיק אותי..

rudeboy sound

New member
עזבו רגע הכל.. מה לגבי הערב? :)

מי שיכול להגיע - שיגיע ולא יפסיד, ערב מיוחד מאוד יהיה לכם.. לכל התלמידים - להמשיך ללמוד COUSE EDUCATION IS A MUST וזה הכי חשוב בתקופה שלכם, לא להבריז ולא כלום.. בקרוב החופש הגדול ואז כולכם תגיעו ויהיה סבבה.. ביינתים - אנחנו נתחמם לפני שהחופש מגיע - ויש הרבה הפתעות שמגיעות איתו TRUSS MI GRAMI SE SO RUDEBOY FAMILY

אני אגיע!!! ולמי שיש תרומות..

לנערים בדרום הארץ.. שיהיו בקשר.. נעשה נקודת איסוף שם!! שמה הדגש גם על נעליים מעל המידה 40.. 054/4945522 -כשף!

ב ז ו ק ה

New member
Respect Large!

הרבה ברכות לצ'ולו. 8 שנים זה הרבה זמן לחכות להופעה.. זה הולך להיות אחד האלבומים החזקים ביותר שיצאו כאן. במוזיקה הישראלית בכלל, וברגאיי בפרט. תנו בראש חברים. ולכל הקוראים - מומלץ בחוווום! respect to di max!

למעלה