מסיבות / הופעות לבאאאנים

• פותח הנושא idk
  • פורסם בתאריך

idk

New member
../images/Emo42.gifשנטיפי 2006 התפקדות+יחצנות ../images/Emo3.gif

מי מגיע? שנטיפי 2006 חוגג עשור בסימן אנפלאגד-
הופעות של מוש בן ארי עם זוהר פרסקו אמן כלי ההקשה, גלעד (משוטי הנבואה), התקווה 6 במופע שקיעה, הישאם (אומן ירדני מצויין) שמארח כמה אורחים מפתיעים בהופעה שמופקת על ידי אסי משוטי הנבואה, "המהפכה"- מופע תיאטרוק שמשלב שירים מקוריים בביצוע אקוסטי לבין אמירה חזקה והומור ונונסנס (בהשתתפות גיל קופטש, ניר פרידמן, גיל שושן (מ'הפוך') ועוד.., התפוחים-בין פאנקי ג'אז למוזיקה אלקטרונית, ועוד רבים וטובים ומפתיעים אחרים :)
בין כל אלה גם סדנאות שונות וכיתות אומן שהן במה פתוחה שמאפשרת השתתפות של הקהל ביחד עם האומנים בחווית היצירה השירה והניגון ביחד עם הפועות אינטימיות וסיפורים אישיים של האומנים על המוזיקה ובכלל
וכל זאת בעטיפה של חוף, ים שמש אווירה טובה ואנשים טובים :) מה צריך יותר? (או! שצריך לקנות ממני כרטיס :) אביחי
0525657676 278984620) אז מי מגיע
:)
(ואז מה אם כתבתי את אותו דבר כבר בפורום אחר?
)

yaarasta

New member
../images/Emo179.gif../images/Emo180.gif שישי הקרוב רגאיי בים!!

יום שישי הקרוב "שנטיפי-רגאיי" בחוף המציצים!!! כניסה חינם!!
כן כן, יום שישי הקרוב, 19.5 משעה 16:00 אחרה"צ, דרך השקיעה, ועד לערב, באים לתת ברגאיי ווייבז בחוף המציצים המחודש בת"א!!!! באווירה שאנטית ביותר, (לקידום פסטיבל שנטיפי)!!! RAMI RUDE-BOY, חביב הקהל, חביב הבנות, וחביב טמפו, ביחד עם JAHMIR שחזר לא מזמן משהות קצרה בארה"ב (וטעון בתקליטים,) ואנוכי, ננעים ברגאיי, רוטס, ודאנסהול, לכל מי שאוהב רגאיי-מיוזיק על חוף הים!!! הכניסה >>> חינם!!!! אז בואו לתפוס קצת שמש יא אשכנזים!!
לפרטים ובירורים: 054-7667489

nayabingi

New member
הערב...ל"ג בעומר בוער

הערב במושב נווה ירק (ליד הודה"ש) מדורת השבט עם להקת קנגרו במטע תפוחים במקום שנקרא "הסדנא של נדב" אש בוערת, אלכוהול נשפך, הקנגרו על הבמה, בתקליטייה שריפה....... והאווירה - - שמחה!!! 30 ש"ח בכניסה תפוחי אדמה מהאש..... צריך להגיד יותר מזה ???

nayabingi

New member
טוב לא כ"כ מוקדם

הערב אכן מתחיל ב- 19:00 בל ההופעה מתחילה ב-22:30 שווה לבוא ב 21:30 ככה... חג שמח

idk

New member
סחתיין על היונה וולך בחתימה..

רוצה תותים?

idk

New member
"נראים, בלתי נראים... ויורידו אותך

פה לקיוסק למטה ובחייאת תביאי לי בדרך ארטיק.."

אני מגיעה אבל אני עובדת שם!

אני פיה בפסטיבל! איזה כייף! אם משהו ראה את הפליירים של שנטיפי אני מופיעה בתמונות כי הייתי פיה גם שנה שעברה

idk

New member
וואלה? איפה את בפלאייר?.. ומי שצרי

שצריך כרטיסים-> אני יוכל :) 0525657676 (אזור הצפון ובכלל)

עדיין לא יודעת...רק כמה חברים אמרו

לי שאני מופיעה שם ומשהו כבר צריך להראות לי

אוי גם אני מייחצנת ../images/Emo13.gif

אז אם אתם מאיזור ת"א, או לפחות תהיו בת"א מתישהו לפני שנטיפי, אתם מוזמנים להראות את זיו פניכם :) 0506982664 יעל/אנג'י/ליידי ערס קסום ומלא אהבה לכולנו! :)

yaarasta

New member
כל היחצנים מוזמנים בשישי הזה!!!

למסיבת שנטיפי בחוף המציצים!! משעה 16:00 עד לערב!!! יתקלטו: רמי RUDE-BOY JAHMIR והדיזאסטה!!! רגאיי לסוגיו, ושאר ירקות!!!! מומלץ להגיע עם בגד ים, מטקה, ואיזה ידידה עם ביקיני!!! הכניסה חייייייייינננננננננםםםםםםםםם לכולללללללללם!!! -יער 054-7667489

אל תנסה לגרום לנו להרגיש מיוחדים!

"כל היחצ"נים מוזמנים" גם כן.. אנחנו יודעים שכולם מוזמנים, אתה לא אוהב אותנו באמת. לו רק היית יודע כמה שעות אני ערה אלוהים אדירים ואיזה מצב כפית תקף אותי בלילה, גאד :)

למעלה