מסיבות / הופעות קרובות

RASTA LION

New member
מסיבת רגאיי ברביעי ה-24.5 בפצ'ולי|*

כן חברים כולם מוזמנים בחום למסיבה מלאה בגוד וויב במוסיקה ובאנשים טובים!!! יום רביעי ה24.5 DUB 'R00TS 'DANCEHALL
מ-22:00 עד השעות הקטנות <<< אזוה"ת פרדס-חנה ליד 4X4 {שיפורי רכב} יש במקום הגברה מעולה , וחצר ענקית עם מדורה <<< בר מפנק מוסיקה טובה ולא פחות חשוב אנשים טובים <<< "רסטה ליון סאונד סיסטם" יהיו שם עם הרבה חומר חדש <<< D.J-אלדד גולן יהיה שם ומיסטר וויבז גם כן על המקרופון <<< בנוסף נארח חברים תקליטנים וסאונדים בהמשך <<<

Nechi Nech

New member
נשמע וויקיד, אבל פרדס חנה רחוק לי

כבוד מני (אליק בליק בום, מהבומבמלה.)

יוני.... אתה מצטטף אלינו ברביעי?!!?

דרך אגב.. הייתי שבוע שעבר בתקלוט של אלדד גולן בבוסתן הכרמל. איי איי איזה וייבז, איזה אנשים, איזו מוזיקה!!!!!! היה ממש מהנה אפילו הנסיעה הייתה מהנה שבת שלום כולם -כשף!

Hashomer1

New member
כש

הלוואי ויסתדר לי עם הצבא.. מאז שישבתי איתו בפסטיבל לא ראיתי אותו..

היום 13.5 בראסטה קלאב.....

הופעה של טוני ריי ועמג'ה עם כל מיני הפתעות!!! המועדון נמצא ברח' הרכבת 36 ת"א כניסה 50 ש"ח החל מהשעה 22:00 ובגלל שזה יאנו 25 שנה למותו אז יהיה הרבה אם לא רק שירים של בוב!!! לעוד פרטים 054-4945522 -כשף!

רגאיי בצפון!!!לכל הגילאים!!!!!!

לכל החבר'ה בצפון... אל תגידו שלא דואגים לכם!!! בעקבות הבקשות שהרגאיי בחיפה יהיה לכל הגילאים אז העברנו את הליין מהלונה לקפה נטו ת שד מוריה 11 חיפה. כל יום שבת החל מ: 22:30 הכניסה בחינם!!!! לפרטים : אביאל 0523453023 ואין לו אייסיקיו אז אל תבקשו חח.. -כשף!

Jah 3

New member
מה?!?!?!?!?

בקפה נטו? מגניב......... כל מי שאחראי על זה Jah Bless himmm

Dtiup

New member
יאאאא

אחי עדכן אותי בפרטים במסרים בקשה.. אני מהאיזור=)

יום שישי, 19.5 בסלואו משה!! ../images/Emo6.gif

והפעם במסגרת הליין יהיו- My Lord Sound Dubba Sound System Geemel Sound כניסה 35 ש"ח החל מ- 22:30 ל-18+, ותביאו תעודות זהות!! -כשף!

הערב מסיבת רגאיי בדרום!!!!!!!

להקת קנגרו תופיע היום במועדון הברקה בבאר שבע.. החל מהשעה 22:00-->> 30 ש"ח, לסטודנטים 20 ש"ח.. לעוד פרטים 08-6287111 תהנו -כשף!

למעלה