מסיבות / הופעות קרובות

גאיה 14

New member
מסיבת אפרו רגאיי

במוצ"ש 26.08.06 תתקיים בחווה של אליק במכמורת. מסיבת אפרו רגאיי. DJ DROR S.N.D SHIRI PAAMONI, YANO. והופעה מטריפה של מתופפים ורקדניות אפריקאיות. לפרטים- 052-6494952

Reut301

New member
הצעות לסופשבוע הזה!!

אני צריכה הצעות למסיבת רגאיי (+מוזיקה שחורה) ביום חמישי או שבת הזה (עדיפות לחמישי). הכי רחוק שאפשר זה ת"א. מקום ידידותי, שלא כל כך מקפיד על גילאים... אנחנו נהייה 8 בנות בערך. יומולדת. הצעות?! ג'י ספוט, סלואו משה, סווטו? תודה!!!

מסיבת רגאיי אפריקה בחווה של אליק

מוצ"ש 26.8.06 בחווה של אליק - מכמורת המסיבה הלוהטת של הקייץ DJ DROR S.N.D roots music DJ SHIRI PAAMONI - 106FM DJ YANO-reggea &african trible music בנגורה - תיפוף וריקוד אפריקאי... מחיר כרטיס 50 ש"ח

shaulit10

New member
סופסוף קנגרו בתל-אביב!

ערב מדהים של קרוב לבבות! ביום חמישי הקרוב, 10.8, ינגנו, יקפיצו ויחממו את הלב הקנגרו ולהקת "אחרית הימים". לא לפספס את הערב המיוחד הזה!!! מופע פותח- להקת המקור. האין בר יארח את קנגרו לצד להקת אחרית הימים, מוסקאים דתיים מאזור ברסלב ימינה, מטורפים על כל הראש, ששרים טקסטים יהודיים שורשיים על מקצבי ראגיי ורידם-אנ-בלוז. הולך להיות קהל מגוון מכל צבעי הקשת בערב באמת שונה. האין בר - מקום חדש להופעות, שווה להתאמץ קצת ולהגיע (המגר 19, נכנסים דרך הסמטה), כי מדובר בדבר הבא. להתראות והלוואי שהטוב כבר יבוא. IN-BAR MUSIC רח' המסגר 19, תל-אביב לפרטים והזמנות: 036875149, 050666007 פתיחת דלתות: 20:00 (ההופעה של קנגרו ב22:00 בדיוק! תגיעו בזמן) כניסה: 35 ש"ח

יש מסיבת ראגיי ענקית בצאלים בחמישי?

שמעתי שיש מסיבה בצאלים עם די.ג'יים מחו''ל, נכון?

DuBsYs

New member
הערב (רביעי) ט"ו באב בהודנא!

הופעה חייה של של zvuloon dub system, ד א ב עם המון good vibes בסימטת ההודנא, רח’ אברבנל 13, פלורנטין, ת"א. 22:30. peace & love

REL YESAYA

New member
יש לך יום חמישי

את המסיבת גיוס של רביד(007) בג'י ספוט!!! שיהיה שם טירוף!!! ואם בכל זאת בא לך משהו בשישי יש את המסיבת שכונה הכי מטורפת שהייתה פה אי פעם!!

לפי אביה [מקומי שם..]

סוף סוף , מסיבת רגאיי בצאלים, רחבה גדולה וכולה עטופה בצבעי הראסטה , צהוב אדום וירוק... אנשים יפים , בנות יפיפיות והכי חשוב האנשים.. האנשים הם חיובים ככה אנחנו בצאלים , וככה נראים המסיבות אצלנו בקיבוץ, מי שהיה בפסטיבל האביב האחרון , או בפסטיבל שהיה לפני שנה, בוודאי יודע על מה אני מדבר ואיזה אנרגיות מיוחדות יש בצאלים שמדובר במוסיקת הרגאיי. אנחנו בדרום בנגב, שומעים ורואים על כל המסיבות שמתחוללות בת"א ובגוש דן... ואומרים לעצמנו... אחחח כמה שהיינו רוצים להיות יותר קרובים לשם... (רק שזה מגיע לדאנס , חוץ מזה אני לא רואה שומדבר חיובי בתלאבבילון) והנה , זה מגיע ... ב10.8 יום חמישי אפיקומן דאבורסיב ועוד הפתעות, מגיעים לקיבוץ צאלים לפאב הבאר. הנה ההזדמנות שלכם , שלנו, להראות נוכחות ולתת כבוד... ובסך הכול לבוא להנות מאחלה של מסיבה עם אנרגיות באמת מיוחדות!!! PURE VIBEZ INA ZEELIM PUB HABBER 10.8 מקווים לראות אותכם שם...!!!

DuBsYs

New member
פרטים על ההופעה בהודנא:

ערב שהתארגן די בספונטניות, זו גם הזדמנות לחגוג את ט"ו באב וגם הזדמנות שלנו להפרד מגל "ברבי" בר אדון, הטרומבוניסט והזמר שלנו, שעוזב בעוד כמה ימים לגרמניה ומהצד השני הזדמנות להציג בפניכם את נמרוד טלמון על הטרומבון ואת papa jibley, הזמר החדש שלנו. הכניסה - חפושית, אין הגבלת גיל, הוייבס עלינו. כולכם מוזמנים.

eviaman

New member
יש מסיבה אחושילינגגג מסיבה!!!

יום חמישי קיבוץ צאלים שעה 22:00 פתיחת דלתות אנוכי אתן סט של ניו רוטס ורוטס משובח אחריי יעלה אפיקומן שייתן ברוטס וקונשנס! ראב א דאב וכל מה שיבוא לנפשו ולקהל... אחריו היישר משוויץ דאבוורסיב שייתן בדאבפלייטס (ספיישלים מיוחדים של אומני רגאיי שהקליטו יחד איתו במיוחד בשבילו) ויסגור את הערב-לילה בלאדאראן BLOOD A RUN שיתן בדאנסהול מרקיד ושמייח! שווה לבוא! הרבה זמן לא היה דאנס כלכך שווה בפאב הבאר בקיבוץ צאלים , ראה את שירשור מסיבות והופעות ותקבל סקירה הרבה יותר גדולה על האירוע. חוץ מזה, מאיפה אתה? נ.ב 35 ש"ח כניסה מקווה לראות כמה שיותר פרצופים מהפורום הזה! - וסוף סוף תוכלו לראות את זאוס....! JAH BLESS אביתר....

אביה מה קורה?

אני שחר ממשמר הנגב, אני אבוא, ואביא אנשים! כיף שיש מסיבות בצד הדרומי של הארץ...כן ירבו...

fleaboy

New member
אם מישהו מהאיזור בא

שישלח לי מסר או משהו אני אפילו מוכן להתחלק בעלויות הדלק :]

למעלה